היסטוריה של ייעוץ מקוון והתפתחות ילדים

/
/
/
51 Views

ההיסטוריה של הייעוץ המקוון באינטרנט החלה לפני כארבעים שנה. עשרים השנים הראשונות של הייעוץ המקוון קידמו את האידיאלים החינוכיים והטיפול המקוריים. רבים מהאידיאלים הללו שקידמו פסיכולוג ילדים ומומחי התנהגות ילדים החלו לשרת הורים ומחנכים עם אפשרויות למידה. כמו שירותים מקוונים רבים אחרים שהחלו לאחר עלות השחר באינטרנט, פותחה תפיסת הייעוץ המקוון בין מוסדות חינוך ומחקר מתוך רצון לקדם סביבת למידה חזקה יותר. להלן תקציר של ההיסטוריה של הייעוץ המקוון.

באוקטובר 1972, אחת ההדגמות הראשונות של האינטרנט הייתה פגישת פסיכותרפיה מדומה בין מחשבים בסטנפורד וב- UCLA. זה התקיים במהלך הכנס הבינלאומי לתקשורת מחשבים.

בשנת 1976, זמן לא רב לאחר הצגת המחשבים האישיים הראשונים, מערכות לוחות מודעות ממוחשבות החלו להיכנס לשירות.

החל משנת 1979, השירותים המקוונים הלאומיים הראשונים, המקור וה- Compu-serve, אפשרו תקשורת מקוונת בפריסה ארצית עבור משתמשי מחשב אישי.

בשנת 1986, הדוד עזרא "(על שם עזרא קורנל, מייסד האוניברסיטה) נוסד על ידי ג'רי פייסט, באותה עת מנהל השירותים הפסיכולוגיים וסטיב וורונה.

בשנת 1995 ג'ון גרוולה, פסיכיאטר. החלה להציע ייעוץ חינם בנושא בריאות הנפש בצ'אט ציבורי שבועי פופולרי.

בשנת 1995, שירותי בריאות הנפש המוצעים לציבור החלו להופיע באינטרנט.

משנת 1995 עד 1998, סומרס עבד עם למעלה מ -300 אנשים בפרקטיקה המקוונת שלו, והשתרע על פני הגלובוס מהמעגל הארקטי ועד כווית. דיוויד סומרס, דוקטור. יכול להיחשב לחלוץ העיקרי של "טיפול אלקטרוני". הוא היה הראשון שהקים שירות אינטרנט מבוסס אגרות.

בשנת 1997 התקיימה הקמת החברה הבינלאומית לבריאות הנפש המקוונת לקידום ההבנה, השימוש והפיתוח של תקשורת, מידע וטכנולוגיה מקוונים לקהילת בריאות הנפש הבינלאומית.

בתחילת המאה ה -21 ניתן לחלק את האינטראקציה בין אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש לצרכנים באינטרנט לשני סוגים:

ייעוץ מקוון וטיפול מקוון, שפותחו על ידי יועצים ופסיכותרפיסטים רבים, יצרו מערכות יחסים עזר מתמשכות המתפתחות כיום באמצעי תקשורת באינטרנט.

ייעוץ לבריאות הנפש – יועצים ופסיכותרפיסטים מגיבים כיום לשאלות שנוצרות על ידי כלל האוכלוסייה המבקשות ייעוץ מקצועי לבריאות הנפש אך ורק באמצעות האינטרנט.

כיום שירותי ייעוץ מקוונים מסייעים לאנשים ברחבי העולם. למרות ששירות זה עדיין נמצא בשלבי פיתוח מוקדמים, ייעוץ מקוון הופך לאופציה משתלמת לצרכי ייעוץ פרטני או משפחתי.Source by Scott Wardell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved