11 ענפי הספורט עוזרים להתפתחות הנפשית של ילדכם

/
/
/
32 Views

ילדים יהיו רגועים כמו מבוגרים, משחקים, לא צורחים, חושבים? במקום זאת, ילד קטן יעשה קצת שובב, יהיה קל להרחיק את כולם כל היום. זה נורמלי לילדים. לילדים קשה למקם ספרים במקום אחד. לא רוצה לקרוא כלום. על מנת לכתוב ולקרוא, חשוב שילדים רבים יבחרו לשחק כל היום. מה היתרון בהאשמת הילדים, היכן מבוגרים אוהבים להימנע מחיקוי? הילד לא ייאלץ להרכיב את הספר כנגד המוח. על ידי זה, ההתפתחות הנפשית של הילד נקטעת והילד מתחיל לא לאהוב יותר מהמחקר. במקום זאת, אנו יודעים כיום כיצד ניתן להשתמש במשחק בחינוך ילדים והתפתחות נפשית. כדי לחזק את הכישרון של הילד, הוא יצטרך להפוך קצת אינטליגנטי ומוכשר דרך שמחת הספורט והצחוק.

לדברי החוקרים, מאז החיים המוקדמים גדלת הגוף של התינוק גדלה והנפש מפותחת. הגדלת הגוף פירושה שינוי הצורה והצורה של איברים שונים. מאידך גיסא, התפתחות המוח פירושה רכישת ידע של הילד, האינטליגנציה, הכישרון, הרגש והקשר שלו עם אחרים.

בהתחשב ביכולתו של ילדך להחזיק בכישרון, הציגו בפניו משחק מגביר מוח אחר. למד על כמה מהמשחקים הידידותיים לילדים מכאן.

1. שחקו

אתה יכול ללמוד את הילד שלך לספור מהר יותר באמצעות המשחק המצחיק הזה. למד אותם לשחק קצת מהחוקים. אם יש לך זמן לשבת עם הילד לשחק. אתה יכול להסיר את הפחד של הילד על ידי לימוד המשחק הזה.

2. שחמט

אומרים ששחמט הוא משחק אינטליגנציה. למעלה מ -4,000 תלמידים מוונצואלה הראו כי גם בנים וגם בנות שמשחקים שחמט העלו את ציון ה- IQ באופן משמעותי תוך 4 חודשים. אם אתה רוצה להפוך את הילד שלך למבריק, הציג אותו בשחמט תוך כדי משחק. אך זכור כי מדובר במשחק של גדולים וקטנים כאחד אז אל תלחץ על ראש הילד. אתה חייב להיות בטוח שילדך יכול ליהנות מהמשחק כולו. ברגע שילדכם נהנה, התפתחות הכשרון והמשחק יהיו שניים.

3. למד לספור

אתה יכול ללמד את הילד לעשות את העבודה שלך, גם בלי עטים או צעצועים. קל מאוד ללמד את הילדים לספור לשבת ליד צלחת קטנה עם כמה אפונה, מגפי גרם או שוקולד. מדי פעם, לתת כמה שוקולד, אפונה או מגפי גרם לפנים של התינוק. תוכלו לראות את הילד שלכם יושב באתר צוחק ולומד לספור את המשחק.

4. משחק צביעה עם צבע

הילדים משנים את פני הבית על ידי ציור קירות הבית, הרצפה? במקום זאת, אל תתערב, אלא קנה מקום נפרד או עט ספר, עיפרון צבעוני. הוא ישיג התקדמות נפשית רבה באמצעות כישרונו הקטן ויכולות הפיתוח המנטאלי שלו. אז אל תשכחו לשמור את מכחול הרשימה ברשימת משחקים לילדים.

5. משחק וידאו

משחק משחקי וידיאו רציף מול מחשב הוא הרגל רע. זה נכון, אבל משחקי הווידאו עושים הרבה דברים בפיתוח האינטליגנציה של הילד. אתה תחליט, כמה זמן הילד שלך משחק מול מחשב אבל שמור את משחקי הווידאו ברשימת משחק הילדים בהתפתחות אינטלקטואלית.

6. קוביות

שילוב של כמה שילובי צבעים יהפוך את הילד שלך לאינטליגנטי לא פחות מהנה. אם הילד שלך הופך אינטליגנטי עם קובייה קטנה בבית במקום לשחק משחק, אז מה הנזק?

7. משחקי פאזל

ילדים גם אוהבים לאתגר, אם הם מצליחים בעבודה כלשהי, הם גם מגבירים את המורל שלהם. משחק זה יעזור לילדכם להיות קשוב בשקט תנו לילדכם כיוון כלשהו במשחק זה כדי שיוכל לשחק את המשחק דרך כיוון

8. סודוקו

קבוצה של מדען אמריקאי סודוקו תיארה את המשחק כמשחק מוח. מכיוון שהוא מסייע בפיתוח אינטליגנציה, גדולים וקטנים יכולים לשחק את המשחק הזה. אז באמצעות המשחק הזה, אתה יכול לעבוד בעצמך כמדריך לילדך. אהבה וכישרון נוסף יכולים להפוך לילדכם באמצעות המשחק הזה.

9. ציד אוצרות:

עבורנו, האוצר דומה יותר לזהב, אך זהו דובון קטן לילדכם, שוקולד או כדור צעצוע עם אוצר ענק. כדי לפתח את האינטליגנציה של הילד שלך אתה יכול להשתמש בצעצועים קטנים אלה. הסתר את הדברים של התינוק שלך איפשהו, מה שילד שלך אוהב ואז אמור לו להוציא את הדברים האהובים עליו במקום שאתה מסתתר. אתה תראה את הילד שלך להיות זהיר מאוד. משחק זה יגדיל את ריכוז ותשומת הלב של ילדכם, וסקרנותו תתפתח.

10. כדורסל מקורה

כדורסל מקורה הוא משחק נוסף שיפתח את הכישרון של ילדכם. בני משפחה בשעות הפנאי יכולים להצטרף לצוות למשחק. בסביבה משפחתית טובה מאוד, גם בריאותו הנפשית של ילדכם תתקדם. שים את רשימת משחקי הכדורסל הפנימיים כדי לפתח את המוח הימני של הילד.

11. לוח לוח

לונגבורד הוא סוג של משחק בידור. מילדות, אנחנו אוהבים תחרות קטנה. אתה יכול להשוות את הכישרון של ילדים אחרים לכישרון של הילד שלך באמצעות המשחק הזה. רכיבה על סקייטבורד, הילד שלך יוכל למצוא את הכישרון כלפי החזית. כי במשחק הזה יש סיכוי לנצח

לסיכום:

אל תלחץ על הילד ללמוד משהו. למד אותם איך שהם רוצים ללמוד. אתה תראה שההתפתחות האינטלקטואלית שלהם תתרחש בקרוב. למד את ילדך את הדרך בה הילד שלך רוצה לעשות כהורה. זוהי אחריותך ללמד את ילדך את הדבר הנכון חוץ ממך

הילדים הבריאים, הנמרצים והאינטליגנטים של היום יהיו עתיד העולם. לכן, הורים, משפחה, חברה, מוסדות חינוך ימלאו תפקיד מוביל בפיתוח אינטלקטואלים פיזיים ונפשיים של ילדים אלה של עתיד העולם. אין לחסום את ההתפתחות הנפשית, הפיזית והאינטלקטואלית של הילד על ידי ביטול ערכים אישיים, משפחתיים וחברתיים על ידי קבלת הקבלה הטובה ביותר לבית הספר, צום בכיתה, הכנת רופאים ומהנדסים.Source by Habib Ahmed Mithu

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved