טיפים לגידול ילד שמצליח בלימודים

/
/
/
25 Views

איזה הורה לא רוצה שילדו יצליח? למעשה הייתי יוצא על גבול לומר שכל ההורים היו רוצים שילדם יצטיין בלימודים. לרוע המזל, הרצון לא תמיד משתווה לידע. להלן מספר טיפים להורים לסייע בגידול ילדים המוכנים להצליח.

לאחרונה קראתי מאמר חדשות שמשך את עיני: חוקרים שרוקדים- סודות ההצלחה של ילדים. לאחר שקראתי את הראיונות של מלומדי התיכון המקומיים, חשבתי לעצמי האם זה לא יהיה נהדר אם ההורים ידעו ישירות מהחוקרים עצמם כיצד להיות תלמיד מוביל. אינני מציע בשום אופן שהאסטרטגיות והטכניקות של איינשטיין אלה הן הדרך היחידה להפוך לסטודנט בכיר- אך בהחלט כדאי לבחון את תוכניותיהם.

עבור הורים שאולי אין להם תוכנית, הגישה של תלמידים אלה לתחרות ולהצלחה בבית הספר עשויה להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי ליצור בסיס לתוכנית ההצלחה שלך עבור ילדך. מה שעשיתי הוא לסנתז את האסטרטגיות שלהם לרשימה ידידותית להורים. אתה עשוי לחשוב שמכיוון שילדך לומד רק בבית הספר היסודי, ייתכן שיהיה קצת מוקדם להכין את תוכנית המשחק שלך ביחד. ובכן, אחד הדברים ששמתי לב אליהם בקריאת מאמר זה הוא שתלמידים אלו גיבשו את הרגליהם עוד בבית הספר היסודי- הרבה לפני שנות התיכון. זכור שכולו השימוש בקריירה הלימודית כולה של ילדך כדי להנחיל את המוטיבציה, הידע והכישורים להתחרות כדי להצליח. להלן הרשימה:

* ודא שילדך יוצר רשת חברים המקדמים תרבות של הצלחה.

* הכניסו לילדכם שאין שום דבר רע ב"שיעור יתר ". למעשה, אני מאמין שבאמת אין דבר כזה להשיג יתר על המידה כי כל ילד קובע את רמת ההישג שלו בהתבסס על יכולות אינדיבידואליות.

* למד את ילדך להציב ציפיות גבוהות ולכוון להתעלות עליהן.

* התרשמו מילדכם לעשות יותר מהצפוי.

* מודל של הצלחה במשפחות שלך.

* עזרו לילדכם לשמור על איזון: התרועעו והיו מעורבים בפעילויות חוץ -לימודיות.

* עזרו לילדכם להבין את כוח הלמידה. ידע הוא באמת כוח.

* העניקו לילדכם את הכלים המאורגנים.

* אל תתעלו ועזרו לילדכם לעשות את אותו הדבר.

* סייע באופן פעיל לילדך בקביעת מטרות.

* עודד את ילדך לפנות למכללות והאוניברסיטאות הטובות ביותר לתחום ההתמקדות שלו.

* הזכיר לילדך לעולם לא לעקוף הזדמנות.

* ודא שילדך מזהה חולשות וקח יוזמה להתגבר עליהן.

* יעץ לילדך להשתתף במועדונים וארגונים שהם בוני קורות חיים.

אסטרטגיות אלה נבדקו והוכחו כיעילות על ידי חוקרים מובילים. השימוש בטכניקות אלה הוא רק התחלה וייתכן שיהיה צורך להתאים אותו בהתאם לילדך. זכור כי הורים יכולים להיות הגורם החשוב ביותר אם הילד מצליח.Source by Careshia Moore

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved