כישורי חיים חשובים שילדיך לומדים בזמן הגידור

/
/
/
18 Views

שוקלים למקם את המתבגר שלכם בגידור? זוהי דרך נהדרת לשפר את הבריאות הרגשית והגופנית כאחד. למרות שהתועלת הישירה ביותר היא באמצעות פעילות גופנית, שיעור סייף מובנה יכול גם לעזור לילדך ללמוד, לגדול ולהצטיין בבית הספר, בסביבות העבודה ואפילו בסוציאליזציה. זה לא רק על לחימה בחרב; שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. הסתכל בששת כישורי החיים החשובים הללו כדי לראות כיצד גידור יכול להועיל ליכולת של ילדך להצליח בדרכים עדינות.

משמעת

כמו אומנויות לחימה וענפי ספורט אחרים הדורשים רמה גבוהה של ריכוז, סיוף דורש מידה משמעותית של משמעת. כישורי חיים, משמעת מלמדת ילדים לפעול לפי "קוד של סדר או כללים", וזו בעצם גם החברה שלנו בכלל. ככל שילדים מתקדמים בחטיבת הביניים והלאה, גם הם חייבים ללמוד לפעול לפי קוד הסדר שהוא החברה שלנו; אם הם מפרים את הקוד (כלומר חוקים), הם ימצאו את עצמם במים חמים. למרות שהקשר אולי לא נראה ברור בהתחלה, לימוד משמעת באמצעות סיוף יאפשר לילדים להסתגל לחיים מבוגרים יותר קשים ולרגעים קשים בבית הספר, כי תהיה להם המשמעת להתמיד.

סבלנות

סבלנות היא אולי מיומנות החיים השנייה בחשיבותה שהילד שלך יכול להחזיק לצד משמעת. כל הורה שנכנס לחנות צעצועים עם ילד בן שנתיים כנראה מכיר את המאבק; הם רוצים צעצועים, ויותר מכך, הם רוצים אותם עכשיו. אבל ללמד את ילדך שעליו לחכות לחופשה או לחסוך את הקצבה לפני רכישת הצעצוע הוא שיעור מצוין לחיים; הם ילמדו סבלנות ושדברים טובים מגיעים למי שמחכה. סיוף מלמד את אותו שיעור על ידי מתן כוח לילדים להבין מתי עדיף לחכות ולהגן, כמו גם מתי עדיף להכות את היריב שלך. למעשה, חלק ניכר מהגידור כולל צפייה בסבלנות אחר ההזדמנות הנכונה.

ספּוֹרטִיבִיוּת

בספורט הסייף, תנצח חלק ותפסיד חלק. פשוט ככה זה. כמובן שכולם אוהבים לנצח יותר ממה שהם מפסידים. אבל כאשר היריב שלך עושה את הטוב ביותר עבורך, אתה לומד לקחת את זה ברוגע ולהשתמש בו כחוויה לימודית במקום לתת לו להפיל אותך. היכולת לקבל בחינניות ניצחונות ותבוסות היא חלק קריטי בהצלחת הילד שלך, והיא תקבל הרבה תרגול. טוב יותר, היא תלמד איך לעבוד עם שותף או צוות כדי לפתור בעיות. לספורטיביות נהדרת יש יתרונות הרבה מעבר לספורט בלבד; זה עוזר לילדים ללמוד להיות אדיבים, ידידותיים ומכבדים אנשים שהם פוגשים לאורך כל חייהם.Source by Kathy Foust

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved