טיפים בנושא בטיחות באינטרנט לנייד לילדים

/
/
/
55 Views

בקש מכל ילד מכיתה א 'ועד המכללה לקרוא למכשיר הטלפון, נגן המדיה או הטאבלט שהם הכי משתוקקים אליו ותשמע את האייפון, האייפוד טאץ' והאייפד. המודעות והביקוש למותג למוצרי אפל בקרב קהל הכושר בג'ונגל מעולם לא היו גבוהים יותר. מה שרוב ההורים לא מבינים הוא שאם לא יוצגו בדיקות בטיחות מתאימות, המכשירים הנפלאים של אפל יכולים להוות שער בלתי מוגן לפירות אסורים מסוכנים.

למרות שרוב ההורים יודעים שהם צריכים להשתמש בבקרת הורים במחשבי הבית שלהם, על פי סקר של מקאפי, ארבעה מתוך חמישה הורים לא מצליחים להפעיל תוכנות כאלה. כמעט שליש מההורים השאירו את ילדיהם לבד בעת גלישה, וכמעט מחצית מההורים אמרו שהם לא יודעים אם לילדים שלהם יש חשבונות רשת חברתית באתרים כמו פייסבוק. (חושב שהילד שלך צעיר מדי? ליותר מ -20 אחוזים מתלמידי כיתות ד' -ה 'יש פרופיל רשת חברתית. על פי מחקר של קוקס תקשורת, ל -72 % מבני הנוער יש פרופיל רשת חברתית ולמעט מחצית יש פרופיל ציבורי שכולם יכולים לראות.)

למעלה ממחצית ההורים אינם עוקבים אחר השימוש במחשב השולחני או במחשב הנייד של ילדיהם (על פי סקר של MSN Europe). כשזה מגיע לבטיחות אינטרנט סלולרית, אפילו ההורים המתמצאים ביותר בטכנולוגיה מוצאים שזה כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר הרגלי הנייד של ילדיהם. גם אם ילדים משתמשים במכשירים הניידים שלהם רק בזמן הנסיעה לבית הספר וממנו, הם צריכים להשתמש בהם בבטחה. ניטור אישי אינו תמיד אפשרי. אפילו כשהם באותו חדר, הורה לא יכול לקרוא את מה שמופיע על מסך קטן בלי לשבת ממש ליד הילד שלהם.

למרבה המזל, ישנן טכנולוגיות שיכולות לעזור. הורים יכולים ליצור בטיחות ניידת לילדיהם, וזה לא קשה כמו שהם חושבים.

מחשוב נייד הוא תחום הטכנולוגיה הצומח ביותר, כאשר חדירת שוק הנוער עולה בכל יום. שבעים ושישה אחוזים מכלל בני השמונה עד ה -18 הם בעלי אייפוד או נגני MP3 אחרים. בני נוער מבלים לפחות 49 דקות ביום בצריכת מדיה במכשירים ניידים, על פי מחקר של קרן משפחת קייזר.

הטכנולוגיה הניידת יכולה לחשוף צעירים לטוב, לרע ומכוער של האינטרנט. על פי מחקר Pew באינטרנט, 70 אחוז מבני הנוער נחשפים לפורנוגרפיה בטעות באינטרנט.

תפוח העין של כל ילד:

עם יותר מ -120 מיליון מכשירי iOS שנמכרו, החל מספטמבר 2010 (67.6 מיליון מכשירי אייפון, 7.2 מיליון אייפדים, 45.2 מיליון אייפוד טאצ '), אפל שולטת בשוק הסלולר. מעבר לגורם המגניב הברור שלו, זמינותם של אלפי אפליקציות ידידותיות לילדים פירושה שנאמנות למותגי נוער כבר נעולה. בנוסף להיותם "מגניבים", מכשירי iOS משנים את אופן הלמידה בכיתה ובבית.

ישנן תוכניות ניסוי המשתמשות בלמידה ניידת בכל 50 המדינות. רבים ממוקדים סביב ה- iPod touch כמחשב העיקרי להחלפת כל ספרי הלימוד, עבודות הלימוד, מחשבוני הגרפים וכו '. יוזמת iSchool מעריכה שכל 150 $ iPod iPod יחסוך לפחות 600 $ לתלמיד בשנה. מספרים רבי עוצמה אלה אומרים כי תוכניות לימוד נוספות ידרשו iPod touch. (כמה בתי ספר אפילו יתקינו את אחיו של ה- iPod touch, האייפד הגדול והיקר יותר, הפועל על אותה פלטפורמת iOS).

גם ההורים וגם מחוזות בית הספר יצטרכו למצוא דרכים לאבטח את המכשירים האלה כדי להפוך אותם לידידותיים לילדים בבית ובכיתה. זה לא רק עניין של בטיחות, יש בזה כסף. בתי ספר המאפשרים למידה ניידת צריכים ליישם תקני הגנה לאינטרנט לנייד לילדים כדי לאכוף סטנדרט של בטיחות באינטרנט ולהישאר זכאים למימון פדרלי.

ככל שיותר מערכות בית ספר בודקות את מוצרי ה- iOS של אפל בכיתה, גם ההורים וגם המחנכים צריכים לוודא שההגנה הראשונה מפני תוכן לא הולם (תוכנת סינון אתרים) מוגדרת במכשירי iPhone, iPod ו- iPad.

יש הסבורים כי בקרת ההורים במכשירי אייפוד, מכשירי אייפון ואייפד אינם מספיקים. למרות שבקרת הורים חשובה למחשבים שולחניים ולמחשבים ניידים, בקרת הורים ניידת צריכה לקרות מעל ומעבר למה שמובנה בטכנולוגיה של המכשירים. כדי להבטיח שילדיכם הניידים גולשים בבטחה באינטרנט הסלולרי, להלן 10 טיפים לשמירה על ביטחונכם של הילד ברשת.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מס '1: ספארי יכול להיות ספארי של תוכן לא מסונן.

עד כמה שספארי מצוי בתצוגת אתרים (כל עוד הם לא משתמשים ב- Flash), אין לו שום בקרת הורים לסינון אתרים. אף אחד. רוכסן. זילך. אם הילדים שלך רוצים לשוחח בצ'אט ב- PredatorsRUs.com, Safari תיתן להם זאת. בראש ובראשונה, שנה את דפדפן הספארי של ה- iPod לכזה המאפשר סינון אתרים.

טיפ בטיחות באינטרנט לנייד לילדים מספר 2: השקיעו בשירות סינון תוכן מקוון מוביל.

שירותים כמו Mobicip ( http://www.mobicip.com/ ) זכו בפרסי בחירת הורים ומשמשים את מחוזות בתי הספר ברחבי הארץ לסינון תוכן מקוון מסוכן. ישנם מספר דפדפני אייפוד בטוחים לילדים. קרא את הביקורות ובחר את דפדפן ה- iPod הבטוח ביותר לילדים בטווח הגילאים של הצעיר שלך.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מס '3: השתמש בבקרת ההורים הבסיסית של ה- iPod.

לאחר שהתקנת את דפדפן ה- iPod בטוח לילדים, השבת את Safari. אבל שימו לב, ילדים חכמים. אם ילדים לא אוהבים להשתמש בדפדפן iPod בטוח לילדים, הם פשוט יורידו דפדפן אחר. הנה איך אתה עוצר אותם.

בתפריט ההגדרות של ה- iPod, בחר הגבלות וכבה את Safari, YouTube, התקנת אפליקציות ומיקום. אתה יכול גם לכבות את המצלמה, אם זה מתאים.

בזמן שאתה בעניין, הגבל את סוג התוכן שהם יכולים להוריד מ- iTunes לרמות המתאימות לגיל. כבה רכישות מתוך האפליקציה.

טיפ בטיחות באינטרנט לנייד לילדים מס '4: החיפוש הוא המלך.

החיפוש הוא המקום בו נמצאת הפעולה. (לכן שווי השוק של גוגל עומד על 151 מיליארד דולר.) ילדים נתקלים לרוב בתכנים לא הולמים במקרה בחיפושים. אתה צריך דפדפן iPod המגן על ילדים המאכף חיפושים בטוחים בכל מנועי החיפוש הפופולריים. ודא שלא ניתן להשבית תכונה זו על ידי שינוי העדפות מנוע החיפוש.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מספר 5: שמור את הרשימה השחורה שלך מעודכנת באופן אוטומטי.

ישנם מאות אלפי אתרים חדשים שנוצרים מדי יום. (שולחי דואר זבל לבד יוצרים 57,000 אתרים חדשים מדי שבוע.) אם תחסום את PredatorsRUs.com היום, הרעים ייצרו מחר Predators4Friends.com. וודא שדפדפן ה- iPod הבטיחותי שלך לילדים מעדכן כל הזמן את רשימת האיומים שלו.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מס '6: השתמש בדירוג כמדריך.

אפילו ההורה המסור ביותר לא יכול לגלוש ולשפוט כל אתר אינטרנט חדש, לכן וודא שדפדפן ה- iPod הבטוח לילדים שלך משתמש בדירוגים כגון דירוגי סגנון הסרטים של מכון Family Online Safety Institute כדי לבחור באילו אתרים הילד שלך יכול לבקר.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מס '7: השתמש בדפדפן עם סינון בזמן אמת.

מכיוון שילדך עשוי להיות הראשון שמגלה אתר לא הולם, וודא שדפדפן ה- iPod המגן על הילד שלך יכול לזהות תכנים בלתי הולמים תוך כדי תנועה.

טיפ בטיחות באינטרנט לנייד לילדים מספר 8: הצפנת את התעבורה של ילדך.

אנשים רעים משתמשים בנקודות חמות בחינם של WiFi כדי לחטט על תעבורת האינטרנט של אנשים. הבחור שם לא עובד על הרומן שלו, הוא צופה באייפוד של ילדך משתמש מרחוק. קבל דפדפן iPod המגן על ילדים שמצפין תעבורת אינטרנט דרך נקודות חמות WiFi לא מאובטחות.

טיפ בטיחות לאינטרנט לנייד לילדים מס '9: בטיחות אלחוטית משתרעת גם על 3G ו- 4G.

אפל הגבילה חלק מהפונקציות ל- iPod, iPhone ו- iPad ל- WiFi בלבד, בעוד שאחרות פועלות על אות ה- 3G או 4G של הספק שלך. וודא שאמצעי הבטיחות של הדפדפן הבטיחותי לילדים שלך יישארו שלמים כאשר אתה עובר מסלולרי ל- WiFi, או להיפך.

טיפ בטיחות באינטרנט לנייד לילדים מספר 10: אפשר שימוש באינטרנט המתאים לגיל.

זכור שככל שהילד שלך מזדקן, תרצה דפדפן iPod המוגן לילדים ובו גישה לרשת לרשת ילדים מבוגרים.

פתרונות בטיחות אינטרנט ניידים מתחילים בראש ובראשונה בסינון אתרים. חסום אתרים שיגרמו לבעיות. אך ללא ספק הדרך הטובה ביותר להגן על ילדיכם היא לשבת ולדון בנושא בטיחות האינטרנט הנייד. להלן מספר אתרים שיעזרו לך להתחיל.

הגנה על ילדים במכשירים ניידים – בטיחות מקוונת

בטיחות מקוונת ממעיטה בהרבה בקרב הורים וילדים כאחד. להלן אוסף של משאבים פופולריים הזמינים באינטרנט להורה בעל ההבחנה.

מאמרים

– פרסומי FBI – מדריך הורים לבטיחות באינטרנט

עורכי דין

– מכון בטיחות מקוון למשפחות – FOSI.org

– WiredSafety.org – משאב הבטיחות, העזרה והחינוך הגדול ביותר בעולם

– iSAFE.org – המוביל בחינוך לבטיחות באינטרנט

– NetSmartz.org

– iKeepSafe.org – הקואליציה לבטיחות באינטרנטSource by Suren Ramasubbu

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved