ה-GRE – 5 טיפים מעולים להצלחה

/
/
/
17 Views

1. זה לא כל כך שחור ולבן* אנטונימים הם משהו שאולי לא ראית בעבר
כאילו האנלוגיות לא היו מספיק גרועות כבר, ל-GRE יש גם שאלות אנטונימיות. ובניגוד לאנלוגיות, שהיו ב-SAT עד 2005, אנטונימים לא היו בסביבה די הרבה זמן, כך שייתכן שאפילו לא ראית שאלת אנטונים לפני כן. הקטע האנטונימי, כפי שאולי שיערת, יבדוק את אוצר המילים שלך על ידי בקשה ממך לבחור איזו מילה או ביטוי מטמיעים בצורה הטובה ביותר את המשמעות ההפוכה של המילה או הביטוי הנתונים. נשמע פשוט מספיק, אבל זה לא כל כך יפה ובט. סמוך עלינו. על מנת להצליח בשאלות אנטונימיות, תצטרך לתרגל/לבחון אותן וללמוד את…

2. V עבור אוצר מילים* למד את אוצר המילים שלך!
אכן, אוצר מילים עצום הוא סגולה חיונית המבטיחה ניצחון על כמעט כל הערכה של וירטואוזיות מילולית. אף שחילופי החיוניות מבטיחים עלינו וישיסוזה אמיתית של מילולית, תמיד, נטיות שונות בשפה העם נעלמים מן העין, ומסתערות על אפילו חיל החלוץ הערני ביותר. כדי לנצח את הפגיעות המעצבנת הזו, מציאות ניתנת לאימות: באמצעות מטח נמרץ של מזון מילולי, וואלה! – צדקה מהפרה זדנית זו של רצון.

3. תרגול עושה… ובכן, אתה יודע החשיבות של מבחני תרגול
אין כאן גילויים. עם זאת, חשוב לציין שה-GRE הוא מבחן מותאם למחשב (CAT). אתה יכול לעשות כמה שאלות תרגול שאתה רוצה, אבל שום כמות של שאלות תרגול מתוך ספר לא תחקה במדויק את חווית הבחינה הממוחשבת. חולדות. למרבה המזל, ה-ETS נדיב מספיק כדי להציע CATs לתרגול באתר האינטרנט שלהם (ets.org). התחל עם הספר, והתרגל לשאלות; לאחר מכן, כשתהיה מוכן לדבר האמיתי, הורד את ה-CATs ותאמן בבית במחשב שלך. מבחנים מתוקננים תמיד בודקים את אותם מושגים; הדברים היחידים שמשתנים הם הניסוח והמספרים. ככל שתכיר טוב יותר את הפורמט ואת השאלות, כך תהיה בטוח יותר בדבר האמיתי.

4. עיגולים ומשולשים ומרובעים — אוי אלוהים! מתמטיקה 101
חלק מכם, לאחר ארבע שנות הקולג' שלכם (בתוספת שנים רבות בעולם האמיתי), כנראה יכולים לעשות אינטגרציות משולשות בשינה. משוואות דיפרנציאליות היפרבוליות? בבקשה, החומר הזה קל. אם אתה יכול לעשות את זה, אתה כנראה יכול להתמודד עם ההיגיון המתמטי הבסיסי הנדרש עבור GRE. עם זאת, אלו מכם שלא היו מקצועות הנדסה במכללה עדיין יצטרכו להתמודד עם הקטע במתמטיקה של ה-GRE. המתמטיקה לא קשה, אבל עבור רבים מכם, עברו הרבה שנים מאז שהבטת בבעיה מתמטית. אל תיכנס לפאניקה! זה לא שונה מדי מה-SAT. עשה כמה בעיות תרגול כדי לאמוד את הרמה שלך ואז החליט על דרך פעולה. אם טיול בנתיב הזיכרון יספיק כדי לשמן את הגלגלים המתמטיים, טוב לך – אם לא, שקול עזרה מקצועית!

5. הזמן הוא המהות התחל את ההכנה מוקדם
ארבע שנות לימודים בקולג' הפכו אותך (אני מקווה) לחושב טוב וחכם יותר, אבל כמה זמן עבר מאז המבחן הסטנדרטי האחרון שלך? מתי בפעם האחרונה היית צריך לשבת ולעבור ארבע שעות של שאלות על נושאים ש(כנראה) לא אכפת לך מהם? מתי בפעם האחרונה נאלצת לעבור מהבנת הנקרא למתמטיקה לכתיבה באותו פרק זמן? אל תזלזל ב-GRE! הידיעה שיכולת לעשות טוב יותר היא ההרגשה הגרועה ביותר – אי פעם.

*הערת בונוס, בדיוק בשבילך!
באוגוסט 2011, ה-ETS תחשוף את ה-GRE החדש (והמשופר?). ברגע שהשינויים הללו יתבצעו, אוצר המילים יודגש פחות, וקריאה ביקורתית תהיה חשובה יותר. אלו מכם שניגשים למבחן לפני ובסביבות אוגוסט 2011 עשויים לרצות לחשוב באיזה פורמט הייתם מעדיפים לגשת!Source by Andrew Thatcher

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved