טיפים להחלקה מאת אסתר ברנרד – ספורט בנגלור

/
/
/
34 Views

דמיינו לעצמכם צוהרים בדרך עם הרוח לחברה ובסט גלגלים שלא מצריכים מכם להגיע לגיל 18 ולקבל רישיון. החלקה על גלגיליות כספורט היא אהובה גדולה בקרב ילדים, במיוחד בקרנטקה. למרות שמספר מועדוני ההחלקה בעיר לא כל כך גבוה, המודעות למשחק הולכת וגוברת ומתקיימות מספר אליפויות ברמה מחוזית, מדינתית ולאומית כדי לחדד את הכישרון והרוח התחרותית של ילדכם. אחד המועדונים בעיר הוא מועדון החלקה על גלגיליות אסתר (09886568364), המנוהל על ידי המחליקה האסית אסתר ברנרד, בת 25. אסתר דורגה במקום ה-24 המהיר ביותר באליפות העולם שנערכה בצרפת ב-2001 וייצגה את הודו במספר החלקות על רולר באסיה. אליפויות. עם 27 מדליות זהב במספר אליפויות ארציות והודו בהחלקה על גלגיליות מאחוריה, היא מקור מצוין לקבל ממנו כמה טיפים להחלקה. מטרומלה דיברה איתה.

* אני מאמין שהגיל הנכון להתחיל ללמוד החלקה על גלגיליות הוא ארבע שנים. ספורט זה צריך קרסוליים חזקים ובסביבות הזמן הזה, הקרסוליים של ילדים חזקים מספיק. הגוף שלהם גם גמיש, הם קולטים היטב את הטכניקה וקל יותר לטפל בהם מילדים קטנים יותר.

* החלקה היא דרך מצוינת לשמור על שיווי משקל. אני מרגיש שילדים מסוגלים להצליח בלימודים ובספורט גם אם הם לקחו את זה בצורה מקצועית. אני עצמי פספסתי חצי שנה בגלל טורנירים אבל הצלחתי טוב בלימודים. אני מייחס הרבה מזה למשמעת של הספורט.

* החלקה מלמדת אותך לחשוב חכם ולתכנן. לומדים גם לתאם, לאזן את הגוף ולהתרכז.

* זה בונה רמת חסינות טובה בגוף שלך. בכל השנים האלה, רק לעתים רחוקות ראיתי מחליקים חולים.

* כשאתם מחליקים, וודאו שיש לכם הרבה מים בהפסקות שביניהן.

* יש סיכוי להמון חבלות בהחלקה, למרות שהילדים משתמשים במגני ברכיים וכו'. יש ילדים שמשחקים בטוח אבל כדי ללמוד באמת, אתה צריך להיות אגרסיבי.

* הורים צריכים להיות מודעים לכך שהחלקה עלולה להפוך לספורט יקר. הציוד למתחילים זמין בכל חנות למוצרי ספורט ברחבי בנגלור. מתחילים יכולים לקנות מחליקים טובים מ-Yonex בסביבות Rs. 400. לילדים המשתתפים בטורנירים יש ציוד מקצועי ממותגי פרימיום כמו בונט, אותו ניתן להזמין מחו"ל או דרך מועדוני ההחלקה. אלה יקרים ועולים בסביבות 250 דולר ארה"ב.

* ילדים יכולים להתחיל את המשחק בכל גיל אבל הגיל האידיאלי להתחיל בו הוא ארבע פלוס. רוב הילדים שאני מאמן לתחרויות הם בגילאי 5-7 (חצי מקצוענים) ו-8-12 שנים (מקצוענים).

מועדוני החלקה בבנגלור…

בית הספר להחלקה על אייס רולר

מועדון זה, שהוקם על ידי קבוצה נלהבת של הורים שרצו לקדם את ההחלקה כספורט, קיים בשש השנים האחרונות ולוקח ילדים מארבע שנים ואילך. ילדים שאומנו על ידי המועדון השתתפו ברמה המדינה, ברמה הלאומית ואפילו באליפות העולם. מאמנים מנוסים מאמנים את הילדים והכושר הגופני הוא בעל חשיבות עליונה, אומרת ד"ר וינה אשוק, חברת הוועדה. למתחילים יש ארבעה שיעורים בשבוע למשך שעה כל אחד, בעוד לאלו שהולכים לטורנירים מקצועיים יש שיעורים שישה ימים בשבוע בשעה 5:45 בבוקר. הם מתאמנים באצטדיון ג'יאנאגר.

מועדון החלקה על רולר אסתר

מנוהל על ידי אלופת המדינה 25 פעמים אסתר ברנרד, מועדון בן שנה זה קולט ילדים מגיל ארבע. השיעורים מתקיימים במשטח החלקה בכפר המשחקים הלאומי, קורמנגלה. הם גם עורכים מחנות קיץ מהם הם בוחרים כישרונות לטורנירים. ישנן שלוש קטגוריות – מתחילים, חצי מקצוענים ומקצוענים. הלימודים מתקיימים בשעות הערב בין השעות 16:45-19:30. העמלה היא Rs. 300 לחודש בערך.

מועדון החלקה קולס פארק

מועדון זה מנוהל על ידי חמישה-שישה מאמנים ומקבל ילדים מגיל ארבע. השיעורים מתקיימים בפארק קולס. אתה יכול לבחור בשיעורי בוקר מוקדמים (6:20 עד 7:30) או שיעורי ערב (19:00 עד 20:00). העמלה היא Rs. 550 לחודש.Source by Reshmi Chakraborty

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved