מדריך למתחילים להחלקה על רולר

/
/
/
20 Views

החשיפה האמיתית הראשונה להחלקה על גלגיליות להרבה הורים כיום היא כשהילד שלהם מוזמן למסיבת יום הולדת במשטח החלקה. באותה מסיבה הילד שוכר זוג גלגיליות והוריהם או צופים בהם או מבקשים להצטרף אליהם למשטח ההחלקה. מאותה חשיפה חלק מהילדים מפתחים עניין אמיתי בספורט. כמו כן, יש הורים שמחליטים שזהו ספורט שהם היו רוצים לעסוק בו עם ילדיהם. מאמר זה נכתב עבור מחליקים חדשים המבקשים ללמוד את הספורט.

אז החלטת שאתה רוצה להחליק על גלגיליות. אתה לא רוצה לשכור אותם בכל פעם שאתה הולך להחלקה. זה יכול להיות יקר מאוד אם אתה הולך לעתים קרובות. איזה סוג של גלגיליות כדאי לי לרכוש לעצמי ולילד שלי? הכל תלוי באיזה סוג של החלקה אני רוצה לעשות. רוב האנשים פשוט ירצו להשתמש בהם על משטח ההחלקה. יש הרבה גלגיליות מצוינות זמינות מתחת ל-$100 שישרתו אותך היטב כשאתה מתחיל את המסע החדש הזה. בין אם אתם קונים לעצמכם או לילדכם, התרחקו מהגלגיליות הזולות האמיתיות. הם לא יעניקו לכם חוויה טובה ויתקלקלו ​​תוך זמן קצר. למעשה חלק מהזולים יתחילו להתפרק לאחר שתשתמשו בהם כמה פעמים. התרחקו מהגלגיליות הזולות שתמצאו בחנויות ביג בוקס. חפש כמה שמות מותגים איכותיים מעל $50 ולא תתאכזב.

ברגע שתיכנסו אליו תבחינו במגרש אנשים שעוסקים בג'אמינג. מה זה ג'אם החלקה? זה שואל התעמלות, ברייקדאנס, היפ הופ ומהווה מופע מדהים של איזון ויכולת אתלטית. המטרה היא לשנות את המהלכים הללו מריקוד מסורתי ולעשות אותם על גלגיליות. סביר להניח שיהיו טורנירים במגרש שלך או במקום כלשהו בקרבת מקום כדי שהם יציגו את המיומנות שלהם. אם אתה אוהב ריקוד או מהלכים אחרים הקשורים לזה, אולי תשמח לשכלל חלק מהתנועות האלה על גלגיליות. אז החלקה על ג'אם היא בשבילך!

סוג נוסף של החלקה על גלגיליות נקרא החלקה דרבי. החלקה על גלגיליות מסוג זה היא מאוד מבדרת ומושכת קהל לא מבוטל. זהו ספורט מגע לגברים ולנשים. זה גדל בינלאומי וכיום הוא בעיקר ספורט נשים. לא תמצאו החלקת דרבי מתרחשת במשטח ההחלקה המקומי שלכם. רולר דרבי מתקיים על מסלול סגלגל והם צוברים נקודות על ידי מעבר של חברי הקבוצה היריבה. הם הופכים פיזיים מאוד במפגשים עם הקבוצה היריבה.

החלקה אמנותית או פנאי נעשית על מגפיים גבוהים. החלקה אמנותית כוללת ספינים, קפיצות ותנועות ריקוד. כל המתחרים נשפטים לפי הגזרה שלהם, זרימת התנועה, הרכב הרמוני, התאמה למוזיקה והשימוש במשטח.

אז אתה יכול לראות שהחלקה יכולה ללבוש צורות רבות. הייתי מציע לך פשוט להתחיל במשטח וללמוד להחליק. אם אחד מסוגי ההחלקה האחרים האלה מעניין אותך, תוכל בסופו של דבר לקנות כמה גלגיליות שיתאימו לספורט זה. יותר מהכל עלו על החלקה ותהנו!Source by Ken Burrill

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved