מהי הנוסחה לפיתוח ילדים מצליחים?

/
/
/
26 Views

אם אתם רוצים שילדיכם יצליחו בבית הספר ומחוצה לו, התהליך מתחיל בכך שההורים ממלאים תפקיד משמעותי. הורים מצליחים שילדיהם גדלים להצליח משתמשים בחלק מאותן טכניקות. למה להמציא מחדש כמה מהאסטרטגיות האלה כשאנחנו יכולים לחלוק את ההצלחות שלהן. מאמר זה ידון בכמה שיטות שראינו אצל מאות הורים שעבדו קשה כדי להבטיח שילדיהם יצליחו בבית הספר ומחוצה לו.

חלק מהנוסחה המוצלחת הזו מתחיל בכך שהורים מתחילים מוקדם ככל האפשר, קוראים ומדברים עם ילדיהם. לוודא שילדים מפתחים כישורי קריאה טובים היא אחת המיומנויות החשובות ביותר שילדים צריכים ללמוד. להורים אלו יש זמן קבוע לפעילויות קריאה בכל יום, וככל שהילדים מתבגרים, הילדים צוברים הרבה ספרים. לילדים יש את מדף הספרים שלהם בחדר השינה שלהם כדי להדגים את חשיבות הספרים. הורים לוקחים ילדים לספרייה או לחנות הספרים בלוח זמנים קבוע כדי לנסות ולפתח אהבת קריאה. אם לילדים יש קושי בקריאה בכיתה שלהם, ההורים רוכשים תוכנת קריאה ועובדים עם ילדם ועם בית הספר כדי לוודא שהם קוראים בכיתה ומעלה.

נוסחה זו כוללת גם הורים העובדים עם ילדים כדי לפתח כישורי מתמטיקה טובים. הורים מתחילים ללמד ילדים כיצד לספור ולזהות מספרים בגיל צעיר. הורים ממשיכים לבקש מילדים לספור, להוסיף, לגרוע ככל שהם מתבגרים מילולית. הורים רוכשים חוברות עבודה במתמטיקה כדי ללמוד ולחזק מיומנויות מתמטיקה. ילדים רשאים לקנות פריטים בחנות, להזמין פריטים באינטרנט בהשגחת הורים. הורים נותנים לילדים הרבה עידוד עם מתמטיקה. הורים רוכשים גם משחקים משפחתיים המשתמשים במיומנויות מתמטיקה ורושמים ילדים לפעילויות הכוללות כישורי מתמטיקה.

הורים מצליחים יודעים עד כמה מיומנויות חברתיות ופיזיות קריטיות להתפתחות מוצלחת של ילדים. ילדיהם משתתפים בפעילויות קיץ, תוכניות העשרה, לומדים לנגן בכלי ומשתתפים בפעילויות ספורט. בנוסחה זו ילדים עוסקים במגוון פעילויות להתפתחותם הכללית. הורים מנסים לכסות את כל התחומים על ידי מעקב אחר החברות של ילדיהם ושמירתם בקרב אנשים חיוביים.

נוסחה זו כוללת גם פיתוח ילדים מבחינה רוחנית. זה כרוך לקחת אותם לכנסייה ולשתף אותם בחלק מפעילויות הכנסייה. בכנסייה, לילדים תהיה הזדמנות ללמוד יותר על מוסר, ערכים ואלוהים. הם גם יקבלו את ההזדמנות לראות אנשים מראים אהבה זה לזה. האדיבות המופגנת בכנסייה יכולה לסייע רבות בפיתוח איך ילדים מתנהגים בחיים.

נוסחה זו היא חלק מהצעדים הבסיסיים שהורים ניצלו לאורך השנים כדי לגדל ילדים מצליחים. הצעדים הללו הם התחלה מצוינת לגידול ילדים מצליחים, אך הורים לא צריכים להפסיק ללמוד את הדרוש להצלחת ילדיהם כי כל ילד הוא שונה.Source by Ronnie Phillips

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved