כיצד לתקן שגיאה 80004005

/
/
/
28 Views

שגיאה 80004005 היא אולי אחד הדברים הכי מעצבנים שהופיעו אי פעם על מסך המחשב שלך. רוב שגיאות המחשב הן מאוד ספציפיות למגוון תוכנות או פעולות. שגיאה 80004005, לעומת זאת, נראית כקוד שגיאה כללי למדי מכיוון שיש לו נטייה לצוץ מכל מיני סיבות.

השגיאה עלולה להתעורר עקב בעיה עם VBScript. זהו סקריפט מחשב דומה ל-Javascipt. מיקרוסופט משתמשת ב-VBScript כדי להתממשק עם פונקציות אינטרנט שונות כולל שמירת סיסמאות. אתה יכול לנסות לתקן את הבעיה תחילה על ידי וודא שאתה נמצא בחשבון הניהולי וללא הגבלות. אם אתה מגלה שאתה כבר בהגדרות כאלה, יכול להיות שחומת האש שלך לא מאפשרת גישה לאתר.

פעם נוספת שהשגיאה תתרחש היא כאשר יש לה בעיות בחיבור. ייתכן שתקבל הודעת שגיאה האומרת שיש כשל בכניסה, או שהיא עשויה לומר משהו כמו "בעיית הרשאות SQL". רוב הסיכויים שזו שגיאה נוספת בהרשאות. הסיבות לבעיית הקישוריות הזו יכולות לנוע במידה רבה במקום שבו בעיית ההרשאה נכנסת לפעולה. שימו לב למילול מסך השגיאה. אני מקווה שהוא ייתן לך רמזים היכן להתחיל בפתרון בעיות.

ייתכן שהזנת מידע שגוי, מה שגורם לשגיאה 80004005. לדוגמה, אם אתה מקבל שגיאה זו לאחר ניסיון לשלוח מידע עם מספרים כמו מספר טלפון או מספר תעודת זהות, נסה לחזור ולהזין אותם כמחרוזות במקום מספרים ישרים. לדוגמה, במקום לשים מספר טלפון כמו 5551234, אבל 555-1234.

שגיאה 80004005 עלולה להופיע בזמן שאתה מנסה להיכנס למסנג'ר המיידי שלך. הדבר הראשון שצריך לעשות אם זה קורה הוא לבדוק ולראות אם יש לך את הגרסה העדכנית ביותר. רוב המסרים המיידיים מבצעים עדכונים שוטפים עם תכונות וסקריפט חדשים. גרסאות ישנות יותר יכולות פתאום להתיישנות. מומלץ לעדכן בכל פעם שתתבקש לעשות זאת, ומדי כמה זמן (כל חודשיים) עבור אל אתר האינטרנט של המסגר המידי כדי לראות אם יש גרסה חדשה יותר שבה אתה יכול להשתמש.

דבר נוסף שכדאי לנסות אם קיבלת את קוד השגיאה בעת השימוש במסנג'ר מיידי הוא למחוק את קבצי המטמון המשויכים אליו. תלוי באיזה מסנג'ר אתה משתמש ואיזו גירסה של Windows, זה עשוי להתבצע בכל אחת מכמה דרכים, אז בצע חיפוש מהיר אחר פרטים מדויקים בהתחשב בגירסאות שאתה עובד איתן.

לבסוף והנפוץ ביותר, אם יש לך תוכנית אבטחת אינטרנט (למשל בקרת הורים, אנטי וירוס) עשויים להיות קבצים פגומים. השתמש בכלי שמתקן אוטומטית קבצים פגומים וערכי רישום.Source by Mark Tugenlieb

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved