סקירה כללית של חבילת משפחת Bitdefender – הגן על כל המשפחה שלך מכל איומי הסייבר

/
/
/
43 Views

הגנה על המחשב האישי והמכשירים שלך מפני איומי אבטחת האינטרנט אינה מספיקה בימינו. יש לך גם את הילדים שלך לשקול. אתה לא רוצה שהסמארטפונים והטאבלטים שלהם ייפרצו. הדרך הטובה ביותר להגן על כולם היא באמצעות פתרון כמו Bitdefender Family Pack. הוא מספק הגנה רב-שכבתית של תוכנות כופר על פני מספר מכשירים ברכישה אחת. החבילה החזקה הזו משלבת מספר פונקציות של אנטי וירוס ואנטי תוכנות ריגול ואפילו לא עולה כל כך הרבה.

הגנת מצלמת אינטרנט היא תכונה חדשה ששומרת עליך ועל משפחתך מפני עיניים סקרניות. הפונקציה מודיעה לך כאשר אפליקציות מנסות לגשת למצלמה ומאפשרת לך לחסום גישה לא מורשית. קיימת גם הגנת רשת חברתית המונעת קישורים ואיומים זדוניים דרך פלטפורמות הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר. אם חבר או קרוב משפחה שולחים לך או לילדייך בלי משים קישור זדוני, Bitdefender יטפל בזה כראוי.

בסקירות של Bitdefender Family Pack, משתמשים רבים משבחים את הביצועים שלה. אחת התכונות המרשימות ביותר שלה היא היכולת למנוע ספאם. יש לו מסנן אנטי ספאם חזק שתמיד מחפש ומזהה איומים אפשריים מבלי להשפיע על השימוש שלך בדוא"ל. חומת האש האישית פועלת ביעילות כדי לחסום התקפות מבחוץ.

מסנני בקרת ההורים מונעים מילדיכם מלצפות באתרים לא רצויים. פונקציה זו גם מנטרת את חשבונות הפייסבוק והסמארטפונים שלהם. להורה יש את היכולת לחסום שיחות לא רצויות בכל מכשיר אנדרואיד. הגן על ילדיך מכל שיחת טלפון או הודעת SMS מטרידה.

בודק הסיכונים המהיר סורק פגיעויות וחרי אבטחה בלחיצה אחת. אפשר ל-BitDfender לבדוק במחשב שלך אם יש תוכנה מיושנת שעלולה להיות פגיעה לאיומים חדשים יותר. נקודות תורפה כאלה יכולות לכלול תיקוני אבטחה חסרים והגדרות מערכת לא בטוחות.

הטבות של Bitdefender Family Pack

הנה כמה יתרונות נוספים של השימוש בחבילת המשפחתית של Bitdefender:

• זה קל לשימוש ולניהול

• ניתן לשליטה מרחוק

• בעל השפעה נמוכה על המערכת

• מספק הגנה מפני אובדן או גניבה

• מספק חומת אש אישית ללא טרחה רבה

• מציע הגנה נגד הונאה

• בעל תכונה Safe Files המונעת שינויים לא מורשים בקבצים חשובים

• מציע עדכוני אבטחה 24/7 וגישה ישירה לצוות התמיכה

• אתה יכול לעשות בנקאות מקוונת וקניות עם הגנה ואבטחה

מוצר אחד זה מכסה את כל צרכי iOS, Mac OS, Windows ואנדרואיד שלך. הוא מציע לא רק הגנה, אלא גם שיפור ביצועים ואבטחה.

חבילת המשפחה של Bitdefender זמינה עם מינויים לשנה, לשנתיים ולשלוש שנים. אם אתה צריך לאבטח יותר משלושה מכשירים / מחשבים אישיים, אתה לא יכול לבקש מוצר טוב מזה.

לא רק שאתה יכול לקבל את כל ההגנה הזו עבור המשפחה ברכישה בודדת, אתה יכול גם לקבל אותה במחיר סביר באמצעות שימוש ב- חבילת משפחה Bitdefender קופון או קוד הטבה. עיין בהצעות שונות על מוצרי Bitdefender ולמד כיצד תוכל לחסוך.Source by George Botwin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved