חינוך – הדרכון שלך להצלחה

/
/
/
18 Views

לעולם אל תזלזל בחשיבות ההשכלה בכל הנוגע לקבלת משרת החלומות שלך. יש אנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים להיות כשהם "יגדלו", כאשר לאחרים לוקח זמן להחליט באיזו קריירה הם רוצים ללכת.

קבלת ציונים טובים בתיכון הוא הכרחי כדי לקבל מקום בקורס שאתה רוצה ללכת אליו באוניברסיטה, אבל אם לא, זה לא סוף העולם כי ישיבות חוזרות זמינות לך או שאתה יכול לקבל גישה קורסים שיעלו את הציונים שלך ויעזרו לך להשיג מקום בקורס האוניברסיטה שאתה רוצה לקחת.

יש כמובן אפשרות נוספת בכל הנוגע לחינוך – הכשרה בעבודה. זה המקום שבו מעסיק מקבל עובד במשרה נמוכה, שם הוא יפלס את דרכם למעלה בסולם הדרגות היוצאים לקורסים תוך כדי שהם הולכים לאפשר להם לקחת בסופו של דבר תפקיד בדרגה גבוהה יותר. אפשרות זו אמנם לוקחת שנים להשיג אך היא גם מאפשרת לך להבין ולהעריך את המאמץ שעוברות המשרות בדירוג "נמוך יותר" ומאפשר לך להיות מנהל, מפקח או בעל סמכות ומעמד טוב יותר.

אז כשאתה שוקל את האפשרויות שלך, מה עליך לעשות? ובכן, הכל תלוי מה אתה רוצה שתהיה התוצאה הסופית. הבחירה לתכנן את עתידך בהתבסס על המטרות והאידיאלים שהיית רוצה להשיג יכולה להיות מאוד מועילה מכיוון שהיא מאפשרת לך להסתכל לעומק על סקאלת הזמן שתצטרך כדי להשיג את עבודת החלומות שלך במסלולים השונים שאתה יכול לקחת. זה מאפשר לך להחליט על טיולים שאולי תרצה לקחת; שנות פערים שאולי תרצו לארוז ולאפשר זמן לתכנון פיננסי. השכלה בתחומים מסוימים עולה יותר מאחרים ולכן חשוב לוודא שאתה מסוגל להיות מסוגל כלכלית להשלים את ההשכלה שלך אם אינך מצליח להשיג מקור מימון.

במהלך תקופת ההשכלה שלך, אתה עשוי לגלות שעניין אחר מתחיל לעניין אותך ואם אתה מרגיש משיכה מספיקה כדי לרצות לשנות את המטרה שלך מכיוון שהרצון שלך להצלחה מגיע מתחום אחר, שבו והעריך מחדש את התוכניות שלך, קח התבוננו בהם ברצינות ארוכה ושנו אותם אם זה יביא לכם יותר אושר באמצעות המטרה החדשה הזו.

אותו נימוק חל שכן לא ניתן לצפות לשום דבר בחיים בכל עת, לפעמים החיים פשוט קורים וייתכן שתצטרך לשנות את התוכניות שלך מאותן סיבות שאינן בשליטתך, הנפוצות שבהן הן סיבות אישיות.

אבל לעולם אל תאבד את הדרך שלך, לא משנה מה קורה לך בחייך שכן כל חוויה חשובה ואי אפשר ללמד ניסיון חיים בשום כיתה. בליפים קורים בדרך, אבל הדרך שבה אתה מגיע לעבודה המוצלחת שלך היא על ידי שמירה על החלומות שלך בחיים.Source by Nicolas Baron

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved