כיצד להימנע מהורות לקויה

/
/
/
19 Views

אם יש לך ילדים, רוב הסיכויים שאתה מנסה להיות ההורה הכי טוב שאתה יכול. למרבה המזל, זה לא כל כך קשה להיות הורה טוב. הימנע מהורות לקויה על ידי לימוד טכניקות הורות נכונות, ולפני שאתה יודע את זה, תהיו מצוידים היטב להתמודד עם כל בעיה של התקפי זעם או התנהגות שילדכם יכול לשלול.

בואו נדון בכמה דרכים להימנע מהורות לקויה:

למד על התפתחות הילד

רבות מהבעיות המעצבנות שאתה מתמודד איתן כשאתה הורה לילדך נגרמות משלבים בהתפתחות הילד. כאשר ילדך לומד לדבר, למשל, אתה עלול לגלות שאתה שומע כל הזמן "לא!" לכל בקשה שתבקש. זה יותר בעיה התפתחותית מאשר התרסה ממשית מצד ילדכם, אבל קל לטעות באחד בשני. לחנך את עצמך לגבי שלבי ההתפתחות השונים שעוברים ילדים יכול לעזור מאוד במצבים אלו.

קרא על בעיות התנהגות מתמשכות

אם ילדכם חווה את אותם סוגי בעיות התנהגות, כמו שקר או גניבה, על בסיס מתמשך, ייתכן שהגיע הזמן לעשות טיול לחנות הספרים או הספרייה המקומית. לעתים קרובות, אתה יכול למצוא לא מעט מידע על איך לעזור לילדך להתמודד עם בעיות התנהגות שונות. ספרים אלה עשויים להציע טיפים חדשים להורות, רעיונות לניהול התנהגות או דרכים להעניש את ההתנהגות שאינך רוצה ולתגמל את ההתנהגות שהיית רוצה לראות. חינוך תמיד מועיל כאשר אתה הורה לילד קשה, אז הקפד לבדוק את כל המשאבים העומדים לרשותך.

התייעץ עם מטפל במידת הצורך

אם אתה חווה בעיות מתמשכות עם ילדך, ואתה מרגיש שהבעיה עשויה להיות מעבר לשליטתך, שקול לעבוד עם מטפל בילדים. אנשי מקצוע אלה רגילים להתמודד עם בעיות התנהגות רבות בילדות ויכולים לעזור לך להימנע מבחירות הוריות לקויות. ייתכן שהם יוכלו לעזור לך להבין את ההתנהגות של ילדך. הם יכולים גם ללמד אותך ואת ילדך כישורי התמודדות וכלי תקשורת חשובים, כך שתוכלו להתייחס טוב יותר אחד לשני. אם אתה מרגיש מאוד כועס ומתוסכל מההתנהגות של ילדך, אולי תרצה לשקול לקבוע פגישה טיפולית גם לעצמך, כדי שתוכל לדבר עם מישהו באופן פרטי על הלחץ שבו אתה נמצא.

הורות לילדים יכולה להיות קשה, אבל התנהגויות הוריות לקויות יכולות להקשות עוד יותר. אם אתה מרגיש המום, חפש מידע נוסף על איך לטפל בהתנהגות של ילדך או דבר עם מטפל לייעוץ.Source by Paul Anthony Beard

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved