מדוע חשוב להורים לקבוע שגרה עבור ילדיהם?

/
/
/
28 Views

הורים הם המפתח להבטחת הצלחת ילדינו. ככל שההורים מבינים מהר יותר שהם צריכים לבנות תוכנית להצלחה כזו הכוללת שגרות, כך הילדים יכולים לפתח מהר יותר בסיס בריא לעתידם. מחקר מצא ששגרות הן מרכיב מרכזי בהצלחתם של ילדים לכל החיים. השגרה היומיומית מספקת לילדים סביבה בטוחה, מאובטחת ומובנית שיכולה לעזור להם לצמוח למבוגרים מעוגלים ובטוחים בעצמם.

ביסוס שגרה מוקדם בחייו של ילד יכול להוביל ליתרונות הבאים:

1. השגרה נותנת גוון חיובי לחייהם של ילדים בכך שהם עוזרים להם לפתח הרגלים טובים בשלב מוקדם בחיים. כתוצאה מכך, ילדים מרגישים בטוחים ובטוחים בסביבתם הביתית. השגרה היא גם גורם משמעותי בביסוס בסיס חזק לילדים.

2. השגרה עוזרת לילדים לבסס ציפיות. הם יגדלו לצפות לבצע משימה מסוימת מדי יום, וזו דרך טובה עבור ההורים לגרום לילדים לעשות מטלות או שיעורי בית, כי הם צפויים להשלים את המשימה היומית. ככל שילדים מתרגלים למשימה, היא הופכת פחות לבעיה ויותר לציפייה.

3. השגרה מקנה לילדים ביטחון ועצמאות בכך שהם מאפשרים להם לבצע משימות בעצמם. לאחר שסיימו בהצלחה משימות אלו מספר פעמים, הם זוכים לביטחון עצמי ועצמאות.

4. השגרה קובעת הרגלים בריאים ובונים. להורים יש הזדמנות לכוון ילדים לאורח חיים בריא על ידי ביסוס שגרה בריאה ובונה. הורים יכולים לדרוש שגרות המבטיחות שהמשימה תהיה מועילה להצלחת ילדיהם בעתיד. השגרה יכולה להיות קלה כמו צחצוח שיניים בשעה מסוימת או הכנת שיעורי בית בשעה מסוימת בכל יום. המפתח הוא שהורים נותנים את הטון עם שגרות בונות שיכולות להועיל לילדיהם לטווח ארוך.

5. השגרה מפתחת מבנה לילדים. הורים יכולים לספק מבנה לילדיהם בהצלחה על ידי שילוב שגרה בבוקר ובערב, לפני ואחרי בית הספר ובסופי שבוע. ילדים עם מבנה בבית מצליחים בדרך כלל יותר בבית הספר ובחיים. ילדים שמפתחים מבנה בחייהם מפתחים משמעת עצמית ויודעים לפעול לפי כללים. זה מאוד חשוב להצלחתם העתידית.

השגרה של ילדים יכולה לכלול השלמת מטלות ברחבי הבית, מה שיעזור לילדים ולבני נוער לפתח תחושת אחריות תוך שליטה בכמה מיומנויות בסיסיות שיועילו בחיים. ככל שהם מתבגרים, המטלות עשויות להשתנות כך שההתפתחות של הילדים תימשך. ככל שההורים יתחילו מוקדם יותר בחיים להקצות מטלות, כך הם יתרגלו מהר יותר להיות חלק מהצלחת הבית. זה מאפשר להורים לתרום לבגרות של ילדיהם.

הורים צריכים גם לוודא שהם מפתחים שגרות המתייחסות לילדים להצליח בבית הספר, שיכולות לכלול קריאה בפניהם כל ערב, הכנת שיעורי בית בשעה מסוימת בכל יום, לקחת ילדים באופן קבוע לספרייה ו/או תזמון כמות מוגבלת של זמן טלוויזיה לילדים. השגרה היא קריטית לפיתוח הבסיס החזק של הילדים ולהבטחת הצלחה בזירה החינוכית. מורים מצליחים תמיד משתמשים בשגרה בכיתותיהם, וההורים הם המורים הראשונים של ילדיהם.Source by Ronnie Phillips

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved