כיצד לחסום אתרים בנתב בלקין

/
/
/
31 Views

המאמר מתכוון לתאר את הליך חסימת אתרים לא רצויים בנתב בלקין. המידע שנאסף כאן הוא פשוט ואמין. עם זאת, מומלץ מאוד למשתמשים לעקוב וליישם את ההוראות במדויק כדי להימנע מבעיות נפוצות בנתב Belkin. זה יחסוך להם בסופו של דבר ליצור קשר עם תמיכת הנתב של Belkin לקבלת עזרה.

האם ברצונך לחסום אתרים מסוימים כמו אתרי אינטרנט למבוגרים, פרסום או קידום מכירות וכו' מהצפייה של הילדים שלך או משתמשים אחרים בבית? רוב המשתמשים מעדיפים ליישם מחשוב בטוח עבור ילדיהם ומשתמשים אחרים בבית. אם יש לך נתב Belkin, אתה יכול לעשות זאת בקלות. המדריך המוזכר להלן יעזור לך לחסום את האתרים הרצויים בנתב Belkin שלך בעצמך וללא עזרת שירותי התמיכה הטכנית של Belkin.

הוראות:

חבר את המחשב שלך באמצעות כבל Ethernet לאחת מארבע יציאות ה-LAN (הממוקמות בחלק האחורי) של הנתב של Belkin. בסיום, התחבר לאינטרנט ופתח את דפדפן האינטרנט שלך. הקלד '192.168.2.1' (ללא מרכאות וכפי שהוא) בשורת הכתובת של הדפדפן ולחץ על להיכנס על המקלדת.

הקלד את אישורי הכניסה שלך כמו שם משתמש וסיסמה בדף הכניסה של הנתב ולחץ על שלח לַחְצָן. ודא שאתה מקליד את המידע הנכון; אחרת לא תוכל לגשת לדף תצורת הנתב. אם מעולם לא שינית את פרטי הכניסה שלך, אז זה חייב להיות אחד שהגיע במקור עם מסמכי הנתב. בדוק אותם עבור הפניה אם אתה לא בטוח. מכיוון שנתבי Belkin נשלחים ללא סיסמה, אינך צריך להקליד שום דבר ב- סיסמה תיבה, פשוט לחץ על שלח כדי להמשיך לדף התצורה. אם הוספת סיסמה בעבר לנתב שלך, הקלד אותה כדי להמשיך.

לחץ כדי לבחור את בקרת הורים תכונה בחלונית הצד השמאלית מתחת ל- כלי עזר כּוֹתֶרֶת. המיקום של תכונה זו עשוי להשתנות בהתאם לדגם של נתב Belkin שלך. כמו כן, יש לציין שהייתם צריכים להירשם לשירות 'בקרת הורים' על מנת להשתמש בו. אם אתה נמצא בתקופת המבצע, תוכל להשתמש בשירות עד שיפוג תוקפו. לאחר מכן, תוכל להירשם לשירות.

הקלד את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך כדי להיכנס לתפריט 'בקרת הורים'. כאשר אתה מחובר, לחץ על לְשַׁנוֹת לחצן ולאחר מכן לחץ על עוקפים לשונית. הקלד את שם האתר (URL) שברצונך לחסום בתיבה 'הקלד כאן מילת מפתח או שם דומיין', בחר בלחצן 'תמיד' תחת 'חסימת מילות מפתח' ולאחר מכן לחץ על כפתור 'החל'. כן, עכשיו סיימת לחסום את האתרים הרצויים. תהנה מגלישה בטוחה!

טיפים נוספים:

ודא שאתה מקליד את כתובת האתר באופן מלא ומדויק. אחרת, הנתב לא יחסום אותו. לדוגמה, אתה רוצה לחסום את "האתר הרשמי" של פייסבוק בתיבה 'הוסף מילת מפתח' ולאחר מכן לחץ על כפתור 'החל'. ניתן גם להקליד מילת מפתח כמו פייסבוק והנתב יחסום את כל התוצאות המכילות את המילה המסוימת הזו 'פייסבוק'.Source by Kumar Gandharva Jha

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved