5 שלבים להבטחת תלמידי תיכון יש את ההזדמנות ללמוד במכללה

/
/
/
25 Views

כאשר תלמידים נכנסים לתיכון בכיתה ט ', ישנם מספר שלבים בסיסיים שהם יכולים לבצע במשך ארבע השנים הבאות כדי לאפשר להם להתקבל למכללה לפי בחירתם. אם הסטודנטים יודעים מה מצופה מהם להיות מוכנים לקולג ', סיכוייהם להתקבל למכללה לפי בחירתם משתפרים מאוד. מאמר זה מסכם את מה שעשו כמה תלמידי תיכון מצליחים במהלך שנות התיכון כדי להכין אותם לניסיונם במכללה.

צעד ראשון: לפני כניסתו לתיכון, או במהלך כיתה ט ', על התלמיד לבצע מבחן מלאי עניין כדי לסייע בזיהוי אפשרויות קריירה אפשריות. מבחן זה פותח כדי לסייע לתלמידים לקחת אוסף של תחומי העניין שלהם ולהתאים להם את התכונות הדרושות לקריירה שונה. לאחר שזוהתה קריירה אפשרית, התלמיד יכול להשתמש במידע זה בתיכון כדי להתמקד בקריירה שהם מתאימים לה. זה יכול לחסל הרבה זמן מבוזבז במהלך שנות התיכון. התיכון יכול להיות ממוקד יותר על ידי כך שהתלמיד ילמד שיעורים המיועדים לקריירה עתידית אפשרית. מבחן מלאי הריבית עושה עבודה מצוינת במתן הסטודנטים את האפשרות לקריירה העתידית שלהם. מבחן זה יכול להיות מנוהל על ידי יועץ בית הספר או שהתלמיד יכול להיכנס לאינטרנט ולמצוא מבחן מלאי ריבית לביצוע לבד.

שלב שני: על התלמידים להיפגש עם המדריך והוריהם בתחילת שנת הלימודים בכיתה ט ', כדי למפות תוכנית פעולה של ארבע שנים להצלחת התיכון. תוכנית זו צריכה לשקף את התוכנית הקריירה לסטודנטים. היבט חשוב מאוד של התוכנית הוא השיעורים האקדמיים אותם ילמד התלמיד בארבע השנים הקרובות. שיעורים אלה צריכים להיות מכוונים להכנה לקולג 'ולכל עניין הקריירה שיש לסטודנט. אם התלמיד חזק מספיק מבחינה לימודית, עליו/היא לקחת כיבוד או להקדים שיעורי השמה. מפגש זה אמור גם לאפשר לתלמיד לדון באילו סוגים של מועדונים, ארגון או תפקידי מנהיגות המתאימים לו ביותר. זה צריך לכלול קבוצות ספורט. במפגש עתידי, התלמיד ירצה לדון בתוכניות קיץ או הזדמנויות עבודה שעשויות להיות זמינות כדי לעזור לו בהתפתחות הקריירה. מכללות מעדיפות סטודנטים שמשתתפים במגוון פעילויות במהלך שנות התיכון.

שלב שלוש: על התלמידים לחקור לפחות 10 מכללות במהלך שנת הלימודים בכיתה ט 'כדי לראות מה נדרש כדי להעפיל לכניסה לקולג'. ככל שתלמיד יודע מה נדרש בכדי ללמוד במכללה מסוימת, כך יש סיכוי גבוה יותר שהוא/היא יירשם למכללה זו. חלק ממידע המחקר צריך לכלול: איזה ממוצע ציונים צריך כדי להתקבל למכללה? איזה ציון מבחן דרוש כדי להתקבל למכללה? מהם המקצועות המובילים במכללה? כמה עולה ללמוד במכללה? מה אתה צריך כדי לקבל מלגות במכללה? ניתן לחקור מידע נוסף. כדי לדבר עם נציג המכללה ולקיים פגישה אישית, על הסטודנטים להשתתף בכמה ירידי מכללות בכל הזדמנות אפשרית. יועצת התיכון יכולה לספק לסטודנטים רשימה של ירידי המכללות הקרובים.

שלב רביעי: תלמידי תיכון המתמקדים בלימודים במכללה צריכים להרכיב תוכנית כיצד הם הולכים לארגן את זמנם כדי להצליח בלימודים. בגלל הפעילויות הרבות שבהן תלמידי תיכון מעורבים, הוא צריך לארגן את היום כדי שיהיה לו מספיק זמן ללמוד. כלי ארגוני חשוב מאוד בו יכולים התלמידים לסייע להם הוא מתכנן. ניתן להשתמש במתכנן לתיעוד כל פעילויות בית הספר. יש להשתמש במתכנן זה לכל סמסטר. כל המסמכים הקרובים, המבחן, החידון, המטלות המיוחדות, זמן הלימוד ופעילויות בית הספר צריכים להיות רשומים במתכנן. ברגע שהמורה או בית הספר נותנים משימות, יש לרשום אותן במתכנן. כמו כן, על התלמידים להשתמש ברשימת מטלות יומית כדי להתעדכן במשימה שצריך להשלים באותו יום. פיתוח אופן השימוש במתכנן יכול להיות חשוב מאוד בתיכון ובמכללה.

שלב חמישי: כדי לצבור חוויות אמיתיות מחיי המכללה, כל התלמידים הקשורים למכללה צריכים להירשם לתכנית קיץ במכללה לאחר שנת הלימודים בכיתה ט ', י' או י"א. רוב המכללות מציעות כמה תוכניות מיוחדות בקיץ שיסייעו לתלמידי תיכון לחוות את חיי המכללה תוך למידה על מגמה אפשרית במכללה. רוב התוכניות נמשכות בין שבועיים לשישה שבועות, והתלמידים חיים במעונות במהלך הזמן הזה. ברוב התוכניות יש סטודנטים הלומדים שיעורים הקשורים לאוניברסיטה, כמו גם עוזרים להם להתכונן למבחן ACT. ניסיון זה לא יסולא בפז ויהיה שימושי מאוד כאשר הסטודנט נרשם לקולג '.

חמשת השלבים המפורטים לעיל יכולים לעזור מאוד לתת לתלמידי התיכון את המיקוד שהם עשויים להזדקק להם כדי להתכונן בהצלחה לקולג '. סטודנטים צריכים להיות מוכנים כאשר הם מגישים בקשה לקולג 'או מתמודדים עם מכתב דחייה אפשרי. חלק מהתלמידים לא מקבלים את ההזדמנות לדבר עם היועץ שלהם בתיכון עד שנת הלימודים בדרך. אם זה המקרה, זה יהיה חכם מהם לחפש דרכים אחרות להשיג מידע שיעזור להכנתם במכללה. מאמר זה יכול להוות התחלה, אך בשום אופן אינו המידע היחיד שתלמיד עשוי להזדקק לו. לדעת מה צפוי הוא חצי מהקרב להצלחה.Source by Ronnie Phillips

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved