מדוע טיפוס צוקים מתאים לילדים

/
/
/
36 Views

טיפוס צוקים הוא לא רק למבוגרים. ילדיכם יכולים גם ליהנות מפעילות מהנה זו, כמו גם לקצור את היתרונות שלה. מלבד יתרונותיו לבריאות הלב, ידוע שהוא גם מגביר את הביטחון העצמי וההערכה שלהם. אמנם לא מדובר בפעילות מאולתרת כמו ריצה או רכיבה על אופניים, אך ישנם קירות טיפוס רבים שזמינים כעת, במיוחד עם כניסתם של מרכזי כושר ומחנות.

הדבר הנהדר בכך שהילדים שלך יצטרפו לפעילויות האלה הוא שזה עוקב אחר הנטייה הטבעית שלהם. כפי שאתה יודע, ילדים הם מטפסים טבעיים. אתה יכול לראות אותם עולים על עצים או מתקדמים בסולמות גבוהים. עם טיפוס צוקים, אתה יכול לספק את הדחפים שלהם לטפס.

מה שכן, זה די קל לילדים בהשוואה למבוגרים. עם יחס חוזק למשקל גבוה, יש להם פחות משקל גוף למשוך למעלה, והם גמישים יותר.

זהו גם אימון בעל השפעה נמוכה שבודק את הסיבולת של ילדיכם. זה קל למפרקים שלהם מכיוון שהם שורפים אנרגיה במהלך העלייה שלהם. יתרה מכך, קירות טיפוס הם כמו חידות ענק המתחננות לפתרון. זה לא רק בודק את ההיבטים הפיזיים של התפתחות ילדיך, זה גם מגרה את היכולות הנפשיות שלהם.

תרגיל זה גם עוזר לפתח את הכוח והגמישות המרכזיים של ילדיכם. ילדים מאותגרים פיזית כשהם מושכים, מרימים, מתמתחים ומתפתלים את דרכם למעלה. פעילות זו מפתחת גם את תיאום העין-יד שלהם בזמן שהם מתמרנים את הטיפוס שלהם.

פעילות מהנה ומרגשת עבור הילדים שלך

הידעתם שטיפוס צוקים באיסטון הוא לא רק למבוגרים? זה תחביב שאפילו בן המשפחה הקטן ביותר שלנו יכול ליהנות ממנו. זו פעילות מהנה ומרגשת שלא מיועדת רק למבוגרים אלא גם לילדים. לא רק זה, זה גם כרוך בגילוי שובב של עצמך וחווית למידה המלמדת ילדים את הערכים של סבלנות ונחישות.

טיפוס צוקים הוא פעילות שכל בני המשפחה יכולים ליהנות ממנה. זוהי חוויה משפחתית הוליסטית שבה כיף וידע מתאחדים.

היתרונות לילדים ולמשפחה

טיפוס צוקים נחשב פעם לספורט של מכורים לאדרנלין. אפשר לתהות מדוע רבים מהחובבים הללו מסכנים חיים ואיברים כשהם מטפסים על הרים או על חומות. אולי זו ההתרגשות. האם זה הריגוש? או האם יש יותר בתחושה המרגשת שאדם חווה בזמן שהוא מחובר לצד גבעה או קיר טיפוס?

כמעט כל אחד יכול לעשות את זה למרות שזה עשוי להשתנות ברמת המיומנות, כלומר מתחיל, בינוני או מתקדם. אבל למרות המוניטין שלו כספורט אתגרי, ילדים יכולים לעשות זאת. לא צריך להיות סופר בכושר כדי להצטרף לשיעור טיפוס צוקים. עם זאת, טכניקה טובה היא מצרך טוב יותר מאשר כוח כאשר עושים ספורט זה.

בפעילות זו, הילדים שלכם יכולים לשפר את עבודת הרגליים שלהם ולהבין היטב את מיצוב הגוף. זה מצריך בעיקר שימוש ביכולות שכליות מכיוון שקיר הטיפוס הוא בעצם חידה גדולה; המטרה היא להגיע לפסגה. לפיכך, ספורט זה גם משפר את כישורי פתרון הבעיות שלהם.

חושבים שהילדים שלכם יצטרפו לפעילות טיפוס צוקים באיסטון? זה אימון גופני, מנטלי ואינטלקטואלי נהדר.Source by Genie Fletcher

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved