השפעות של גאדג'טים מודרניים על ערכי ילדים

/
/
/
6 Views

עם הטרנדים המודרניים של הטכנולוגיה בימינו, ילדים נוטים להשפעות מזיקות שמביאים גאדג'טים. כ-60 עד 70% מהילדים ברחבי העולם בגילאי 10-17 מחוברים לטלפונים סלולריים. הם מבלים עד 5 שעות או יותר בהתקשרות, שליחת הודעות טקסט או סתם משחק. ויהיה גם טלפון נייד, המכונה Firefly, לילדים מתחת לגיל 5 שנים, הוא נועד עבורם פשוט להתקשר לאמא שלהם.

השימוש בגאדג'ט זה עלול להיות בלתי נשלט. זה תלוי בך בתור אמא או הורה ללמד את ילדך להיות אחראי בטלפונים הניידים שלהם, לבקש מהם לשלם כשנגמר הכסף לנייד שלהם. או לקבל הסכמה כלשהי מחברות הסלולר שמפסיקות אוטומטית את השימוש כשהילד מנצל את הקצבה שלו לחודש.

לחברת הטלפונים T-mobile יש תכונה המאפשרת לכם כהורים לדעת את המספרים שאליהם ילדכם מתקשר. רוב הטלפונים הניידים בימינו קיבלו מצלמה מובנית, כך שתוכלו לספר לילדים שלכם מהן תמונות טובות לצילום ורעות למחזור.

הודע להם שאתה אוהב להסתכל על התמונות כמו גם בסרטונים, אמור להם שאתה רק זה שיכול להסיר אותם.

קנה את הטלפונים הניידים הקלים לשימוש או הפשוטים ביותר ככל האפשר. אם לילדים יש דגם טלפון המאפשר להם לגלוש באינטרנט, לנטר את תוכניות התפריט שלהם ולהיכנס לפקדים המובנים עבור משתמש נייד צעיר יותר.

הטכנולוגיה המודרנית הופכת את אורח החיים שלנו לקל יותר אבל יש לה גם יתרונות וחסרונות. אנחנו צריכים ללמד את הצעירים על ההשפעות המועילות והמזיקות שזה עלול להביא. זכור את האמרה "ילדים הם התקווה של המולדת".Source by Ma. Sheila Escuro

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved