5 היתרונות הנפוצים של רוגבי לילדים

/
/
/
37 Views

רוגבי הוא משחק שלאט לאט צובר נוכחות בינלאומית שבו מדינות כמו אירופה, אוסטרליה, דרום אפריקה ואמריקה עורכות משחקי רוגבי ברמה הלאומית. זהו משחק שיש למספר בתי ספר כחלק מתוכנית הלימודים שלהם ובכך מאפשר לילדים לעסוק בספורט, להכיר את חוקי המשחק ובהתאם להסתייע בשיעורי אימון מהמומחים. מלבד בתי הספר המעבירים את ההכשרה הדרושה, ישנן קייטנות המוקמות במהלך חופשות המאפשרות לתלמידים להשתתף בה ומועידות בתעודות המעידות על הכרת המיומנויות הבסיסיות.

לרוגבי כמו ענפי ספורט אחרים יש יתרונות לגוף שבהם ידוע כמשפר את הכוח הפיזי והיכולות של הילדים כדי להפוך אותם לבריאים וחזקים הן נפשית והן פיזית.

• מגביר את הכושר הגופני – מכיוון שהמשחק כולל ריצה מסביב למגרש הראגבי במטרה לגרום לכדור הראגבי להגיע לקצה השני, זה משפר את כושר הגוף. התרגילים הכרוכים בהליך האימון בונים את השרירים ואת צמיחת העצמות כדי לספק לגופם מבנה טוב יותר בזמן שהם גדלים.

• שיפור חושים מוסריים ואתיים – למשחק יש כלל לעצמו ולכן בין אם מדובר באימון או משחק תחרותי, כל שחקן נחשב כמי שעוקב אחר נורמות המשחק. זה כרוך בשמירה קפדנית של כללים ובכך מביא לתחושה מוסרית ואתית חזקה במוחם. הם יכולים ליישם את אותו הדבר במשימות השונות שהם מבצעים בחיים בין אם בהווה ובין אם בעתיד.

• מפתחת רוח קבוצתית בריאה – בעוד שחקני קבוצת רוגבי משחקים ביחד, זה מביא לתחושת רוח קבוצתית חיובית אצלם שבה הם מבינים את הערך של תחרות בריאה עם הקבוצה השנייה ואת העובדה שהם צריכים לשחק עבורם. קבוצה כדי לגרום לה לנצח.

• תחושת ההערכה והריכוז – רוגבי הוא משחק שדורש ניתוח והערכה בזמן על המגרש. השחקן צריך להעריך את השבילים שהם צריכים לרוץ כדי להתחמק מיריבים ולהגיע עם הכדור לצד השני. זה מגביר את תחושת הריכוז שלהם בגיל צעיר ובכך גורם לה להועיל גם בלימודים האקדמיים שלהם.

• מגביר את ההערכה העצמית – ילדים מתמודדים לעתים קרובות עם לחץ שלילי מהסביבה שלהם כאשר הם לא חזקים מבחינה לימודית. הם נוטים להיות בעלי הערכה עצמית נמוכה יותר, אך כאשר הם לומדים את כישורי המשחק, הם מבינים שהם מסוגלים להטביע חותם ובכך יש להם הערכה עצמית מוגברת.Source by Natasha Unger Nandi

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved