היתרון של משחק טניס

/
/
/
41 Views

ילדים רבים בגיל היום כבר לא עוסקים בפעילות גופנית. מומחים רפואיים מביעים את דאגתם מהקצב המדאיג שבו עלו מחלות אורח חיים כמו מחלות לב וסוכרת. מלבד אכילת ארוחה לא בריאה, אורח חיים בישיבה מוגדר על ידי מומחים אלה כעוד אחד מהגורמים המכריעים מאחורי מגמה זו. מה שאפילו מדאיג הוא שהמגמה הזו כבר לא מוגבלת למבוגרים. אפילו ילדים צעירים נופלים טרף למחלות אלו.

אם אתם הורים ואתם רוצים להגן על ילדיכם מפני המחלות הללו, זה לא מספיק רק כדי לנקות את התזונה של המשפחה שלכם. זה אפילו יותר חשוב להרים את המשפחה שלך להתנועע על ידי עיסוק בפעילויות חוצות. לשכנע את הצעירים שלך לקום מהספה ולעזוב לרגע את הטלוויזיה, הטאבלט וקונסולות המשחקים שלהם מציע כמה יתרונות. משחק במגרשי טניס, למשל, יכול לעזור לילד להגיע לכושר גופני תוך שהוא מאפשר לו לשלוט במיומנויות מוטוריות שונות כשהוא לומד את יסודות המשחק.

ככל שהוא לומד לאהוב את הספורט ולשחק בו כל הזמן, יהיה לו פחות סיכוי לעלות במשקל עודף. על פי כמה מחקרים, ילדים פעילים גדלים לעתים קרובות למבוגרים בעלי משקל תקין. יתר על כן, פעילויות ספורט אחרות כגון רוגבי יכולות לסייע במניעת ילד צעיר מלפתח סוכרת מסוג 2.

ילדים שנכנסים לפעילות גופנית בגיל צעיר נושאים את ההרגל לבגרות. מלבד היתרונות הגופניים של משחק בחוץ, ילדים העוסקים בפעילויות אלו הופכים פחות לחוצים ופחות נוטים לסבול מדיכאון. זה מועיל במיוחד לילדים שלעתים קרובות עלולים להיות עומסים מדי בבית הספר. ספורט גם מקנה מספר שיעורי חיים כמו משמעת וריכוז אשר מתגלים כבעלי ערך בהיבטים שונים של החיים.

לבסוף, ילדים צעירים העוסקים בפעילויות חוצות עשויים לפתח כישורי מנהיגות שעשויים להועיל להם כאשר הם יתעסקו או יתחילו עסק משלהם. ילדים העוסקים בקביעות בספורט ובפעילויות חוצות נוטים פחות להתעלל בסמים ובאלכוהול. להיות חלק מצוות משפר גם את הביטחון העצמי וגם את ההערכה העצמית שלהם.

כמו כן, ילדים העוסקים בספורט נוטים יותר להצליח בלימודים. לפני שאתם רושמים את ילדכם לתכנית ספורט, כדאי לבחור באחת שהוא באמת מעוניין בה. אחרת, ייתכן שרק מבזבזים את זמנכם וכספכם. כשהוא בוחר ענף ספורט אחד לטעמו, הקפד לתת לו עידוד. עזרו לו להגיע לאיזון בהיבטים שונים של חייו, כולל שיעורי בית הספר ומטלותיו בבית על ידי עיסוקו בספורט כמו משחק טניס.Source by Sinthia Francis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved