סקירה של Sony KDL-32EX503

/
/
/
25 Views

Sony KDL-32EX503 היא טלוויזיה חדשה בגודל 32 אינץ', Bravia שיוצאת בשנת 2010. בערך 700 פאונד, זה יחסית סביר. הטלוויזיה מציעה מספר שיפורים לעומת גרסאות קודמות של טלוויזיה זו. משתמשים יכולים לנצל את ההגדרות המספקות צפייה ברורה, חדה ונוחה.

לטלוויזיה יש רזולוציית מסך מקורית של 1920×1080 בחדות גבוהה, מה שאומר שהצופים יכולים לצפות בבהירות גבוהה מלאה. זה משולב עם טכנולוגיית MotionFlow 100hz שמשמעותה שתמונות נעות במהירות נשארות ברורות וחדות. זה עובד היטב עבור סרטי ספורט ואקשן.

הטלוויזיה מציעה קישוריות למגוון מכשירים. משתמשים יכולים לחבר את הטלוויזיה שלהם לאינטרנט. הם יכולים גם להשתמש בטלוויזיה כדי לצפות בתמונות שלהם ולחבר התקני USB. לדגם הזה יש ארבע כניסות HDMI שעובדות עם נגני Blu-Ray, פלייסטיישן ואחרים. הטלוויזיה מציעה גם בקרת הורים.

פונקציית חיישן הסביבה של הטלוויזיה חשה את כמות האור בחדר ומתאימה את התמונה בהתאם כדי להפוך את הצפייה בטלוויזיה לנוחה יותר. התכונה LiveColour מעניקה לצופה ארבע אפשרויות להגדרות צבע. אלה כוללים כבוי, נמוך, בינוני וגבוה. תכונה זו מייעלת את הצבעים על המסך.

הצליל מתכוונן ומותאם בכמה דרכים. הרמקולים מוסתרים אך ממוקמים כדי לספק את הזווית הטובה ביותר לצליל. טכנולוגיית S-Force Front Surround פועלת עם הרמקולים כדי להציע צליל היקפי דיגיטלי. זה מספק חווית סאונד איכותית.

הטלוויזיה מציעה חיסכון בחשמל שצורך פחות אנרגיה. לטלוויזיה יש גם כיבוי אוטומטי אם אין פעילות בפרק זמן מסוים. משתמשים יכולים גם להגדיר את מצב השינה. לטלוויזיה יש מצב שנקרא Power Saving שמפחית את התאורה האחורית בחדרים עמומים. תכונה זו לא רק חוסכת באנרגיה, היא הופכת את הצפייה בטלוויזיה לנוחה יותר. כאשר היא מחוברת למחשב, הטלוויזיה עוברת למצב המתנה אם היא לא קיבלה אות תוך 30 שניות.

השלט מציע SceneSelect. תכונה זו מאפשרת למשתמש ללחוץ על כפתור אחד בשלט ולהתאים את התמונה והקול להגדרות מוגדרות מראש. יתר על כן, השלט רחוק יכול לפעול כשלט אוניברסלי ולהפעיל מכשירים אחרים. למשתמשים יש את הנוחות לנהל את השימושים המרובים שלהם עם שלט אחד.

מקלטי הטלוויזיה מובנים בסט. הטיונר הדיגיטלי כלול והמשתמשים אינם צריכים ממיר עבור ערוצים דיגיטליים המוצעים באוויר. לדגם יש גם טיונר בחדות גבוהה מובנה. זה אומר שאנשים לא צריכים קופסה נפרדת לערוצי Hi-Def. טלוויזיה זו היא בחירה טובה למי שמחפש להתכונן למעבר לטלוויזיה דיגיטלית.

לקוחות אירופאים צריכים להיות מודעים לכך שקיים עבורם דגם שונה במקצת. Sony KDL32EX503 ידוע בתור KDL32EX502. דגם זה משתמש בטיונר HD אחר, מקלט MPEG4 AVC HD. חוץ מזה, יש לו את אותן תכונות.

Sony KDL-32EX503 הוא הדור הבא של סוני ומשלב את טכנולוגיית Bravia. זה מאפשר למשתמשים לצרף מספר מכשירים, להסתכל בתמונות ולמטב את חווית הקול והתמונה שלהם. לקוחות יכולים לצפות להוציא כ-700 פאונד עבור הטלוויזיה הזו. בגודל 32 אינץ', זה מתאים לבתים רבים.Source by Andrew Emerson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved