חסום פורנו ותוכן למבוגרים עם בקרת ההורים של ויסטה

/
/
/
20 Views

ילדים יכולים למצוא כמעט כל דבר באינטרנט. עם זאת, האם הם באמת צריכים להיחשף לעושר של תוכן למבוגרים ברשת? אם אתה הורה התשובות הן כנראה לא. אחד החששות הגדולים ביותר עבור הורים רבים הוא כיצד לחסום פורנו ותוכן למבוגרים במחשב הביתי. לפני ש- Vista הציגה דרכים חדשות לחסום פורנו ותוכן למבוגרים. היכולת לסנן תוכן מקוון הייתה יעילה למדי בלבד ב- Windows. עם זאת, מערכת ההפעלה Vista של Windows הציגה גרסה מוצלחת של תכונות בקרת הורים. התכונות החדשות מאפשרות למנהל או להורה יכולת להגביל אזורים, אתרים, זמן שימוש ולחסום אתרי פורנו לצוץ בדפדפן שלך. מאמר זה ייתן לך קורס התרסקות מהיר וקל כיצד להשתמש בתכונות בקרת ההורים ולחסום ביעילות פורנו.

מסנן אינטרנט הוא אפשרות תוכנה המאפשרת לך לבחור באופן קטגורי לאיזה תוכן מקוון ניתן לגשת במחשב שלך. התוכנה פועלת על ידי איסור גישה לאתרים עם תוכן למבוגרים כגון מילות מפתח ספציפיות, תמונות, קבצים וכתובות IP. התכונות גם אוסרות על נטיית אתרים אלה לדפדפן האינטרנט שלך באמצעות קופץ או הזמנה. ל- Vista יש קורא סקריפט ג'אווה שיכול לחסום דואר זבל פורנו ולחסום הטענה אוטומטית של מודעות פורנו בזמן מקוון. מאפיינים אחרונים כמו אלה נותנים להורים שליטה רבה יותר בילדיהם נחשפים לרשת.

כיצד לחסום אתרי פורנו באמצעות מסנן האינטרנט של ויסטה

1. לחץ על כפתור Windows ולחץ על "לוח הבקרה".

2. תחת "חשבונות משתמשים ובטיחות המשפחה", לחץ על "בקרת הורים".

3. בחר בחשבון שתרצה להגביל.

4. בחר באפשרות שכותרתה "מופעל" עבור "אכיפת ההגדרות הנוכחיות" תחת "בקרת הורים"

5. לחץ על הקישור מסנן אינטרנט של Windows Vista.

6. בחר באפשרות "חסום אתרים ותוכן מסוימים".

7. תוכל להגדיר רשימה של אתרים "מותרים" ולהשתמש בהגבלות מותאמות אישית.

אפשרויות אלה מאפשרות לך לבחור באופן ספציפי לאילו אתרים ניגשים. תוכל גם להגדיל את ההגדרות הגלובליות על ידי חסימת תוכן באופן קטגורי. אתה יכול לעשות זאת על ידי העלאת מגבלות האינטרנט.

1. טען את חלון בקרת הורים על ידי ביצוע שלב 1-3 לעיל.

2. בצד שמאל תחת שם חשבון המשתמש, לחץ על האפשרויות שליד "הגבלות אינטרנט".

3. ניתן להעלות או להוריד את הגדרות ההגבלה.

4. בחר מותאם אישית כדי לבחור אילו קטגוריות תרצה לחסום באופן אוטומטי.

לא רק שהאפשרויות של ויסטה יכולות לחסום פורנו, הן יכולות לעזור לך לשלוט בזמן הגלישה של ילדך ולפקח על הפעילות. תוכל ליצור דוח ממסך בקרת הורים על ידי לחיצה על הקישור "הצג פעילות". תכונה זו תיתן לך פירוט של הפעילות נטו של המשתמש. זה יכול להיות מאוד קשה לקבוע מגבלות זמן על השימוש באינטרנט של ילדיך. Vista עושה את העבודה הזו קצת יותר קלה בכך שהיא מציעה למנהל את היכולת להגדיר מגבלות זמן נטו. לאחר שתקופת הזמן שנקבעה תסתיים, המשתמש לא יוכל עוד לגשת לרשת.

1. לאחר טעינת חלון בקרת הורים, לחץ על "מגבלות זמן".

2. ברשת, לחץ על כל אחד מ"ריבועי הזמן "הלבנים שברצונך להגביל.

3. הפוך את כל "ריבועי הזמן" הלבנים לכחול על מנת להשבית את האינטרנט לאותן זמנים.

האם בקרת ההורים של ויסטה היא כלי יעיל במאת האחוזים לחסימת פורנו ולסנן תוכן למבוגרים? התשובה היא לא. עם זאת, ניתן להקל על הפחדים של ההורים באמצעות שימוש בתכונות אלה ביעילות לחסימת פורנו ותוכן למבוגרים, ניטור השימוש והגדרת מגבלות זמן. ישנם מסנני צד שלישי שעושים גם את העבודה הזו בצורה יעילה יותר. התכונות המתקדמות החדשות המוצעות על ידי תוכנות ניטור אחרות הן הודעת דואר אלקטרוני במקרה חירום אם מגבלות המחשב נשברות, שליטה מרחוק על המחשב הביתי מכל מקום, הפעלת וידאו של זמן השימוש והקלטת שבץ מפתח. אלה נוחים לבני נוער שמבינים בדרך כלל טכנולוגיה או אם אתה צריך לעקוב אחר האימייל והשיחות של הילד שלך. אבל לילדים הצעירים יותר, ייתכן שלא תזדקק לאפשרויות אלה. אם אתה רוצה לקרוא על אפשרויות תוכנת ניטור מתקדמות בדוק בטיחות אינטרנט עמוד. בסך הכל, הגדרת בקרת ההורים של ויסטה לסנן תוכן וחסימת פורנו היא משב רוח. המערכת מאפשרת לך להבטיח שזמן הגלישה ברשת שלהם בטוח ובפיקוחך.Source by Gaelim Holland

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved