פעילויות ספורט לילדים: מדוע כדאי לבחור סקווש

/
/
/
22 Views

סקווש הוא אחד המשחקים הייחודיים ביותר שכן הוא יכול לשחק על ידי כל אחד, אפילו ילדים! למען האמת, סקווש פשוט הופך להיות בין פעילויות הספורט הטובות ביותר לצעירים. יש לו הרבה יתרונות בריאותיים וכמה תכונות שמאלצות את ההורים לעודד את הצעירים שלהם לשחק ספורט זה. הבה נבחן עוד מדוע סקווש הופך לאחת מפעילויות הספורט הטובות ביותר לילדים.

האם אתה יודע שסקווש נחשב לאחד מענפי הספורט הטובים ביותר בכל הנוגע לכושר גופני ובריאות? בהחלט, על פי מגזין פורבס, סקווש הוא הספורט הבריא ביותר ששיחק בתקופה האחרונה. עם זאת, סקווש יכול להיחשב לאחד מהספורט הבריא ביותר לצעירים ומבוגרים. במעט הדיוט, סקווש שימושי ללב ולריאות מכיוון שהוא כרוך בהרבה התניידויות. כמו כן, סקווש מגביר את הגמישות בגוף השחקן מכיוון שהוא צריך לתמרן בזריזות כדי להכות את הכדור. תוספת לציון היא שהיא גם משפרת את תיאום עין-היד ואת זמן התגובה של השחקן. יתר על כן, הוא מספק לשחקן כושר לב וכלי דם ושורף קלוריות נוספות (517 קלוריות תוך שלושים דקות בלבד בהתאם לקליף). זוהי גם פעילות נהדרת מבחינה פסיכולוגית וכנראה אחת ממפחיתות המתח הטובות ביותר.

אם יש לך ילד תוסס, תרצה לאמן אותם בסקווש. סקווש נחשב בין פעילויות הספורט הטובות ביותר לצעירים.

לפעמים קשה לילדים להסתגל בעולם החברתי. עבור הצעירים שחשים ביישנים מחברים או שהוטרדים אותם בבית הספר, הסביבה של מגרשי הסקווש יכולה להיות נהדרת. מגרש סקווש הוא אחד המקומות הגדולים ביותר בהם תוכלו להתיידד. סקווש לא רק מחזק את הביטחון של הילד, אלא גם יכול לסייע לו למצוא חברים שחולקים את האינטרסים שלו. סקווש הוא משחק לא אלים בניגוד לרוגבי או כדורגל שעשוי להיות כרוך בחיסונים והתמודדות קשה; מכאן שזה יכול להיות אחד מהספורט הבריא החברתי הטוב ביותר לילדים.

הורים מעודדים את ילדיהם להצטרף למספר מועדוני סקווש זוטרים מכיוון שהם בטוחים באבטחת ילדיהם. הילדים מצוידים בציוד ולובשים בהתאם למשחק, הילדים בידיים בטוחות לחלוטין. ציוד המגן, בדרך כלל המומלץ על ידי רכזי ספורט והורים כאחד, יסייע בהגנה על ילדים מפני פציעה, במיוחד באזורים הרגישים ביותר כמו העיניים. לא רק זה, הוא עשוי לסייע גם בהגנה על ילדים מפני ריבים ותקלות אחרות שעלולות לקרות תוך כדי משחק. אלה הופכים סקווש בין פעילויות הספורט הבטוחות ביותר לילדים.

סקווש הוא ספורט מעולה שאפשר לשחק בו ילדים בכל גיל ומיומנות. זה כיף, בטוח ויכול להיות מאוד מועיל לילדים שלך. לכן אם הילדים שלכם משועממים ורק רוצים להנות מהזמן במשחקי מחשב או לצפות בטלוויזיה, עודדו אותו להצטרף לקבוצת סקווש במקום. הילד שלך יודה לך אחר כך על כך.

לקבלת הציוד לילדים שלך ולעצמך, בקר חנות סקווש הארו.Source by Johnathon Stevens

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved