מהי תוכנית ההתחלה הטובה ביותר שתוכל לתת לתינוק שלך?

/
/
/
26 Views

תוכניות התחלה לתינוק יכולות לשפר או לעכב את הצלחתם והישגיהם העתידיים בבית הספר. דחיפה קשה מדי מוקדם מדי יכולה להיות בעלת השלכות שליליות חמורות בהמשך החיים. ראיתי ילדים רבים קופאים מרוב חרדה ועצבנות כשהם קוראים או ניגשים למשימות חדשות מלחץ מוקדם של ההורים ללמוד ולבצע מוקדם. עלינו לספק הזדמנויות ללמידה מוקדמת ששולחים אותות מהנים להזין את המוח. כל מטלה ששולחת אותות מתוחים או כואבים תרחיק את הילד מלמידה.

תוכנית ההתחלה הטובה ביותר שהורים יכולים להציע לתינוקם היא כזו הכוללת את למידה של הילד במחזוריות טבעית, המתאימה לרמת התפתחות המוח שלהם. אם המוח מחובר בצורה שגויה בשלב מוקדם של החיים מתוכניות התחלה נכבדות, זה יכול לעכב ברצינות את הלמידה והצלחתם. הדרך הטובה ביותר לבנות את אוצר המילים של הילד היא באמצעות קריאה קבועה ושיחה באופן קבוע. רמת אוצר המילים של ילד עם כניסתו לבית הספר תעזור מאוד או תעכב את ההבנה שלו.

אוצר המילים והמילים שילד יודע עם כניסתו לבית הספר קובעים עד כמה הוא יבין את מה שהמורה אומר לו. רמת אוצר המילים האישית של ילדכם תזין או תסכל את ההבנה וההבנה של מושגים.

מהידע שלי כמורה, ברגע שילד מתחיל להיאבק או לפגר בכיתה, הוא צריך לעבוד קשה מאוד כדי לעמוד בקצב. יותר פעמים הפער מתרחב וקשה מאוד להחזיר אותו. קריאה מוקדמת לתינוק עוזרת לבנות את רמת אוצר המילים הזו, כך שיהיה להם סיכוי חזק לידע רקע טוב על עולמם ומוכן להבין את המדריכים שלהם בבית הספר. הפשטות של קריאה קבועה לתינוק או לילד היא שלא הצעצועים בבית ישפיעו על הצלחתם העתידית. המילים במוחם הן בעלות ערך ללמידה.

יכולת הקריאה של ילד משפיעה על כל תעודת הדו"ח שלו שכן הקריאה היא באמת לב ליבו של החינוך. הידע של כמעט כל תחום בבית הספר נובע מקריאה. אתה צריך להיות מסוגל לקרוא את הניסוי המדעי, אתה צריך להיות מסוגל לקרוא את בעיית המתמטיקה, אתה צריך להיות מסוגל לקרוא את השאלות בבחינות שלך כדי להבין את המשימות.

אנשים רבים חושבים שהדרך הטובה ביותר לבנות את אוצר המילים של תינוק היא פשוט לדבר איתו הרבה. למרות שזה עדיין מומלץ וחכם מאוד, אנשים רבים מתעלמים מההשפעה שיכולה להיות לקריאה לתינוק על רכישת אוצר המילים שלהם. למעשה הוכח ששיחה נחותה מהדפסה וקריאה כשמנסים לבנות אוצר מילים. המילים הפחות נפוצות והנדירות יותר שבהן אנו משתמשים כאשר אנו מדברים או קוראים לתינוק הן אשר בונות ביעילות את אוצר המילים שלו וכתוצאה מכך מחזקות את הקריאה שלו.

ידוע כי ספרי ילדים ואפילו ספרי תמונות משתמשים בשיעור גבוה משמעותית של מילים נדירות מאלה המדוברות בשפת היומיום ברחבי הבית. כדי לחשוף את התינוק למילים נדירות יותר כדי לבנות את אוצר המילים שלו, עלינו לקרוא להם. בכך אנחנו לא מתכוונים לקרוא את האנציקלופדיה. פשוט קרא ספרים שמעניינים אותם ומהנים.

אוצר מילים וידע רקע הם התנאים המוקדמים העיקריים לפני תחילת הלימודים. הורים צריכים לקרוא בקביעות ובעקביות לתינוקם ולדבר לעתים קרובות. זכרו שתינוקות וילדים לומדים הכי הרבה מהוריהם. במילים פשוטות, תוכניות ההתחלה הטובות ביותר שהורים צריכים לשקול עבור תינוקם אינן חוברות עבודה, תרגילים או תוכניות מיומנויות.Source by Jocelyn Daly

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved