ספורט – קריירה או סתם פעילות חוץ לימודית בהודו?

/
/
/
17 Views

קריירה בספורט – זיעה, חוצץ ומשמעת עצומה!

בהודו, טבעי שהורה או תלמיד יחשבו פעמיים לפני שהם מתחילים לעסוק בספורט כקריירה. זה בעיקר בגלל חוסר הוודאות הנתפס שספורטאי צריך להילחם כל הזמן בחייו. הורים רוצים שילדיהם יבחרו במקצוע מוחשי יותר המבטיח עבודה וצמיחה מתמשכת לאורך תקופה. חשש זה, יוצר פעמים רבות לחץ מיותר על הילד להתבסס על תוכנית ב' – אך ורק ברקע אקדמי, כדי שתהיה לו/היא אלטרנטיבה להסתמך עליה. גרוע מכך הוא להפוך את העניין העיקרי שלך לתוכנית ב' ובסופו של דבר לשחרר!

ככל שהורים רוצים שילדיהם יעסוק במקצוע שיהיה מתגמל ויציב בטווח הארוך, הגישה לכך חמושה במידע ראשוני שמאלץ אותם להתייחס לקריירה בספורט או באמנות כ"לא שגרתית". זה בא עם הרעיון שספורט הוא קריירה בסיכון גבוה. מלבד סיכונים של פציעה, תחרותיות וחוסר יציבות, ישנם גורמים רבים נוספים אשר הופכים את ההורים לרתיעה מתחום זה, במיוחד בהודו. זה כולל חוסר אדישות בגוף המנהל, תשתיות, חוסר במאמנים מנוסים וכו'.

בהודו, ספורט הוא עדיין ענף משגשג, אבל אם אתה מתרשם שקריירה בספורט היא כולה תהילה וזוהר, יש לזה צד הפוך. יש חוצפה, התמדה ומשמעת עצומה שנדרשת כדי להיות זכאי לעיסוקים ברמה בינלאומית שונות. כמו כן, אחד הסיפורים הפופולריים ביותר שעוברים מעוף הוא התגברות על כישלונות ודחיות עד שאחד מהם זורח. ספורט היום כבר לא קשור למשחק על המגרש אלא גם על הפופולריות והגאווה שהוא מביא איתו. המפגש הזה הפך את הספורטאים לכוכבי ספורט ועורר צורך לנהל במיומנות הן את השחקנים והן את המשחק.

גם אם אתה לא ספורטאי אבל עדיין נלהב מספורט, עדיין אפשר לך לעסוק בעניין שלך כמקצוע.

שחקנית הבדמינטון המקצועית ההודית, Saina Nehwal, מדברת על כמה קשה להיות איש ספורט בהודו.

כמה מהתחומים הפוריים והמבטיחים ביותר שאפשר לחקור הם –

1. אנליסט ספורט

2. עורך דין ספורט

3. מנהל ספורט

4. פסיכולוגיית ספורט

5. תיירות ספורט

אנו מבינים שתחומים חדשים שלא נשמעו שוב מביאים חשש בהבנה אם זה בר קיימא או לא כיעד קריירה לטווח ארוך עבור ילדיך. בין אם זה אנליסט ספורט, ניהול ספורט או תזונת ספורט, יש לנו המלצה ומנוע הדרכה הממנף מערכי נתונים אמינים שיכולים להפיק מסלול קריירה סביר עבור ילדך בתחומים שונים בהתחשב בתחומי העניין שלו, תכונותיו האישיות, הכישרון והמניעים המרכזיים שלו. ועוד פרמטרים רבים שניתנים לכימות.Source by Rahul Sharma

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved