ספורט הנוער הופך ליותר … "מורכב"

/
/
/
51 Views

רוצ'סטר, ניו יורק קופצת על העגלה. סנדוסקי, אוהיו מסרבים להישאר בחוץ. רנטול, אילינוי מוציאה הצהרה גדולה משלה. מה משותף לקהילות האלה? כולם הצטרפו למגמה ההולכת וגדלה ברחבי ארה"ב של יצירת מתחמי ספורט לנוער בהיקף של מיליוני דולרים שישרתו קהילות נרחבות, ימשכו טורנירים וצוותי נסיעות גדולים ויכניסו המון כסף לעסקים באזור. זה רשמי. כדור Sandlot הלך לעסקים הגדולים.

זה לא יהיה גילוי לכל הורה שילדיו השתתפו בספורט נוער בכל רמה, במיוחד ברמת צוות הנסיעות. עלויות ציוד, מאמנים, "שיעורי צוות" והוצאות נסיעה יכולים להגיע בקלות לאלפים בכל שנה עבור כל ילד. מתחמי ספורט הנוער של מגה הם רק הטירוף האחרון בעולם המטורף והמסחור הזה של ספורט הנוער.

עשינו דרך ארוכה מאז שג'ו טומלין מצא מגרש ריק בפילדלפיה כדי להתחיל את תוכנית הכדורגל של הפופ וורנר בשנת 1929, כדי למנוע מבנים צעירים להשחית עסקים מקומיים. ומה יחשוב קרל סטוץ על ענף ספורט הנוער של היום? זה רחוק מאוד מהמקורות הצנועים של משחקי הליגה הקטנה הראשונה שלו שנוצרו בשנת 1938 על מגרשי בייסבול חולית סביב וויליאמספורט, הרשות הפלסטינית.

עיריית רוצ'סטר הוציאה 2.1 מיליון דולר (באמצעות שילוב של מימון ציבורי ופרטי) על מתחם הספורט המקורה שלהם שיכיל מגרשים רב-תכליתיים ומגרשי דשא, חדר משקל, חדרי הלבשה. ראש העיר שלהם בירך על פרויקט הפיתוח לשנת 2020 באומרו שלקבוצות ספורט הנוער של רוצ'צ'סטר תהיה כעת "גישה לאותן הזדמנויות אימון לאורך כל השנה, סקרטוטים, מפגשי תרגול" ואנשי מקצוע בתחום רפואת הספורט כמקביליהם בפרברים. (אוי גוד. עוד "אימון כל השנה" לילדים, בדיוק ממה שהמומחים מזהירים.)

לאנשים ברנטול, אילינוי יש חזון גדול מזה. הם עומדים לפרוץ דרך על מתחם ספורט של 20 מיליון דולר שמטרתו למשוך אנשים מכל רחבי המערב התיכון. התוכנית שלהם דורשת מתקן של יותר מ -60 דונם שיכלול שמונה מגרשי דשא רב-ספורט ושמונה יהלומי בייסבול וכדורסל. בכירים ברנטול סבורים שהמתחם יכול למשוך טורנירי ספורט צעירים מאסיביים ובכך להניע פיתוח כלכלי באזור, כולל מסעדות, מלונות וקמעונאות. ראש העיר שלהם אמר שהוא מאמין שהמתחם הזה "הוא המנוע הכלכלי שיכול לקחת את רנטול אל העתיד". וואו. מי ידע כמה עולה על כתפי הספורטאים הקטנים שלנו?

סנדוסקי, אוהיו הולכת רחוק יותר. בחודש ינואר הם יפתחו את מרכז הספורט החדש Cedar Point מקורה של 32 מיליון דולר עם מספיק מקום ל -10 מגרשי כדורסל בגודל מלא, או 20 מגרשי כדורעף. הוא ישלים את פארקי כוח הספורט החיצוניים שלהם הממוקמים בסמוך, שנפתחו בשנת 2017 וכוללים 10 מגרשי דשא רב-ספורט. ולפקידים מקומיים, זה משתלב היטב עם פארק השעשועים המפורסם של סידר פוינט, במיוחד מכיוון שהם שואפים למשוך יותר מבקרים – ועסקים – לאזור במהלך חודשי העונה הקרים. נראה שהם נכונים. בחודש פברואר המתקן הפנימי החדש יארח את טורניר הכדורעף הראשון שלו, עם 130 קבוצות שמשתתפות. זה אמור לתת למסעדות, מלונות ותחנות דלק מקומיים התחלה טובה לשנה.

על פי סטריט אנד סמית'ס ספורט ביזנס ג'ורנל, מתחמי ספורט נוער מפותחים בקצב מהיר, כאשר מעל שלוש מיליון דולר מושקעים בפרויקטים כאלה רק בשלוש השנים האחרונות. כנראה שספורט הילדים שלנו לא רק מוציא אותנו מדעתנו, הם גם מוציאים את הכלכלות של הקהילות המקומיות בכל רחבי ארה"ב אז תתכוננו לצאת לדרך, עם עוד יעדי טורנירים לרשותכם. ואל תתלונן. אחרי הכל, רשמת את הילד שלך לצוות נסיעות.Source by Doug Rogers

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved