5 סיבות להתחיל אימוני כוח עם הילדים שלך היום

/
/
/
19 Views

מה יותר בטוח לילדים? הרמת משקולות או צפייה בטלוויזיה? יש שיטענו שצפייה בטלוויזיה בטוחה יותר מכיוון שהילד אינו זז ומסתכן בפציעה. עם זאת, מחקרים מראים כי אימוני כוח, כאשר הם נעשים תחת פיקוח מוסמך וציוד אימון בגודל מתאים, יכולים לספק השפעות חיוביות מיידיות וארוכות טווח. בואו נצלול לתוך ההיגיון ונניח שילדים העוסקים באימוני כוח עושים זאת בסביבה מפוקחת עם ציוד בגודל מתאים.

1) הפחת את הסיכון לפציעה בזמן ספורט. כמו לוחם סוף השבוע, אם תעבירו ילד מלעשות כלום באופן יחסי לעיסוק בספורט שבו הוא משקיע מאמץ אמיתי ללא פיתוח שרירים או קואורדינציה מתאימים, סביר להניח שהילד ייפגע. אימוני כוח יעזרו לאותו ילד לפתח קואורדינציה ולפתח את השרירים הגדלים. אימוני כוח יכולים גם לשפר את ביצועי הספורט, מה שעלול להוביל ליותר פעילות של הילד מחוץ לספורט.

2) להגדיל את צפיפות העצם. כולנו שמענו שגדלנו לשתות את החלב שלך בשביל עצמות חזקות, ובכן, אימוני כוח עושים את אותו הדבר. אימוני כוח מוסיפים מתח לעצם כך שהגוף מגיב על ידי הגדלת צפיפות העצמות מה שהופך אותן לקשות יותר ופחות סיכוי להישבר.

3) הרכב גוף טוב יותר. כולנו יודעים שיש בעיית השמנה חמורה בעולם של היום. יותר מדי אוכל קל ולא מספיק להסתובב. דרך טובה להילחם בזה היא אימוני כוח. אימוני כוח = יותר שרירים מה שעוזר בשריפת קלוריות גם כשהתרגיל עצמו נעשה. למרות שלילד אולי אין את הדיאטה הטובה ביותר, השרירים שהם פיתחו יכולים לעזור בשמירה על הילד בטווח משקל בריא.

4) הערכה עצמית. כהורה, אתה תמיד רוצה שילדך לא ייפול לדיכאון ויהיה לו השקפה חיובית על החיים. סיבות 1 ו-3 לעיל הן התחלה טובה לחיים של הערכה עצמית חיובית. מי לא היה רוצה להיות הילד הכי מהיר בכיתה או הקופץ הכי גבוה בליגת כדורסל.

5) פיתוח הרגלים טובים. איזה זמן טוב יותר לעשות שינוי בעתיד מאשר להגיע לאנשים שבסופו של דבר ינהלו את העולם הזה? ללמד ילדים כיצד להיות הטובים ביותר באמצעות אכילה נכונה, חשיבה חיובית ועבודה קשה, מקנים להם הצלחה לאורך כל חייהם. את כל זה ניתן להשיג על ידי אימוני כוח. על מנת להתאושש כמו שצריך מהרמת משקולות יש צורך בתזונה מאוזנת. כדי להתקדם להרמת משקלים כבדים יותר צריך לחשוב חיובי ולרצות להצליח. ולבסוף זה יראה לילדים שכשאתה משקיע עבודה קשה, דברים טובים יבואו.Source by Dave Bonollo

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved