האם PC Tattletale באמת כל כך טוב?

/
/
/
39 Views

אחת מתוכנות בקרת הורים הגדולות ביותר שתוכל למצוא באינטרנט היא PC Tattletale. אם שמעתם על התוכנה הזו ותוהים אם היא כל כך טובה כפי שכולם טוענים, מאמר זה נכתב כדי לשחרר אתכם. במאמר זה, אתה הולך לגלות כיצד זה יכול להגן על המשפחה שלך מפני פדופילים וביקור באתרים לא מכוונים שונים. בסוף המאמר הזה תביאו אתכם הביתה משהו למחשבה למען ילדיכם.

הסיבה הראשונה לכך שה-PC Tattletale כל כך טוב בעיני כל כך הרבה הורים היא שהוא עוקב אחר כל המהלכים מאופליין לאונליין של מה שהילדים שלכם עושים. זה לא משנה אם הילדה בת ה-14 שלך עושה את פרויקט התיכון שלה עם Ms Word או מדברת עם מישהו שמאוד מפלרטט בחדר הצ'אט באינטרנט, אתה תוכל לעקוב מבלי שתעמוד לידה. בעזרת תוכנה זו, המשתמשים לא רק סיננו ועקבו אחר אתרים לא מכוונים עבור ילדיהם, אלא גם שיחות צ'אט, שיחות דוא"ל, רשת חברים של MySpace ופייסבוק, עקבו אחר שם המשתמש והסיסמה שלהם וצילומי המסך שבהם השתמשו. בנוסף, תצטרך להזין סיסמה שזמינה רק למי שהתקין את התוכנה במקור במחשב. עם זה, הילדים שלך לא יוכלו להסיר או להסיר את התוכנה ללא סיסמה בידם.

השני עובד קצת כמו ריגול ולא הרבה הורים יעדיפו שיטה מהסוג הזה. לאחר התקנת PC Tattletale במחשב שלך, המשתמש לא יוכל להבחין בהבדל וילדיך ישתמשו רק במחשב כרגיל, כאילו לא הותקנה תוכנה חדשה. זה לא יופיע ברשימת התוכניות, סמל ההשקה ואפילו לא בשולחן העבודה. מכיוון שלוקח בערך 20MB כדי להתקין את התוכנה, זה לעולם לא ישפיע על ביצועי המחשב שלך והוא יפעל רק בצורה חלקה כמו תמיד. עם זה, אתה תמיד יכול לעקוב אחר מה שהילדים שלך עושים מבלי שהם ידעו על כך. עם זאת, תצטרכו להיזהר כהורים כי כאשר זה לא נעשה כראוי, זה יגרום נזק למערכת היחסים בינכם לבין ילדיכם. חלק מההורים אומרים לילדיהם בגלוי שהם עוקבים אחר המהלכים שלהם באינטרנט למטרות טובות וילדיהם מתייחסים לכך בחיוב.

מבינים את העובדה שלא יהיו רק מחשב אחד אלא שני מחשבים אישיים במשפחה, גם PC Tattletale פותח בצורה כזו שמאפשרת להתקין את התוכנה בשתי תוכנות אישיות שונות עם מפתח ההפעלה המסופק. עם זאת, אם לכל אחד מהמחשבים האישיים בבית שלך יש מספר משתמשים המשתמשים בו, לתוכנה לא תהיה בעיה לנטר את המהלכים של כל המשתמשים השונים. כשיש לך את זה, אתה יכול להיות בטוח מי מהילדים שלך במשפחה שלך מחליק מלעשות את הדבר הנכון, אתה תמיד יכול לדעת מתי זה הזמן המתאים להתמודד איתם.

עכשיו שאתה כבר יודע מהן כמה מהסיבות שאנשים בחרו ב-PC Tattletale על פני כל כך הרבה תוכנות בקרת הורים אחרות לפעילויות מקוונות. אם אתה הורה ואתה תמיד רוצה להגן על הילדים שלך מכל הפדופילים האלה מכל רחבי העולם, אז זה המעט שאתה יכול לעשות עבור הילדים שלך. כמו כן, הורים רבים כבר מודאגים לגבי מה שילדיהם זומם וזו אחת הדרכים הטובות ביותר עבורם לפקח על ילדיהם.Source by Clement Chee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved