כיצד לגרום לילדים שלך להתעניין בספורט או בפעילות גופנית

/
/
/
54 Views

ילדים צריכים לקבל לפחות שעה של פעילות גופנית ביום. זה מינימום מוחלט. כשהייתי ילד, בילינו כל כך הרבה זמן בהתרוצצויות בחוץ עד שמעולם לא הייתה שאלה של שעה אחת בלבד, אך כיום, עם טלפונים, טלוויזיות ואייפדים, לגרום לילד לשחק בחוץ יכול להיות אתגר.

אז איך נגרום לילדים להיות פעילים יותר בחיי היומיום שלהם? לאחר שגידלתי 4 ילדים משלי, אני יכול להמליץ ​​על כמה מהטיפים המובילים שלי.

גלה במה הם באמת מתעניינים

אולי אתה אוהד בייסבול הארדקור עם חלומות שילדך יהפוך לכוכב הגדול הבא, אך אנא אל תתנו לתחזיות שלכם להגדיר את עתידן. הם אולי הולכים לבייסבול רק כדי לרצות אותך, אבל הם לא יהנו מזה אם בתוך התשוקה האמיתית שלהם הוא לטניס, למשל. לעולם אל תכריח את הילד שלך לעשות משהו שהוא באמת לא רוצה לעשות.

אני ממליץ לך לנסות את כל ענפי הספורט השונים שיש, אפילו כאלה שנראים לך מוזרים. הקשיבו לילדכם ושימו לב אליו, ראו למה הוא מגיב בצורה הטובה ביותר ועודדו אותו בחיוב להמשיך עם זה.

אל תשווה

לא הייתי ממליץ להשוות את ילדך לאחר, "בילי כל כך טוב בכדורסל, הוא משחק כל יום, למה אתה לא יכול להיות יותר כמוהו?" זוהי דרך כמעט בטוחה לגרום לילדכם לוותר לגמרי על הכדורסל. אף אחד לא אוהב שמבקרים אותו. במקום זאת, מדוע לא למצוא דרכים חיוביות ומרוממות לעודד את ילדכם לעסוק בספורט.

ללמד בהוויה

אין זה מפתיע שילדים מסתכלים כלפי הוריהם. אם אתה אומר להם "אתה חייב להתאמן כל יום" אך אל תעשה זאת בעצמך, יתכן שהם לא מעוניינים להקשיב לך. בדוק אם הם יכולים להצטרף אליך במהלך האימונים שלך, בין אם זה יוגה בוקר על החוף או רכיבה על אופניים בערב. הם יאהבו לבלות איתך וזה איכשהו ירגיש להם טבעי יותר להיות פעיל אם גם אתה פעיל.

יש לך כלב?

אם יש לך כלב בבית, בדוק אם אתה יכול לגרום לילדך להיות כלב ההליכה הראשי בבית. גרמו להם להרגיש חשובים, אמרו שזה הכלב "שלהם" או שהם עושים את העבודה הזו בצורה הטובה ביותר. חצי שעה בבוקר וחצי שעה בערב – דרך מצוינת להניע אותם.

אם אין לך כלב, עודד את ילדך ללכת או לרכב על אופניים לכל מקום. לא רק שהוא טוב יותר לסביבה, משהו שאני די נלהב ממנו, אלא שהוא גם ישמור עליהם בכושר.

בנה בית עץ

אם יש לך גינה בבית שלך, למה שלא תבנה בית עץ? ילדים אוהבים להכין דברים, וכאשר זה ייגמר, הם יישארו פעילים על ידי טיפוס עליו. אם אין לכם בית עץ, למה לא לתלות כמה חבלים על הענפים העבים יותר ולעודד את הילדים שלכם לטפס עליהם? אתה יכול אפילו להפוך אותו למשחק, כמו ציד אוצרות, כשאחד הרמזים נמצא על החבל הזה.

לעשות משהו שונה

מעט מאוד אנשים אוהבים שגרה, במיוחד ילדים שאינם יכולים לשבת בשקט הרבה זמן. אם אתה גורם להם לעשות בלט כל יום במשך 6 חודשים, הם עלולים להשתעמם ולאבד עניין. עם זאת, אם אתה משנה דברים מדי פעם, הם לעולם לא יידעו מה עומד לקרות ויתלהבו מהרפתקאות חדשות.

אולי תוכלו לנסות דברים חדשים בכל סוף שבוע אחר, כמו גלישה, טיפוס על סלעים, פארק הרפתקאות על עצים, טרמפולינה, רכיבה על סוסים – כל דבר שעולה על דעתכם. הפוך אותו ליום כיף. הילדים שלך יראו מקומות חדשים וימשיכו להיות פעילים בתהליך.

שיעורי חדר כושר

הידעת שבחדרי כושר רבים יש כיום שיעורים לילדים? הם נעשים בצורה של משחק, למשל קפיצה סביב מכשולים. זה מאפשר לילדים ליהנות כיוון שהם לא רואים בזה מטלה, ולהיות בכושר בו זמנית. לא רק זה, אלא שאם תלכי איתם לעשות את שלך, תלמדי כדוגמא שלהלך לחדר כושר זה דבר טוב לעשות.Source by Bernard Johannes Sleijster

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved