Dish Network לעומת DirecTV – השוואה פרטנית בין ספקיות הטלוויזיה המרכזיות בלוויין

/
/
/
25 Views

שני שירותי הטלוויזיה הלוויין העיקריים בארץ הם Dish Network ו- DirecTV. אלו הן אחת האפשרויות המעטות שיש לאדם כאשר הוא מבקש לעבור מטלוויזיה בכבלים ללוויין. שניהם עדיפים בהרבה באיכות ובשירות הלקוחות שלהם, ומציעים את העסקאות הטובות ביותר הקיימות בשוק בהשוואה לכל ספק כבלים רגיל. המבצעים הטובים ביותר שמציעים נותני השירות, החבילות הטובות ביותר ומחיריהן זמינים כולם באתרים שלהם; ובכך לספק סביבה ידידותית מאוד ללקוח. את כל המידע לגבי החבילות והמתקנים ניתן לקבל מהאתר הרשמי של החברה. זה לא רק חוסך לך הרבה זמן, אלא גם חוסך לך הרבה צרות שכן כל המידע שאתה צריך זמין במקום אחד.

בקצרה, הנה סקירה כללית על הרקע של חברת Dish Network וגם של חברת DirecTV.

בבעלות Echostar, Dish Network עלתה לאוויר באופן רשמי בשנת 1995. Dish Network TV בלוויין הוא שירות לוויין שידור ישיר (DBS) המשדר טלוויזיה בלוויין דיגיטלית ואודיו למשקי בית בארצות הברית. מצד שני, ה-DirecTV של יוז, מערכת ה-DBS בעלת ההספק הראשון, עלתה לאוויר בשנת 1994 והייתה שירות ה-DBS הראשון בצפון אמריקה. בבעלות DirecTV Group, חברת בת של קבוצת Fox Entertainment של News Corporation, DirecTV היה שירות ה-DBS בעל ההספק הראשון בעולם.

מכיוון ששני שירותי הטלוויזיה מוצעים על בסיס אותה טכנולוגיה, אין זה מפתיע שקונים עומדים בפני דילמה באיסוף כל אחד מהם רוב הזמן. חיפוש ברחבי האינטרנט אמור לעזור לך לקבל השוואה קצרה בין שתי החברות הללו, אבל מה שחסר הוא השוואה מפורטת ב-Dish Network והתכונות המיוחדות של DirecTV. כדי להקל על הכאב, הנה השוואה בין התכונות המיוחדות שלהם.

מערכת הקלטת וידאו דיגיטלית בחדות גבוהה

מקלטי HD/DVR הם חלק מהחבילות המוצעות על ידי שני ספקי השירותים הללו. זה במקרה הפיתוח האחרון בטכנולוגיה המסייעת לצפייה באיכות מעולה.

ל-Dish Network יש להציע ללקוחותיה שני סוגי רסיברים: האחד הוא רסיבר HD שיכול לתמוך בעד 2 טלוויזיות, יחד עם זה הם מציעים גם רסיבר HD DVR כפול לעד 2 טלוויזיות. מקלט HD DVR האחרון המוצע על ידם נקרא ViP722 DVR והוא תומך בשני סוגים של טלוויזיות, הן HDTV והן SDTV. הוא מסוגל להקליט למעלה מ-350 שעות של תוכניות SDTV וכ-55 שעות או יותר של תוכניות HDTV. סט זה מספק גם טיונר לווייני המסוגל לצפייה בשני מצבים; או מצב תמונה בתוך תמונה (מצב יחיד) או מצב כפול שבו אפשר להקליט בו זמנית תוכנית ולצפות גם בתוכנית שהוקלטה בעבר. מכיוון שהשירות של Dish Networks מאוד ממוקד לקוח, מספק ממשק ידידותי ללקוח המאפשר אפשרות קלה לשימוש גם לחיפושים. אם הלקוח ירצה, החברה מספקת גם תכונה של זיהוי מתקשר על המסך, בתנאי שהלקוח נרשם למנוי עם חברת הטלפון שלו.

DirecTV לעומת זאת מקדמת את המוצר החדש ביותר שלהם: מקלט HD/DVR כפול ( DirecTV plus HD DVR) המאפשר ללקוחותיו את הבחירה להקליט 200 שעות של SDTV ו-3000 דקות של HDTV. אחת התכונות הטובות ביותר שמציע רסיבר זה היא התכונה המכונה Series Link, המאפשרת לאנשים להקליט עונות שלמות, ואפילו להתאים לשינויים בתאריך ובשעה מדי שבוע. יחד עם התכונות הללו יש למקלט תכונה נוספת המכונה Media share המעניקה ללקוחות גישה לצפות בתמונות, לנגן את המוזיקה האהובה עליהם שניתן לשמור על מחשב מעבד Inter Viiv.

בנוסף לאפשר למתקן זיהוי מתקשר כמו המתחרה שלהם, מדריך הטלוויזיה מאפשר ללקוחותיו לראות את לוח הזמנים של הסיטקומים והסרטים הצפויים בטלוויזיה למעלה מ-14 יום מראש.

תכנות ספורט

כפי שאולי כבר מזהים, שני ספקי השירות מספקים קו מרשים של משחקי כדורגל, כדורגל, הוקי וכדורסל, המאפשרים ללקוח לרכוש את המשחקים הבודדים או את כל חבילת 4 המשחקים למשך חצי עונות עד שלמות.

מה שמבדיל בין DirecTV לרשת Dish הוא שהיא מספקת תכנות רוגבי, קריקט וגם NASCAR בחבילת הספורט שלהם. יתרה מכך, כרטיס NFL Sunday Ticket של DirecTV הוא עד כה חבילת תכנות הכדורגל עם כיסוי המשחקים הרחב ביותר בשוק. למעשה, יש הרבה לקוחות של DirecTV שבחרו ב- DirecTV רק בגלל שהם רוצים עוד פעולות כדורגל!

תמחור חבילה

התמחור בטלוויזיה בלוויין תמיד טוב בהרבה מטלוויזיה בכבלים. גם Dish Network וגם DirecTV לוקחים 0 $ הגדרות ראשוניות. עמלות חודשיות של Dish Network מתחילות מ-$19.99 לחודש; DirecTV, $29.99 לחודש.

מוזיקה ותכנות בלעדיות

Dish TV מספקת מגוון רחב של תוכניות אינטראקטיביות בלעדיות המאפשרות ללקוחות לשחק משחקים, לעקוב אחר מזג האוויר, לקרוא רכילות, לבדוק את ההורוסקופים שלך, לצפות בתוצאות בשידור חי עבור משחקים שונים ולעשות קניות באמצעות "רשת הקניות הביתית". על ידי שיתוף פעולה עם SIRIUS הם מספקים כ-60 ערוצי מוזיקה מסחריים שונים ללא עלות כדי להתאים לטעמים שונים, ומסופקים עם כמה מהחבילות שלהם.

DirecTV, בהשוואה, מספקת מגוון תוכניות בלעדיות דרך ערוץ 101, הכולל מוזיקה והופעות חיות. קיים ערוץ המכונה ערוץ 103, המוקדש לתוכניות המבוססות על אמונה ואירועי השראה למשפחה. יחד עם זה הם מציעים גם קרוב ל-70 ערוצי רדיו עם חבילות ספציפיות.

מנעולי בקרת הורים

שני ספקי השירות מציעים את האפשרויות של בקרת הורים יחד עם מנעולים ללא תשלום חודשי נוסף, מה שמאפשר להורים לנעול סרטים שאושרו כמתאימים לצפייה על ידי ילדים על ידי איגוד הקולנוע באמריקה. Dish Network מציעה גם אפשרות שבה אפשרות מורחבת המאפשרת להורים לראות דירוגים מורחבים של דברים כמו שפה, עירום ואלימות ובכך מציעה הגנה נוספת לילדים. מנעולי הורים אלה מורחבים גם לערוצים שאתה צריך לשלם כדי לצפות בהם או לערוצי Pay and View.

מסכם את העניינים

אז היי, Dish Network או DirecTV? ברצינות, כשזה מגיע לבחירת עסקאות של Dish Network ו- DirecTV, אין באמת נעל אחת שמתאימה לכולם בשאלה הזו. השאלה שיש לשאול היא מה מתאים לך יותר. אבל למקרה שאתה באמת צריך תשובה קצרה, הייתי אומר ש- DirecTV מיועד יותר לחובבי ספורט; ואם אתה מעדיף יותר תכנות בינלאומיות ו-HD (כיוון של Dish Network יש הכי הרבה ערוצי HD) אז Dish Network נשמעת כמו בחירה טובה יותר עבורך.Source by Teddy Low

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved