רוברט קיוסאקי אומר שיש 3 סוגי חינוך להצלחה כלכלית

/
/
/
41 Views

לפי רוברט קיוסאקי, ישנם 3 סוגי חינוך שהם המפתח להצלחה כלכלית בחיים.

-חינוך אקדמי: חינוך זה מלמד אותנו לקרוא, לכתוב ולעשות מתמטיקה. חינוך זה חשוב מאוד בעולם של היום.

-השכלה מקצועית: השכלה זו מלמדת אותך איך לעבוד בשביל כסף ואם החכם שלך תמצא עבודה כרופא, עורך דין, רואה חשבון או מקצועות מקצועיים אחרים כמו שרברבים, בנאים, מכונאי רכב וחשמלאים. המדינה מלאה בבתי ספר שיעניקו לכם את החינוך הזה כדי לעזור לכם להיות יותר מועסקים.

-חינוך פיננסי: זה החינוך שבו אתה לומד שכסף יעבוד בשבילך במקום שאתה עובד בשביל כסף. חינוך זה לא נלמד ברוב בתי הספר שלנו.

כל כך הרבה מההורים שלנו לימדו אותנו את המנטליות של "אבא מסכן" שבה היינו צריכים לקבל את ההשכלה שלנו ללכת לעבוד אצל מישהו אחר. ובכן, עם הכלכלה כפי שהיא כרגע, זה פחות יציב בעבודה ארגונית מאשר עבודה בבית. אבל כפי שלימד אותו "אבא עשיר" של קיוסאקי, "אם יש לך השכלה פיננסית גרועה, תמיד תעבוד עבור העשירים".

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני בלתי ניתן להעסקה פסיכולוגית לאחר שרכשתי את הידע של השכלה פיננסית דרך מערכת ה-Wealth Masters International שלי. אני כבר לא יכול לעבוד בשביל כסף. אני צריך לעבוד בשביל עצמי והכסף שלי יעבוד בשבילי. שום דבר אחר לא הגיוני, גם אם הייתי שבורה, לא הייתי חוזר לעבודה תמורת משכורת. כאשר יש הזדמנויות באינטרנט שבהן אתה יכול לעבוד מהבית ולבלות פחות זמן וליצור רווח ולא שכר, השמיים הם הגבול.

הבנתי שמערכת המכירה הישירה היא דרך לכל אחד לרכוש עושר גדול. המערכת פתוחה לכל מי שיש לו דרייב, נחישות והתמדה. או כמו שאני גם אוהב לסווג את זה, הלך הרוח, השיווק והשליחות הנכונים. זה לא משנה הגיל, המין, הגזע או הפופולריות שלך. תעשיית המכירה הישירה עוסקת בכמה אתה מוכן ללמוד, לשתף ולצמוח.

הניסיון שלי עם מכירה ישירה ושיווק רשתי הוא שאנשים מאוד מוכנים לשתף את המערכות החדשות שלהם כדי להרוויח כסף. הם הופכים למורים למקצוע שלהם ומחזירים לכלכלה בצורה חיובית.

אז בואו כולנו נחלוק את מה שלמדנו בעצמנו על חינוך פיננסי כדי שכולנו נוכל ליצור עושר ולא לעבוד יותר עבור העשיר.Source by Neil C Howe

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved