לקויות למידה – 18 גורמים קריטיים למעבר מוצלח לאחר השניים

/
/
/
48 Views

מכיוון שסטודנטים עם לקויות למידה נמצאים בסיכון גבוה יותר במכללה, הם צריכים לאפשר זמן מספיק להתכונן להצלחה לאחר הלימודים. שמירה על שמונה עשר הגורמים להלן מגבירה את הסבירות שהמעבר מהתיכון למכללה יהיה חלק ככל האפשר.

1. כדי להתחיל את החיפוש במכללה, ערוך רשימה של איכויות רצויות בבית ספר (כלומר, נוסע/מגורים, גודל, מיקום וכו ') התחל את החיפוש שלך באינטרנט ואז התחל בביקורים במכללה. אפשר להורים שלך לצמצם את הרשימה שלך לבחירות המקובלות שלהם. ואז, ברגע שאתה רואה היכן אתה מתקבל, אתה יודע שבתי הספר האלה כולם "מאושרים מההורים".

2. הַתמָדָה הוא הגורם החשוב ביותר להצלחה בקולג'. השניים קשורים ליכולת לדחות סיפוקים (כלומר לומר "לא" כשהחברים שלך יוצאים, אבל כדאי מאוד ללמוד) ומערכת ארגונית שעובדת בשבילך. ככל שתקדימו לעבוד על שלושת הדברים האלה, המכללה תהיה קלה יותר.

3. במכללה, אתה מבוגר חוקי וצריך לבטא את מוגבלותך בעצמך. הסברה עצמית הולכת יד ביד עם זה; זה קריטי בקבלת הצרכים שלך במכללה.

4. אם אתה רציני לגבי בית ספר, בקש לפגוש תלמיד מצליח משירותי מוגבלויות. לפני שתבחרו סופית, שאל על בילוי לילה עם אותו תלמיד. תקבלו תחושה טובה יותר האם תרגישו בנוח במכללה ההיא או לא.

5. FERPA – חוק זכויות ופרטיות המשפחה לחינוך משפחתי הוא חוק פדרלי המגן על פרטיות הרשומות החינוכיות של התלמידים. עם זאת, זכור זאת: תמיכת ההורים שלך סייעה לך להגיע למקום שבו אתה נמצא היום. בהתחשב בכך שהם משלמים את החשבון, אין זה מופרך שהורים ירצו להיות מעודכנים. מכללות "ידידותיות ל-LD" מאפשרות לך לחתום על ויתור FERPA.

6. מנהל שירותי נכים נותן את הטון לכל המחלקה. אם אתה מוצא את האדם הזה מרתיע, תחשוב פעמיים אם תרגיש בנוח במכללה.

7. אם התיעוד שלך ישן מ-3 שנים, יש לעדכן אותו. ודא שרשימת ההמלצות בסוף התיעוד כוללת פריטים קריטיים להצלחתך. (כמובן שהם חייבים להיות נתמכים על ידי הבדיקה.)

8. התחל לחקור טכנולוגיות שמעולם לא השתמשת בהן אבל עשויות לעזור לך ליישר את המגרש. אתה יכול לקבל מושג על טכנולוגיות שונות כאשר אתה מבקר במשרדי שירותי נכים במכללות שונות.

הליך לקבלת מקומות לינה

9. אתה והוריך צריכים להיפגש עם מנהל שירותי נכים מיד עם קבלתך. הבא את התיעוד שלך איתך. IEPS אינם בעלי ערך במכללה.

10. המנהל יבדוק את התיעוד שלך ולאחר מכן ייפגש איתך כדי לדון בהתאמות שייכללו במכתבים למורים שלך. מקום לינה שכדאי מאוד לשקול לבקש הוא עומס קורס מופחת – לפחות לסמסטר הראשון. סטודנטים יכולים להיחשב למשרה מלאה עם 6 נ"ז בלבד, תלוי בכמות העבודה שהם יכולים להתמודד. בקשו מהמנהל לכתוב לחברת הביטוח של הוריכם מכתב המסביר את מצבכם במשרה מלאה בעומס מופחת, אך אל תגישו את המכתב עד לבקשתו.

11. בדוק שוב עם משרד הנכים בתחילת הלימודים כדי לאסוף את מכתבי הלינה שלך. אתה צריך לשלוח מכתב לכל מדריך שאתה מגלה לו. מצא רגע פרטי לפני או אחרי השיעור לעשות זאת, או קבע פגישה בשעות העבודה עם המדריך שלך, כדי שתוכל לשמור על הפרטיות שלך. פגישה זו היא הזדמנות טובה להציג את עצמך ולהסביר את הצרכים שלך בפני הפרופסורים שלך.

12. יש לחזור על תהליך הבקשה, האיסוף ומשלוח המכתבים בכל סמסטר. אם אתה צריך שינוי בהתאמות, שוחח על כך עם מנהל שירותי נכים.

בחירת שיעורים

13. בחירת הכיתה הראשונית מבוססת על התוצאה של בחינות השמה במכללה בהן ניגשים כל הסטודנטים הראשונים. זכרו שרוב המכללות אוסרות על שימוש במחשבונים לבחינה במתמטיקה. אתה צריך להיכנס מוכן לעשות את כל החישובים בדרך הישנה. זה אומר נִרחָב תרגל עד שזה חוזר באופן טבעי.

14. לוח הזמנים שלך צריך להיות מאוזן בין קורסים מאתגרים לבין קורסים קלים יותר. קח את השיעורים המאתגרים שלוש פעמים בשבוע, לא פעמיים.

15. שיעורים צריכים להיבחר ידנית על ידי מישהו במשרד שירותי נכים שמכיר את סגנון הלמידה שלך ואת המדריכים המתאימים לך ביותר.

16. פקח את האוזניים שלך להמלצות של חברים על פרופסורים מרתקים – אבל וודא שהם מתאימים לסגנון הלמידה שלך לפני ההרשמה.

שיעורי עזר

17. לרוב הסטודנטים החדשים הנכנסים, שיעורי עזר שלוש פעמים בשבוע מומלצים כדי להתחיל טוב טוב. שקול הדרכה מעצימה; ככל שתהיה לך יותר עזרה בהתחלה, כך תרגיש בטוח יותר ביכולות שלך.

18. ככל שתתחזק ומטה-קוגניטיבי (מצב הלמידה כיצד ללמוד), מומחה הלמידה שלך עשוי להציע לך להפחית בהדרגה את שיעורי ההוראה. חלק מהסטודנטים עשויים בסופו של דבר לגשת לחונכות על פי הצורך, ולא בתיאום קבוע.

©2007 ג'ואן אזארווהSource by Joan Azarva

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved