7 השלבים למיטוב כישורי הלימוד שלך

/
/
/
45 Views

מיומנויות לימוד הן נושא שסטודנטים ברחבי העולם מתלהבים ממנו. לכל תלמיד יש סגנון למידה שונה שיש לבצע אופטימיזציה. כאשר אתה משווה שני תלמידים, נראה שאחד מבין באופן טבעי את החשיבות של כישורי לימוד טובים. תלמיד אחר עלול להתמודד עם אתגרים כי הם לא יודעים היכן להתחיל. התלמידים צריכים להתמקד בלימוד משהו חדש בכל יום. קל להבין מדוע תלמידים מוסחים כי כישורי הלימוד תופסים מקום שני לכל הטכנולוגיה. התלמידים מוודאים שהאייפודים והטלפונים הסלולריים שלהם עובדים. הם מציעים דרך נוחה יותר לברוח נפשית מחובתם ללמוד..

מורים מתלוננים על הרגלי לימוד לקויים של תלמידיהם. חוסר כישורי הלימוד של תלמידיהם ניכר היטב במבחן הראשון של שנת הלימודים. תלמידים והורים רבים נאבקים עם תוכנית לימודים טובה. כמובן שרוב ההורים ישמחו שבנם/בתם ירוויחו A+ בכל שיעור. רוב ההורים יודעים את הערך של כישורי לימוד טובים אך הם מתקשים לשכנע את תלמידם בחשיבותם.

כישורי לימוד טובים מתחילים בגובה בעמדות התלמידים. תלמיד בעל הרגלי לימוד טובים מבין שלוקח זמן לשנן מידע ולתת לו משמעות אישית. הם יודעים שלימוד 20 דקות אחרי הלימודים לא יוביל להצלחה. התלמידים צריכים מדריך לימוד שילמד אותם כיצד ללמוד. סטודנטים צריכים טיפים לבחינה שיכניסו אותם לשנת לימודים מוצלחת. יש שבע דרכים לייעל את כישורי הלימוד שלך:

1. כאשר אתה קורא את ספר הלימוד שהוקצה כתוב הערות על נקודות חשובות.

עיין בהערות הנוספות שלך מדי יום.

2. אתה יכול לשפר את זיכרון כישורי הלימוד שלך באמצעות 3 על 5 כרטיסים לסקירה

מונחים חשובים.

3. צרו פעילויות מיומנויות לימוד בהן תשתמשו מדי שבוע. לדוגמה, ערכו מפגש שבועי שבו אתם רושמים עובדות חשובות על דף נייר באמצעות הזיכרון שלכם בלבד.

4. התחל מערך שיעור משלך כישורי לימוד לכל נושא. תכנית השיעור שלך בכישורי הלימוד צריכה לכלול רעיונות לבחינת מבחנים שבהם תשתמש בכל כיתה.

5. אל תאפשר לחרדת מבחנים להתגנב לרגשותיו. הפחת את חרדת המבחנים שלך על ידי השקעת זמן רב יותר בהכנות לכל מבחן. פזר את זמן ההכנה למבחן על פני חמישה ימים.

6. משאב מיומנויות הלימוד המועיל העיקרי הוא המורה או המורה שלך. אל תהיה גאה מכדי לחפש עזרה כשאתה זקוק לה.

7. רשום הערות על עובדות חשובות כדי שתוכל לעיין בהן בבוקר המבחן שלך. אם אתה מעורב בקורס מתמטיקה או מדעים, כתוב את כל הנוסחאות החשובות על דף נייר אחד וסקור את הנוסחאות האלה בבוקר המבחן הבא שלך.

כישורי לימוד כדרך חיים הם המפתח להצלחתך בבית הספר. הכן רשימת שאלות לפני שאתה הולך לשיעור. אם השאלות שלך לא נענו במהלך השיעור, פנה למורה שלך או שלח דואר אלקטרוני המכיל את השאלות שלך. עליך להיות פרו-אקטיבי בשימוש בפעילויות מיומנויות לימוד יצירתיות הנוגעות לסגנון הלמידה שלך.

לבסוף, שמרו על גישה חיובית ואל תתנו לחרדת מבחנים לגבור עליכם. צפו להצלחה בכל מבחן וכך תצליחו. אמונה שתיכשל תוביל לכישלון. פתח רשימת מיומנויות לימוד חדשה בכל יום ופעל לפיה. יישום כל אסטרטגיות מיומנויות הלימוד הללו יוביל לאסטרטגיית למידה מוצלחת ולציונים הטובים ביותר האפשריים.Source by Stephen Jones Sr

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved