כיצד אדם הופך להצלחה

/
/
/
30 Views

הצלחה היא תכונה שרובנו חפצים בה, אך האם אנו באמת יודעים מהי הצלחה? הרעיון כל כך רחב. תארו לעצמכם לבוא למדינה חדשה בשם ארצות הברית כילד קטן ואפילו לא להיות מסוגלים ללכת על הרגליים כשאתם צעירים. אז אתה דורש הרבה טיפול רפואי ומבלה הרבה זמן בבית חולים. עצם המחשבה להיות קשור לשולחן ניתוח מפחידה אותך. זה כל כך מפחיד אותך שאתה מתחיל לבכות ואתה תוהה מתי הסיוט הזה ייגמר. לאחר כל ניתוח במיוחד אם יש כמה מהם, אתה צריך להקדיש לפחות 8 שבועות טובים רק כדי להתאושש.

אחרי כל הטיפול הרפואי הנדרש, סביר להניח שאתה צריך פיזיותרפיה כדי לשפר את הגמישות והקואורדינציה בשרירים ובמפרקים שלך. עם תחילת הלימודים כילד, אתה עלול להיתפס על ידי ילדים אחרים ולהציק לך. ייתכן שיהיה לך בעיה להתייחס לאחרים ברמה החברתית. אך למרות האתגרים הללו, אתה מוכשר מאוד וחכם מבחינה לימודית. לאורך כל הקריירה בבית הספר, אתה הופך להצלחה ומקבל פרסים רבים על הציונים הטובים שלך. אתה הופך לאהוב על המורים שלך ורבים מחבריך לכיתה. אפילו אובדן בבחירות לתלמידים למזכירות התלמידים בחטיבת הביניים במהלך כיתה ז 'לא מרתיע אותך מרצון להצליח בלימודים.

עם סיום התיכון, היכולת האקדמית שלך ממשיכה ובסופו של דבר אתה מקבל תואר ראשון. לאחר מכן תוכל להוכיח שאתה יכול להחזיק בעבודה בהצלחה. המעסיק שלך רואה את המסירות שלך ואת העבודה הקשה והוא גם מבחין בערך שלך לחברה. וגם אחרי שאתה מפוטר מהעבודה שלך, אתה עדיין יכול לראות בעצמך הצלחה כי עבדת כל כך קשה להגיע למקום שאתה נמצא בו למרות כל כך הרבה אתגרים ומכשולים. עם פיטוריך מהעבודה הארגונית שלך, אתה מתחיל לחקור אפשרויות אחרות של עבודות שתוכל לבצע. איכשהו אתה בסופו של דבר לומד חשבונאות, עדיין מרגיש ומאמין שאתה הצלחה בחיים שלך. הסיפור שזה עתה סופר הוא גרסה קצרה של סיפורו של סופר זה וכיצד הוא הפך להצלחה. חשבון נרטיבי זה מראה מהי הצלחה אמיתית גם אם תאבד את מקום עבודתך ונגרם לך כלכלת ירידה.Source by Ara Vahanian

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved