תכונות תוכנת אבטחת המחשב הטובות ביותר – איזה מוצר מציע את ההגנה והיתרונות הטובים ביותר?

/
/
/
16 Views

הדבר החשוב ביותר בעת בחירת מוצר אבטחת מחשב הוא היעילות שלו בהגנה על המחשב שלך מפני תוכנות כופר, וירוסים, טרויאנים וצורות אחרות של תוכנות זדוניות. לא רק הגנת סייבר חשובה, אלא גם פרטיות חשובה. תוכנת האבטחה הטובה ביותר למחשב האישי תציע שילוב טוב של שניהם, כמו גם את האבטחה הדרושה לך לביצוע משימות כגון בנקאות מקוונת וקניות.

אם יש לך ילדים, בקרת הורים היא גם שיקול חשוב. אתה צריך כלים לחסום אתרים ותוכן לא הולם מהילדים שלך. אתה יכול לאסור עליהם לראות ביטויים שעלולים להזיק שגם בריוני רשת וטורפים עשויים להשתמש בהם, כמו "אל תספר" ו"בית לבד".

בימים אלה, האקרים הופכים טובים יותר בפריצה למצלמות רשת וריגול אחר אנשים מבלי שהקורבנות אפילו מודעים לכך. אם המחשב שלך לא מאובטח כהלכה, זה עלול לקרות לך. מסיבה זו, הגנת מצלמת אינטרנט היא תכונה חובה בחבילת אבטחה. אל תאפשר להאקרים לצפות בך או במשפחתך באינטרנט. אתה גם לא רוצה שאפליקציות עם תוכנות ריגול ייגשו למצלמת האינטרנט שלך.

פונקציה חיונית נוספת של תוכנת האבטחה הטובה ביותר למחשב היא היכולת להגן מבלי להשפיע על הביצועים. למרות שיש לך הרבה כלים ותהליכים להגנה ופרטיות זה נחמד, מה הטעם להחזיק בתוכנה כזו אם היא תהפוך את המחשב שלך לאיטי או אפילו בלתי שמיש? עיין בדרישות המערכת כדי לוודא שהמחשב שלך תואם. פתרונות האבטחה הפופולריים יותר נוטים לדרוש את Windows 7, 8, 8.1 או 10, או Mac OS X.

למה לצפות מחבילת אבטחת המחשב הטובה ביותר?

בנוסף להשפעה נמוכה על משאבי המערכת, כדאי גם לחפש תוכנית בעלת שיעור זיהוי גבוה של וירוסים ותוכנות זדוניות, כמו גם ממשק קל לשימוש. תוכנה טובה צריכה לכלול ניווט שקל לכל משתמש מחשב להבין ולהבין. במקרה שאי פעם יש בעיה כלשהי, חייבת להיות תמיכת לקוחות אמינה.

תוכנות האבטחה הטובות ביותר למחשבים מציעות בדרך כלל כלי פרטיות באינטרנט, כגון VPN. בעת שימוש ברשת פרטיות וירטואלית, נוצרת מנהרה מאובטחת עבור הנתונים שלך. אין שום דבר שאתה עושה באינטרנט שאחרים יכולים לאתר או לקרוא אותו, כולל ספק שירותי האינטרנט וחברות הפרסום שלך. גם אם אתה לא חושב שאתה צריך VPN בבית, אתה בהחלט צריך אחד עבור המחשב הנייד שלך כאשר אתה עוזב את הבית שלך ומתחבר לכל מקום Wi-Fi ציבורי.

כל כך הרבה דברים יכולים להשתבש אם המחשב שלך יידבק בווירוס או בתוכנת כופר. תחשוב על כמה כסף אתה יכול להפסיד אם אין לך הגנה מספקת. למרבה המזל, ה אבטחת המחשב הטובה ביותר תוכנה יכולה לסייע במניעת התרחשות של בעיות כאלה – ואתה אפילו לא צריך להוציא עליה הרבה כסף הודות לקודי הפרומו של מעבדת קספרסקי.Source by George Botwin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved