החשיבות של מעורבות הורים בפעילויות מיומנויות קריאה עבור ילדך

/
/
/
16 Views

נערכו אינספור מחקרים על החשיבות של מעורבות הורים בפעילויות מיומנויות קריאה עבור ילדך. מחקר מצא שהגורם הקובע החשוב ביותר של שפה ואוריינות מגיע מהורים המעורבים בילדיהם בכל הנוגע ללימוד קריאה.

השכל הישר אומר לנו שככל שאתה מעורב יותר עם ילדך ובהרגלי הקריאה שלו, כך גדל הסיכוי שהם יהפכו לקוראים טובים יותר. הורים שמתעניינים בפעילויות קריאה בבית יוצרים השפעות חיוביות על ילדיהם בכל הנוגע להישגי קריאה, הבנת שפה וכישורי שפה אקספרסיביים.

מחקרים מראים גם שככל שההורים מתחילים להיות מעורבים בפרקטיקות הקריאה של ילדיהם, כך התוצאות מעמיקות יותר וההשפעות נמשכות יותר. הורים שמציגים את ילדיהם בגילאי הגן עם ספרים וקוראים להם על בסיס יומי מובילים לידע גדול יותר בקריאה ומקשרים אותם למוכנות לבית הספר בשנים מאוחרות יותר.

המסקנות שיש להסיק מכך להורים הן שהמחקר והאינסטינקטים ההוריים הטבעיים שלכם אומרים לכם שהשתתפותכם בתהליך הלמידה של ילדכם היא גורם קריטי בכל הנוגע להכנת ילדיכם להצליח בבית הספר.

כהורה אתה רוצה לספק כל יתרון שאתה יכול להצלחה בלימודים של ילדך. אתה יודע שהרגלי קריאה טובים מתחילים בבית עם המעורבות שלך וצריכים להתחיל מגיל צעיר. השתתפות ההורים היא גורם חשוב כדי לעזור לילדכם עם צורכי הלמידה שלו. תהיו מעורבים והישארו מעורבים בכל ההיבטים של החינוך של ילדיכם. ההישג העתידי שלהם תלוי במעורבות ההורים שלך.Source by Christine Gayle

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved