כיצד לארגן את הבית שלך להצלחה חינוכית

/
/
/
43 Views

הורים צריכים לארגן את בתיהם כך שיהיו תורמת לסביבה חינוכית עבור ילדיהם. בתים המתאימים לחינוך פיתחו סביבה שתגביר את המוכנות האקדמית לילדיהם. בחברה שלנו, ילדים צריכים את כל היתרונות הדרושים כדי לקבל השכלה טובה ואם ילדים יכולים להתחיל את המסע מהבית, על אחת כמה וכמה.

כולנו מבינים שהדוגמאות שאנו נותנים לילדינו יכולות למלא תפקיד מרכזי באיזה סוג של אדם הם גדלים להיות. אם אנו נותנים דוגמאות טובות לילדינו, אנו מקווים שהם יתבונן וילמדו מהדוגמאות הללו. מכיוון שהורים נותנים את הדוגמאות הראשונות לילדיהם, מדוע לא להוות דוגמה לשמירה על בית מאורגן היטב שיש בו סביבה חינוכית.

הורים צריכים להבין שיכול להיות קשר ישיר בין בית נקי ומאורגן היטב לבין כמה חינוך והצלחה כלכלית ילדים ישיגו. הורים צריכים תמיד לחפש כל יתרון עבור ילדיהם, ואם לפתח ילדים מצליחים זה פשוט כמו לשמור על בית נקי ומסודר. כל הבתים שלנו צריכים להיות נקיים. אנחנו גם יודעים שצריך יותר מאשר לשמור על בית נקי כדי לגדל ילדים משכילים, ואני בשום אופן לא אומר שילדים חייבים להגיע מבית מאורגן ונקי כדי להצליח. ילדים יכולים ללמוד בכל סביבה, אך סביבה מאורגנת תורמת יותר להצלחה.

הורים צריכים גם לזכור שדרישה מהילדים לשמור על ניקיון הבית היא חלק משמירה על סביבה תורמת לחינוך. יש לתת לילדים את האחריות לשמור על ניקיון חדר השינה שלהם וגם לשמור על ניקיון כל חדר שהם משתמשים בבית. בנוסף, לילדים צריכות להיות השלכות על אי שמירה על ניקיון חדר השינה שלהם או כל חדר שהם משתמשים בו. זו דרך טובה לבנות קצת אחריות אצל הילדים.

כשמארגנים בית תורם לחינוך יש לזרוק כל דבר שאינו מועיל כדי לפנות מקום לסביבה החינוכית. כשזה יושלם על ההורים לנסות ולמצוא חדר בבית שיוכל לשמש למטרות חינוכיות. החדר יכול להיות חדר משותף, אבל כשמישהו נכנס בחדר, הוא יתבונן בכלים החינוכיים הרבים. מידע נוסף יסופק על חדר זה בהמשך מאמר זה.

כדי להמשיך בארגון בית ידידותי לחינוך, על ההורים להציב פריטים חינוכיים ברחבי הבית כדי לגרום לילדים להיות מודעים לחשיבות החינוך. הורים יכלו להתחיל בתליית תמונות ברחבי הבית המתארות אנשים שונים ממחוזות אחרים. זהו זמן מושלם להורים לדון בתמונות עם ילדיהם ולתת להם שיעור על האנשים. שיעורי ההיסטוריה שניתן להפיק מתמונות יכולים להיות יקרי ערך עבור ילדים, וזכרו שזה חלק מבניית בית תורם לחינוך לילדים.

בבניית בית ידידותי לחינוך ההורים חייבים להיות בעלי מספר מדפי ספרים ברחבי הבית. מדפי ספרים פירושו שיש ספרים בבית. ספרים צריכים תמיד להיות גלויים בכל הבית עבור ילדים, כדי שיוכלו להבין את חשיבותם. בתים שאין בהם ספרים מעבירים מסר שגוי לילדיהם. קריאה היא הבסיס לחינוך, והדרך היחידה שבה ילדים יכולים לתרגל את הקריאה היא לקבל ספרים בבית. יש למקם את מדפי הספרים במקומות אסטרטגיים ברחבי הבית. אחד החדרים החשובים ביותר למקם את מדף הספרים הוא חדר השינה של הילד. לילדים צריכה להיות גישה נוחה לספרים כדי לעודד אותם לקרוא. הורים צריכים למצוא מיקום אחד או שניים אחרים בבית עבור מדפי ספרים. להורים יכול להיות חדר עבודה מיוחד בבית שיכול להיות מיקום טוב נוסף עבור מדף ספרים.

אם הבית גדול מספיק כדי להפריש חדר מיוחד לכלים חינוכיים, זה יעזור מאוד לילדים ולמבוגרים. חדר זה צריך להיות מואר היטב ובעל שולחן כתיבה או שולחן גדול עם מחשב ומדפסת עם גישה לאינטרנט. זה מקום טוב להחזיק בו מדף ספרים וספרים. כעת מכיוון שאנו חיים בעידן הטכנולוגיה, החדר צריך להיות מצויד גם בפקס, סורק וטלפון. ילדים יכולים להשתמש בחדר זה כדי להכין שיעורי בית, מחקר וקריאה. לזה אנחנו קוראים חדר של המאה ה-21. הורים שיכולים להרשות לעצמם לקבל חדר מהמאה ה -21 נותנים לילדיהם יתרון חינוכי שאמור לעזור בהצלחתם.

הורים צריכים גם למקד חדרים אחרים בבית כדי לפתח סביבה חינוכית. אם בבית יש מרתף ההורים יכולים להציב פוסטרים עם מסרים חיוביים כדי לעודד ילדים. יתר על כן, ההורים יכולים להציב מגזינים בחדר האמבטיה ובמטבח כדי לעודד קריאה. המטבח יכול לשמש להנחת תעודות דוחות לילדים על המקרר בכל סמסטר. הורים בעלי תארים, פרסים או תעודה צריכים להציב אותם על קיר בבית או על חדר שנראה לעין. ילדים אוהבים לראות הישגים של הוריהם, ואולי זה יכול להניע אותם להצליח. הורים צריכים לזכור שהמטרה היא לבנות את הבית כולו כסביבה חינוכית.

בנוסף לבית הידידותי החינוכי, ההורים צריכים לקבוע כמה שגרות עבור ילדיהם שהולכות יד ביד עם הסביבה החינוכית. כמה שגרות שצריכות להתקיים כוללות את כך שילדים יקבעו זמן מיוחד בכל לילה להכין שיעורי בית, זמן קבוע לקום כל בוקר וללכת לישון כל לילה. לילדים צריכים להיות נהלים לגבי המטלות הצפויות מהם. זה גם עוזר אם הורים יראו לילדים איך לארגן את החדר שלהם על ידי הנחת פריטים במקומות מיוחדים. הורים צריכים גם לשקול לפרסם תרשים על הכריכה הקדמית הפנימית של התיקיות של ילדם כדי לעקוב אחר משך הזמן הניתן ללימוד עבור כל נושא, ולשים לב אילו פרקים ומטלות הושלמו. זה יכול לעזור לארגן את החומרים החינוכיים של תלמידך בביתך ולתעד את הישגי הלמידה שלו לשנת הלימודים. יש להקדיש זמן לילדים לקריאה. במידת האפשר, יש לאכול את ארוחת הערב כמשפחה, וההורים צריכים לדון בהתרחשות היום.

הורים צריכים לעקוב אחר רמות הרעש בזמן שיעורי הבית. בין אם הילד עובד באופן עצמאי או ביחד עם ההורים, הטלפונים, הטלוויזיות והרעשים מבחוץ צריכים להסיח את דעתו לפחות. הורים צריכים להיות מודעים לזמן הלימוד ולעודד את המשפחה והמבקרים להימנע מהפרעות מיותרות, כגון משחקי וידאו רועשים או שיחות. שקול לכבות או להשתיק מכשירים אלקטרוניים העלולים להפריע לריכוז התלמידים בזמן הלימודים. יש לכבות את הטלוויזיה במהלך השבוע ולאפשר רק בסוף השבוע.

הורים צריכים לבנות מערכת יחסים עם ילדיהם שתעודד אותם לעשות עבודה טובה בבית הספר; זה חלק מתהליך בניית בית המסייע להצלחה חינוכית. ההורים צריכים לצפות מילדיהם להצליח בבית הספר ולספק את כל המשאבים הדרושים כדי שזה יקרה. הורים צריכים לספר לילדיהם ללא הרף כמה הם חכמים ולוודא שהם מכניסים אותם לתוכניות העשרה חינוכיות מחוץ ליום הלימודים הרגיל שלהם כדי לבנות על האינטליגנציה שלהם. אם הורים רוצים שילדיהם ילמדו בקולג', יש לציין זאת בבירור בגיל צעיר. אם הורים מנסים לכוון ילדים לקראת קריירה מסוימת, עליהם להתחיל מוקדם על ידי התמקדות במיומנויות הנחוצות לקריירה זו.

על מנת לעודד ילדים באופן רציף, על ההורים לגלות עניין ברעיונות של ילדם ולאפשר להם לבטא את עצמם. אל תשקיט אותם ללא הרף.

זכרו, למידה בבית לא תמיד חייבת להיות מוגבלת למגורים שלכם – ביקור במוזיאון מדע מקומי או הצגה בהצגה עשויים להיות קשורים למשהו שהילד עושה בבית הספר, וירחיב את נקודת המבט של הילד על החיים.Source by Ronnie Phillips

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved