עדכון ותרגול כלים מרכזיים להצלחה בבחינות

/
/
/
17 Views

עם זאת, אין נוסחת קסם או קיצורי דרך להשגת תוצאות טובות. מה שנדרש כאן מכל סטודנט הוא השקעה רבה, תכנון והכנה בשלב מוקדם של המפגש האקדמי.

RVISION ועוד RVISION – שער להצלחה בבחינות

כמעט כל בתי הספר משתמשים בתוצאות המבחנים כאחד הכלים העיקריים להשוואת קבוצת תלמידים אחת לשניה והדבר הגדיל את החשיבות של קבלת ציונים טובים במבחנים הבית ספריים. אחת הדרכים של התלמיד להשיג זאת היא לקיים תוכנית תיקון מוצקה. אין לראות בתיקון רק שוד של כל מה שנלמד בכיתה. חיוני שהתלמידים יבינו את המושגים הבסיסיים של הנושאים שלמדו ורק אז הרוויזיה יכולה להפוך לתרגיל מעניין. היכרות עם סכימת הסימון, סוג השאלות הנשאלות במבחן או בחינה והזמן שיוקצו לכל אחד יסייעו לתלמיד בכתיבת עבודת הבחינה שלו בביטחון רב יותר ובמינימום לחץ. אין להתפשר על תיקון אם התלמיד רוצה להצליח טוב יותר בבחינות שלו.

מקור מקוון לעדכון מפורט

היא מאפשרת להם להבין היכן עומד התלמיד בכל נושא שהוא עסק בו. מגובה עם תואר במסחר בעל ניסיון עצום בתחום החינוך לאחר שהיה חלוץ במבחן IB באימון מקוון ובאימון IB MYP. באשר לתואר שלו בהנדסת אלקטרוניקה וניהול שיווק הופך אותו למועמד המושלם. יזם פר אקסלנס, כישוריו העסקיים מלבד ניסיונו בתחום רשתות המחשבים והשיווק מעניקים יתרון אדמיניסטרטיבי וניהולי הנדרש.

איך זה עוזר?

• התוכן מופרד מבחינת נושא, לפי ציון ובעל רמות קושי שונות. לכן ניתן להתאים אותו בקלות כדי להתאים לדרישות האישיות של כל תלמיד.

• השאלות הן בדיוק מאותו סוג שנשאל ב-CHECKING.

• התלמיד פותר את השאלות באינטרנט ומקבל תשובה בצירוף הסבר זמן קצר לאחר מכן.

• כל תלמיד מקבל דו"ח ביצועים מפורט לכל נושא וזה עוזר לברר את החוזקות והחולשות של התלמיד בכל אחד מהם.

• המורים המודאגים או התלמידים עצמם יכולים להחליט על תחומי הדאגה ולהתגבר עליהם טוב יותר.

בסך הכל, לכל ילד הלומד בבית ספר אין ברירה אלא לבצע עדכון מפורט ומהי דרך טובה יותר מאשר להירשם.Source by Naresh Jumani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved