שנה את חיי הילד שלך עם עשרים אסטרטגיות חינוכיות מוצלחות

/
/
/
46 Views

הורים תמיד מחפשים דרך טובה יותר לסייע בחינוך ילדיהם. כדי להניע ילדים, ראשית יש להניע הורים לעזור לילדיהם ללמוד. האסטרטגיות המופיעות במאמר זה הן התחלה טובה להבטיח שילדים מנווטים בהצלחה במערכת החינוך.

1. קריאה– הורים צריכים להתחיל לקרוא לילדיהם בגיל צעיר מאוד. יש לעודד קריאה בכל עת. ילדים צריכים להחזיק בכרטיס ספרייה ולבקר בחנויות ספרים לפי לוח זמנים קבוע. הורים יכולים לגרום לילדים לשנן שיר או נאום קטן כדי לסייע לשמור על מוחם חד ומוכן לקריאה.

2. מתמטיקה-ללמד ילדים בגיל צעיר שמתמטיקה היא נושא חשוב מאוד. על ההורים לשאול מילולית שאלות מתמטיות (מתמטיקה מנטאלית) עם ילדיהם במידת האפשר. שאלות יכולות להיות חיבור, חיסור או חישובים מרובים. התשובות צריכות להיות גם מילוליות. התחל עם בעיות מתמטיות קטנות. יש לאפשר לילדים גם להשתתף בבעיות מתמטיות כמו: רכישת מאמרים או מזון בחנות בכוחות עצמם, שקילת פירות וירקות בשוק ומדידת דברים במטבח.

3. שיעורי בית– יש לפתח לוח זמנים של שיעורי בית לילדים, כולל מה הזמן לעשות שיעורי בית בכל יום, כמה זמן צריך להקדיש לשיעורי בית בכל יום, והיו בבית לעשות שיעורי בית. כמו כן, אם בית הספר אינו מספק שיעורי בית בכל יום נתון על ההורה לפתח שיעורי בית. קריאה תמיד מתאימה לשיעורי בית.

4. ארגון הבית– הורים צריכים לארגן את בתיהם להצלחה על ידי יצירת חדר מיוחד עם כלים חינוכיים כמו מחשב, מדפסת, ספרים, עטים, נייר, מילון, עיתונים ומגזינים. חוץ מזה, בבית צריכים להיות מדפי ספרים ברחבי הבית עם הרבה ספרים. הבית צריך להיות מאורגן גם עם כרזות חינוכיות, תמונות, תעודות ופרסים בחדרים המתאימים.

5. מעורבות הורים-הורים צריכים להיות מעורבים בפעילות ילדיהם לאורך כל הקריירה החינוכית שלהם. השתתפות בכנסים הורים-מורים, דיבור עם ילדים על עבודתם בבית הספר, בדיקת מטלות בית הספר איתם, רישומם לתכניות חינוכיות לאחר הלימודים, ובמהלך חודשי הקיץ, קריאה איתם ואיתם ומתן עידוד רב היא חובה לכל ההורים.

6. חשיפת קריירה -ככל שניתן, ילדים צריכים להיחשף לאנשים העובדים בעבודות שונות. לדוגמה, לגרום לילדים לדבר עם רופאים, עורכי דין, מורים ואנשי מקצוע אחרים על מה שהם עושים בעבודתם היא התחלה טובה. עודד ילדים לקרוא על קריירות שונות. הצללת חברים בעבודתם היא עוד דרך מצוינת לעזור לילדים למקד את דעתם ולכוון את תשומת ליבם לחשיבה על עתידם.

7. קצבה– הורים צריכים לתת לילדים קצבה לפי לוח זמנים שבועי או דו -שבועי אם ילדים ממלאים את כל האחריות הביתית. האחריות צריכה לכלול הכנת שיעורי בית מדי יום, לימוד, השלמת כל המטלות בבית הספר וקריאה סדירה. להורים יש גם אחריות ביתית אחרת על ילדיהם.

8. ניהול זמן– הורים צריכים לעבוד עם ילדיהם כדי לפתח לוח זמנים להצלחה. לוח הזמנים צריך לכלול הכל מאיזה שעה לקום בבוקר, לאיזה שעה ללכת לישון, לאיזה שעה לאכול, מה הזמן לעשות שיעורי בית, מה הזמן ללכת לאימון, מה הזמן לעשות מטלות בבית ולרשום את לוח הזמנים. מתן ילדים למתכנן עם לוח שנה גדול יעזור להם לרשום אותו ולעזור להם להתארגן טוב יותר.

9. עידוד– כאשר ילדים זוכים לציונים טובים, ההורים צריכים לתת להם משיכות חיוביות ולהסביר להם כמה חשוב לשמור על ציונים טובים. כמו כן, כאשר התלמידים מביאים הביתה את כרטיסי הדוח שלהם, הם יכולים להיות מונחים על דלת המקרר כך שכל המשפחה תוכל לראות את ההישגים ולהביע הצהרות מעודדות נוספות. ניתן לעשות זאת גם באמצעות בדיקות וחידונים. שבחו את ילדיכם בכל פעם שהם מצליחים בכל מטלה בבית הספר והציגו את המטלה המוגמרת בכל הבית.

10. טיולים חינוכיים– טיולי חינוך למוזיאונים, גני חיות ומחזות הם דרך טובה לחשוף ילדים לפעילויות תרבותיות. הורים צריכים לבלות זמן עם ילדים ולדון במה שנצפה בטיולים. אפשר לקבוע טיולים משפחתיים מחוץ לעיר למוזיאונים פופולריים כדי לתת לילדים תובנות מעמיקות יותר.

11. כלי נגינה– כל הילדים צריכים ללמוד לנגן על כלי נגינה. לימוד נגינה בפסנתר פופולרי מאוד, אך לימוד נגינה בכל כלי יכול לעזור לילדים לשפר את הריכוז, ההערכה העצמית והביטחון העצמי. זה יכול גם לקדם את הישגי התלמידים על ידי שיפור זריזות בידיים, שיפור מיומנויות קריאה, חיזוק כישורי שינון ופיתוח כישורים חברתיים טובים יותר באמצעות אינטראקציה עם אחרים.

12. תוכניות חינוכיות-רשמו ילדים לתכניות חינוכיות לאחר הלימודים ובמהלך חודשי הקיץ. לתכניות צריך להיות ערך חינוכי כלשהו, ​​כמו גם להיות מעניינות את המשתתף. ילדים ישפרו את הכישורים החברתיים שלהם ואת הישגי התלמידים במקביל.

13. הצטרף לכנסייההשתתפות בכנסייה ובית הספר של יום ראשון יכולה לסייע בשיפור רמת ההישגים של התלמידים על ידי לימוד התנ"ך, נאומים, לימוד כיצד להיות מסורים, לימוד ערכים טובים, אמונה ולמידה כיצד לכבד את החיים וכו ':

14. הערכה עצמית– לפתח הערכה עצמית חיובית על ידי כך שילדים יתחילו את היום בצחצוח שיניים והסתכלות במראה להצהרות חיוביות על עצמם, על היום שלהם או על החלומות שלהם. הוא יכול להצהיר הצהרות חיוביות כמו: אני סטודנט מצטיין, או שאני הספורטאי הטוב בקבוצה, או שארוויח ת. כמו כן, האם עליו לנטרל הצהרות שליליות עם הצהרות חיוביות.

15. פרס– תגמולים לילדים יכולים להיות מניע להצלחה. כאשר ילדים מצליחים בלימודים, ההורים צריכים לספק פרסים קטנים של הערכה. הורים יכולים לבשל את הארוחה האהובה על ילדם, להוציא אותם למסעדה, לאפשר להם להישאר ערים מאוחר יותר, או לשחק משחקי וידאו עוד קצת. על ההורים להחליט מה לדעתם מתאים. אל תגזימו.

16. היו דוגמא– על ההורים להדגים עד כמה חינוך חשוב בביתם על ידי קריאת עיתון או ספרים סביב ילדיהם. לקיחת ילדים איתם כשהם הולכים לרכוש ספרים בחנות הספרים היא דוגמה טובה. הורים המציגים את התארים או הפרסים שלהם בבתיהם חשובים למשפחה.

17. להפגין אהבהאהבה תמיד צריכה להיות חלק מההחלטות שההורים מקבלים בנוגע לילדים שלהם. ההורים צריכים תמיד להבין ששיפור החינוך של ילדם הוא מאוד חשוב, אבל אהבה היא מה שיעזור לילדים להשיג את מטרותיהם. חיבוק ילדים להראות הערכה ואהבה חשוב.

18. מטרות-הגדרת המטרות צריכה להתחיל כבר בגיל צעיר. הורים צריכים להתחיל לשאול ילדים מה האינטרסים שלהם בחיים בגיל צעיר. השאלה האהובה על כמה הורים היא: מה אתה רוצה לעשות כשתגדל? הורים יכולים להשפיע על מטרות הילדים על ידי שיחה איתם על הנושאים הטובים ביותר שלהם. תנו לילדים לפתח מטרות לטווח קצר, כמו שארוויח שני תעודות על כרטיס הדוח הבא שלי. עם מטרה זו תן להם לכתוב תוכנית כיצד הם יגיעו ליעד זה. אותו דבר ניתן לעשות עם מטרות ארוכות טווח. חגגו כשהילדים מגיעים ליעדים.

19. פעילויות חוץ-לימודיות– להיות חלק מפעילויות וספורט מחוץ ליום הלימודים הרגיל היא דרך טובה לשמור על ילדים חדים ודרוכים לעומס הלימודי שלהם. ילדים צריכים להיות חלק מפעילות כלשהי ששומרת על האינטרס שלהם ושומרת עליהם מוטיבציה. הם צריכים גם להבין שאנשי אקדמיה הם ראשונים ואם הציונים שלהם אינם ברמה גבוהה, כל הפעילויות ייפסקו.

20. ציפיות גבוהות – אם ילדים יודעים מהיום הראשון שהוריהם מצפים לציונים טובים בבית הספר, רוב הסיכויים שהציונים שלהם יהיו טובים. הורים צריכים תמיד לספר לילדים למה הם מצפים, אך להיות מציאותיים בעת ביצוע הציפיות הללו. הציפיות צריכות להיות ניתנות להשגה וקצת מעל למה שהילד חושב על עצמו, ודרך עידוד ועקביות דברים גדולים יכולים לקרות! כאשר מפותחים ציפיות, יש להציג גם תמיכה לביצוע התוצאה הצפויה. לדוגמה; אם ההורים מצפים מהילד ללמוד לנגן בפסנתר תוך שישה חודשים, עליהם לספק מורה לפסנתר, פסנתר וזמן לתרגל את הפסנתר.

להורים כנראה יש את ההשפעה הגדולה ביותר על הצלחתם או כישלונם של ילדיהם. הורים המעורבים ומחפשים אסטרטגיות חיוביות מבטיחים חיים מוצלחים למשפחתם. האסטרטגיות המפורטות לעיל הן דוגמה לדרכים רבות בהורים יכולים להשתמש בכדי להניע את ילדיהם להצלחה בבית הספר ובחיים.Source by Ronnie Phillips

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved