כרטיסי דיווח הם מכשיר תקשורת טוב גם בגיל הגן

/
/
/
15 Views

אמנם יש ויכוחים לגבי השימוש בכרטיסי דיווח בגן ובגן, אבל הם יכולים למעשה לעזור לילדים קטנים לזהות את החוזקות שלהם. הם צורה מצוינת לתקשורת עם הורים ומסייעים להורים ללמוד מה הילד שלהם משתפר במהלך שנת הלימודים. כלי יעיל זה משמש גם במרכזי התפתחות לגיל הרך כדי לעזור להורים לקחת חלק פעיל יותר בחינוך ילדם. ישנם יתרונות רבים לשימוש בתעודות דוחות בגיל צעיר שיכולים לעזור למורים, להורים ולילדים.

גן

יש אנשים שמרגישים שכרטיסי דו"ח אינם מתאימים לגיל הרך. אנשים אלה חשים לעתים קרובות שדוחות התקדמות מציבים יעדים לא הוגנים לילדים וגורמים להם להרגיש מיואשים. עם זאת, דוחות התקדמות בגיל הגן הם למעשה דרך מצוינת לעודד ילד ולהצביע על חוזקות וכישורים אישיים. רוב מרכזי ההתפתחות לגיל הרך מכירים בצורך לשבח ילדים ולעזור להם לזהות את היכולות הייחודיות שלהם.

החשיבות של כרטיסי דיווח מוקדמים

לכרטיסי דו"ח יש תפקיד גדול בהתפתחות הגיל הרך. המכונה לעתים קרובות דוחות התקדמות, חלק יקר זה של תקשורת הורים יכול לשמש כדי לזהות את החוזקות והחולשות של הילד. זוהי דרך מצוינת להורים ללמוד היכן ילדם יכול להשתמש בשיפור ועל מה לעבוד בבית. לדוגמה, הם עשויים לספר להורה שלבן או בתם יש בעיות בתיאום עין יד. זה מאפשר להורה לעשות פעילויות בבית עם ילדו כדי לחזק את המיומנות החשובה הזו.

מדבר עם ילדים

בגיל כל כך צעיר ילדים לא יידעו למה הם מביאים הביתה תעודת דו"ח מהגיל הרך. זה תמיד רעיון טוב לדבר עם ילדים על פעילויות בכיתה ולדון בנושאים. דברו על הערות בכרטיס הדיווח והסבירו אותן לילד בגיל הגן. עברו על פרטי דוח ההתקדמות עם הילד והצעו עידוד ספציפי לגבי מיומנויות חדשות. זה עוזר לילד ללמוד ביטחון ויכול לספק מוטיבציה לשיפור בעתיד.

תקשורת מורה הורים

כרטיסי דוח הם גם צורה מצוינת של תקשורת הורים. בשילוב עם כנסים, דוחות התקדמות מאפשרים למורים לדבר עם ההורים על מידת ההצלחה של ילדם בבית הספר באופן כללי. זוהי דרך למורים להמליץ ​​על פעילויות ביתיות כדי לשפר את המיומנויות תוך עידוד הצמיחה והלמידה של הילד. מורים רבים משתמשים בכרטיסי דיווח אלה גם במהלך שיחות טלפון או ועידות כדי לתת להורים דרך לשאול שאלות ולהשמיע חששות לגבי התפתחות ילדם.

למרות שחלק מהאנשים לא מסכימים עם השימוש בכרטיסי דו"ח בגיל כה מוקדם, זה באמת כלי יעיל להורים ומורים להשתמש בו יחד. הם דרך מצוינת להעניק שבחים על הישגים חדשים בחייו של ילד ולספק דרך למורים להציע הצעות מועילות. דוחות התקדמות יכולים לשמש גם כדי לדבר עם ילד צעיר על מה שהוא עושה בבית הספר ומה הוא נהנה.Source by Angela K. Walker

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved