ספורט בטוח: גידור בין הבטוחים ביותר

/
/
/
56 Views

אחד מענפי הספורט הבטוחים מכולם הוא גידור. הורים רבים אינם רוצים שילדיהם יעסקו בספורט מכיוון שהם חוששים שהילדים עלולים להיפצע איכשהו, אך גידור אינו מסכן ילדים.

השפעת ספורט לא בטוח

אחת הסיבות לכך שהורים מעורבים ילדים בספורט היא מכיוון שהם יכולים להוביל מלגות לבתי ספר שאחרת לא היו נגישים מבחינה כלכלית. כשילדים נכנסים לספורט מסיבה זו, המשמעות של זה היא אולי להשהות תחומים אחרים בחייהם, גם אם הם לא באמת מתעניינים בספורט שאליו הצטרפו. ההורים מגבילים את פעילות הילדים על מנת להעמיד אותם במצב של הימנעות מפגיעות רגילות הנובעות מהילדות. בעוד שהיותם חברים בקבוצה מעניקים לילדים את ההזדמנות ליצור קשרים חברתיים וליצור קשרים, ההשפעה על חייהם מחוץ לספורט עשויה להיות כזו שההזדמנויות החברתיות שלהם מוגבלות.

סוגיות עתידיות בענפי ספורט אחרים

מי שתוהה כיצד יתכן שאנשי מקצוע ימשיכו לשחק גם לאחר שחוו פציעה קשה עלולים לקבל הלם. לא משנה עד כמה השחקן הוא גמיש, בדרך כלל זו לא הסיבה שהם יכולים להמשיך לשחק. במקום זאת, תרופות מרחיקות את הכאבים כדי לשמור על השחקן על המגרש. זה לא נשמע רע עד שתשקול את ההשפעות לטווח הארוך.

תמיד יש אפשרות להתמכרות, אבל זה אולי אפילו לא החלק הגרוע ביותר. הגוף שולח אותות כאב כאזהרה למוח. האזהרה היא שאם הפעולה הנוכחית לא תיפסק, האדם עלול להיות בסיכון לפציעה חמורה יותר וארוכת טווח. משככי כאבים מונעים מהמוח לקבל את האותות האלה, כך שהשחקן ממשיך ומשרת את המשחק היטב, אך שוכח מהסיכונים לגוף שלהם.

גידור עשוי להיות הספורט הבטוח ביותר

בין ענפי הספורט הבטוחים ביותר הוא גידור. גידור דורש שהמשתתפים יהיו מוגנים בעצם מכף רגל ועד ראש מכיוון שהמטרה היא לא לפגוע ביריב אלא ליצור קשר נכון. זה הופך אותו לאחד מענפי הספורט הבטוחים ביותר, אך הוא גם מלמד ילדים רמה של שליטה על גופם שאולי לא הבינו קודם לכן.

גידור אולי לא נמנה עם ענפי הספורט הפופולריים ביותר, אבל הוא מביא איתו אלמנטים שספורט אחר פשוט לא יכול. זהו אחד מענפי הספורט הבטוחים ביותר, אך הוא גם מלמד על יושרה ועבודת צוות אמיתית.Source by Kathy Foust

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved