היאבקות בתיכון: 10 טיפים שיעזרו לך להצליח

/
/
/
56 Views

להיאבקות, כמו לכל ספורט, יש כללים מסוימים. עם זאת, במאמר זה אני רוצה לדון בכמה כללים "לא כתובים" שעשויים לעזור לך במסע שלך להפוך לאלוף.

אם היאבקות היא הספורט שלך, אלה הכללים.

1. תקבל כמות מסוימת של כישרון מולד ונתון לאלוהים.

לחלק מהמתאבקים יש כישרון טבעי עצום. לחלקם יש פחות. היה לי כמות לא מבוטלת של כישרונות היאבקות בימי התחרות. היאבקות באה לי באופן טבעי. הבנתי את הכללים, המהלכים, התזמון, המינוף הדרוש במצבים שונים והיבטים אחרים של היאבקות. עם זאת, אני לא יכול לנגן בפסנתר. אין לי את הכישרון כמו מוצרט. אני לא יכול לשחק כדורסל. אין לי את הכישרון כמו מייקל ג'ורדן. אבל, היאבקות תמיד נראתה נכונה. אבל נחשו מה? יכולתי להשתפר בנגינת פסנתר ובכדורסל. לעולם לא אהיה מעולה, אבל בהחלט יכולתי להשתפר. אדם תמיד יכול לשפר את כישוריו. לכן תרגול וקידוח כל כך חשוב בהיאבקות. גם אם אין לך הרבה כישרון טבעי, אתה תמיד יכול לשפר את כישוריך. בנוסף, ראיתי כמה מתאבקים עם פחות כישרון מנצחים יותר מתאבקים "מוכשרים" בכמה הזדמנויות. תרגל את הכישורים שלך הרבה, וודא שאתה במצב גופני מצוין, התאמן בקשיחות נפשית, ואל תדאג יותר מדי מכמה כישרון שברשותך.

2. תלמד מהלכים.

היאבקות נחשבת בעלת שבע כישורים בסיסיים. כישורי התזה הם עמידה, תנועה, שינוי רמות, חדירה, הרמה, צעד אחורי וקשת אחורית. עם זאת, להיאבקות יש אלפי מהלכים וטכניקות. כדאי ללמוד כמה שיותר מהלכים. תלמד הרבה בפועל. אתה יכול גם ללמוד הרבה מספרים וסרטונים. על ידי צפייה בסרטונים תוכל לגשת לידע של מתאבקים פנומנאליים כמו דן גייבל וג'ון סמית '. לבית הספר להיאבקות של גרנבי יש הרבה סרטונים מעולים. אין סיבה לא ללמוד כמה מהלכים, מהלכים נגדים וטכניקות. הטכניקה היא מספר אחת במשחק היאבקות. לא משנה כמה חזקה פיזית ונפשית אתה יכול להיות, אם אין לך כישורים טכניים טובים אז תקבל מכות. למד כל מהלך ולאחר מכן תרגל את המהלכים שלך באופן דתי. לא תשתמש בכולן, אך עליך ללמוד מספר מהלכים ונגדים למהלכים אלה אם אתה מצפה להיות מתאבק גדול.

3. תקבל משוב.

המאמן שלך, כמובן, ייתן לך משוב. חברי הצוות שלך יתנו לך משוב. בני משפחתך וחברי הקהילה שלך עשויים אפילו לתת לך משוב. הקפד להקשיב להם. יכול להיות שהם טועים, אבל יש להם ראש פתוח ולפחות לשמוע אותם. אתה גם תקבל משוב פשוט על ידי התבוננות עד כמה אתה מצליח בפועל ובמשחקים. בין אם אתה מנצח או מפסיד, אתה מקבל משוב. טוני רובינס אוהב לומר, "אין דבר כזה כישלון. יש רק משוב". במילים אחרות, אתה יכול ללמוד מכל ניסיון, כולל הפסד במשחק היאבקות. הממציא תומאס אדיסון אמר פעם: "לא נכשלתי. פשוט מצאתי 10,000 דרכים שלא יעבדו". הוא גם אמר, "תוצאות! למה, אחי, קיבלתי הרבה תוצאות. אני יודע כמה אלפי דברים שלא יעבדו". בסופו של דבר, אדיסון ימצא דרכים שכן הצליחו. גם אתה תעשה. נצל את המשוב שאתה מקבל בזמן שאתה עוסק בספורט היאבקות ובחיים בכלל.

4. קידוח חשוב.

קידוח כרוך בביצוע מיומנות שוב ושוב כך שתלמד אותה ביסודיות. אתה רוצה לשכלל את הכישורים שלך. אתה צריך לטבול את עצמך במהלכים ובטכניקות קידוח, כך שיהפכו לטבע שני. מטרתו של מתאבק צריכה להיות כישוריו יוטמעו עמוק באמצעות קידוחים קשים. מקדחה בעוצמה. אם המאמן שלך נותן לך שתי דקות לקדוח הסרה כפולה עם השותף שלך, כמה חזרות אתה יכול לעשות בזמן הזה? קידוחים נפוצים בספורט, בצבא ובתחומי חיים רבים אחרים. לגנרל ג'ורג 'פאטון נאמר דבר זה במהלך נאום בפני חייליו בשנת 1944, "לאורך כל הקריירה של הצבא שלכם, יש לכם לגברים על מה שאתם מכנים" קידוחי עוף ". לזה, כמו לכל שאר הצבא הזה, יש מטרה ברורה. מטרה זו היא ערנות. יש לגדל התראה לכל חייל. אני לא נותן (פירוט) לגבר שלא תמיד עומד על קצות האצבעות. אתם גברים ותיקים או שלא הייתם כאן. אתה מוכן למה שיבוא. "אתה גם צריך להיות מוכן למה שיבוא בכל משחק. הקפד לקדוח.

5. תמיד תוכל לשפר וללמוד יותר.

כפי שציינתי קודם, אתה תמיד יכול לשפר את כישוריך. לעתים קרובות אתה יכול לשפר גם את רמת ההתניה שלך. חייבות להיות מאות דרכים להגדיר הסרה של רגל אחת. אתה תמיד יכול ללמוד מהלכים חדשים ודרכים חדשות להגדיר מהלכים. בנוסף למאמן שלך, אתה יכול ללמוד ממחנות, מרפאות, ספרים וסרטונים. שחקן הגולף האלוף סבה באלסטרוס אמר, "כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר לשחק את הפוטנציאל שלך, עליך להתכונן לכל אירוע. זה אומר תרגול". תרגול הוא חשוב להפליא. תמיד השתדל לשפר וללמוד יותר.

6. אתה חייב להיות קשוח נפשית.

להיות קשוח פיזית הוא רק חלק מהמשוואה להפקת הצלחה. אתה צריך להיות גם קשוח נפשית. אתה צריך להיות מרוכז בניצחון ההתמודדות שלך ולא בשום דבר אחר. האם אתה עצבני, מפוחד או מפריע? אתה יכול לאמן את המוח שלך בדיוק כמו שאתה מאמן את הגוף שלך. תרגלו ויזואליזציה ודיבור עצמי חיובי לפני משחק. יש תוכנית לפני שאתה עולה על המחצלת. באילו מהלכים אתה מתכוון להשתמש? מהי האסטרטגיה שלך? אם היריב שלך טוב בעמדה העליונה אז אתה לא רוצה להיתפס בעמדה למטה. וודא שאתה יכול לקום ולברוח. אם היריב שלך אוהב לערסל מתאבקים אז אתה צריך להתכונן לזה. האמן בעצמך וביכולותיך ותצליח.

7. הפגין כבוד ותכבד.

הפגין כבוד, כבוד, יושרה וספורטיביות טובה. ביטחון הוא טוב, אבל שטויות לא. ביטחון עצמי יתר יכול להוות סכנה גם כן. היה לי חבר לקבוצה שהיה במשחק ופשוט עמד שם. הוא לא היה אגרסיבי. הוא לא כיבד את יריבו והוא חשב שהוא יכול פשוט לעמוד שם ולראות מה עושה יריבו. אני אגיד לך מה יריבו עשה. יריבו הוריד אותו שוב ושוב והביס אותו בצליל. כבדו את המאמנים שלכם, חבריכם לקבוצה, יריבים ובתי ספר יריבים. אם אתה נותן כבוד, לעתים קרובות תקבל כבוד. כמה מתאבקים גדולים איבדו משחקים ובכל זאת שמרו על כבודם על ידי לחיצת ידיים עם יריבתם ולאחר מכן עבודה קשה לשיפור למשחק הבא. כבוד חשוב בספורט ובחיים.

8. הצלחה היא באחריותך.

היו התחלה עצמית ומודל לחיקוי. אף אחד לא יכול לגרום לך לעבוד קשה. אף אחד לא יכול להשרות בתוכך את הרצון לנצח. אתה צריך לדחוף את עצמך בפועל. אתה צריך לרצות הצלחה. האם אתה צריך להיות כל הזמן מעורר על ידי המאמן שלך? אם המאמן שלך לא הופיע לאימון, היית לוקח יוזמה להתחיל אימון לבד? או שפשוט תעזוב ותשכח את האימון? האם להתבכיין או להתלונן בפועל? אל תעשה זאת. אתה צריך להיות מודל לחיקוי טוב עבור חבריך לצוות. אף אחד לא ימסור לך פשוט מדליית זהב. אף אחד לא יכול להתאמן, לקדוח ולהתאמן עבורך. ההצלחה היא באחריותך.

9. למד מאחרים.

כפי שציינתי קודם, אתה יכול ללמוד ממאמנים, מחנות, מרפאות, ספרים וסרטונים. אולי יש לך חבר לקבוצה שהוא יוצא דופן במהלך מסוים. צפה בו מקרוב. בקש ממנו להראות לך כיצד הוא עושה זאת. אתה יכול גם ללמוד הרבה ממתאבקים. למדתי רעיונות התניה חדשים ממרימי כוח, מתאגרפים ואמני לחימה מעורבים. למדתי על קשיחות נפשית מסוגים שונים של ספורטאים וכן מספרי פסיכולוגיה של ספורט. למדתי מפסיכולוגיה, פילוסופיה, ספרות ותחומי לימוד אחרים. למדתי דברים מאנשי צבא ומומחי מוטיבציה. יש מגוון רחב של אנשים ומקומות שיכולים ללמד אותך הרבה.

10. הרוח והלב חשובים להצלחה.

בעל "לב" כרוך בהפגנת התמדה גם כאשר מתמודדים עם קשיים או אתגרים. משחקי היאבקות הם אינטנסיביים. משחקי היאבקות יכולים להיות תובעניים פיזית ונפשית. האם יש לך אומץ, נחישות ורצון? כאשר הרגליים שלך עייפות והריאות שלך בוערות במשחק שעות נוספות, אתה יכול לחפור לעומק ולדחוף את עצמך לנצח? האם אי פעם ויתרתם במשחק? האם העייפות מוחצת את המוטיבציה שלך וממשיכה מלהתאמץ בפועל? האם אתה רוצה לנצח לא משנה מה המכשולים שאתה עלול להתמודד איתם? האם אתה אוהב היאבקות או שזו רק פעילות להעביר זמן? יש לך מוטיבציה? האם אתה נלהב? האם אתה מוכן להשקיע את העבודה הדרושה כדי להפוך לאלוף? איוונדר הוליפילד, האיגרוף הגדול, אמר: "לא חשוב הגודל של גבר אלא גודל הלב שלו".

אני מקווה שעשרת ה"כללים "האלה יכולים לעזור לך בחיפוש אחר הצלחה.Source by Tharin Schwinefus

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved