האם אני יכול להצליח בלי תואר אקדמי?

/
/
/
24 Views

התשובה בפשטות היא כן. ישנן סיבות רבות לכך שהחינוך חשוב מאוד בחברה כיום; עם זאת, במאמר זה, נחקור את כל הסיבות לכך שאתה עדיין יכול להצליח בחיים ללא קשר לכישורים מסוימים או לא. בנימה אישית, אני לא מאמין שדחיפת מסלול החינוך היא הדרך היחידה להצלחה, יש הרבה סיבות למה אתה עדיין יכול להצליח ולהלן סיבות למה אתה יכול וכמה אנשים שכן.

סיבה מס' 1

שְׁאַפתָנוּת. אתה לא צריך אישור של אף אחד כדי להצליח, מכיוון שזה יכול לנבוע מהמטרה, התשוקה והמחויבות שלך להצליח בכל מה שתבחר בחיים. עבור אנשים שרוצים להצליח כל יום הוא ראיון עבודה, הם חייבים לעבור. כמה שאיפות יש לך כדי להצליח? יש לך את מה שצריך? הדוגמאות שלהלן מוכיחות שהגיל אינו גורם להצלחה, וגם לא צריך את הכישורים שלך או היעדרם לצורך העניין.

בחירות שנעשות בכל יום קובעות בסופו של דבר כמה תצליח או לא תצליח. זה שם בשביל לקחת, במיוחד אלה שנפתחים לאפשרויות בחיים.

סיבה מס' 2

אנשים שמצליחים בגיל מבוגר אינם חושבים שהגיל מהווה גורם. לדוגמה, אם אתה מרגיש שהגיל שלך הוא גורם אפילו להתחיל, זה מאוחר מדי בשבילך להתחיל. 'לחשוב' שהחמצת את הסירה רק תחזק את הדפוס הזה במוחכם.

פשוט תסתכל על קולונל סנדרס, למשל, שזכה להצלחה רבה בשנותיו האחרונות. אין ספק שכבר שמעתם על האדון הזה. הוא המציא את קנטאקי פרייד צ'יקן בשנות ה-60 לחייו. אם הוא היה חושב שהוא מבוגר מדי, אתה חושב שהוא בכלל היה מתחיל? כנראה שלא.

סיבה מס' 3

כישורים יכולים להיות דרך עלובה לשפוט כיצד אדם עשוי להצליח או לא. אתה צריך להיות מסוגל להסתכל על התמונה הגדולה יותר, כי הרבה יכול להשתנות בין המכללה לחיים מאוחרים יותר. רק בגלל שלא הצלחת במכללה זה לא אינדיקציה להצלחה עתידית. זה שאתה לא בריא מבחינה אקדמית לא אומר שאין לך מה להציע לעולם; כנראה שיש לך יותר ממה שאתה בכלל יודע!

סיבה מס' 4

יש אנשים שפשוט לא מוכנים לגשת למבחנים. הם פשוט לא מחווטים כך, ואין שום דבר רע בזה, זה לא הופך אותם לכישלונות. איך להצליח בחיים לא אמורה להיות תלויה בנטייה למבחני חיבה, רבים כפי שאתה ודאי יכול להתייחס גם הם אולי שנאו מבחנים. האם זה הופך אותם או אותך לכישלון? לא. הם לא נחותים מאלה שכן.

סיבה מס' 5

עידוד של ילדים לחשוב באופן יזמי ולפעול לפי הזדמנויות כשהם רואים אותן, סביר יותר לתת להם בסיס טוב יותר להצלחה מאשר כל ציון בתעודה יכול. השראה יכולה ללכת בדרך להצלחה. מבוגרים יכולים למלא תפקיד חיוני בלהראות לצעירים ולעצמם שהם יכולים לשלוט בגורלם.

סיבה מס' 6

ישנם יזמים מובילים רבים או אנשים שהצליחו בתחומי הפרספקטיבה שלהם, ללא קשר לעובדה שהם עזבו את בית הספר/מכללה/אוניברסיטה, עם השכלה מועטה או ללא השכלה, כפי שהוזכר לעיל.

אנשים שממשיכים להצליח למרות שהם לא מגיעים מרקע חינוכי (מכל סיבה שהיא) 'חושבים' אחרת מאלה שעברו את מכונת החינוך. הם חושבים 'מחוץ לקופסה'. הם נוטים יותר להסתכל על בעיות מנקודת מבט אחרת ולהמציא פתרונות יוצאי דופן שאחרים אולי לא בהכרח חושבים או רואים.

סיבה מס' 7

להגיע לסוף התואר שלך, ואז להבין שזה אולי לא סיפק את הפתח להצלחה כפי שחשבו בתחילה. בית ספר/מכללה יכולים ללמד אותך הרבה, עם זאת, אין חוויה טובה יותר מהחיים עצמם.

הניסיון המתקבל תוך כדי עבודה יכול לעלות בהרבה על כל ידע או לימוד שנלמד במכללה.

סיבה מס' 8

אנשים מצליחים מוכנים לקחת סיכונים יותר. אני רוצה להבהיר, אתה צריך לעבוד קשה יותר, אבל התגמול יכול להיות הרבה יותר. למרבה הצער, החברה רואה למרבה הצער את ה'כישורים' שלך לפני שהם רואים אותך. אם לא הלכת לבית הספר או עזבת מבלי לקבל את התואר האקדמי שלך, אז, למרבה הצער, רבים עלולים להיות מוטים נגדך עוד לפני שעברת את דלת חדר הראיונות.

סיבה מס' 9

ציונים לא עושים אותך בריא או מסופק. הצלחה תלויה בעיקר בבחירות שאתה עושה. אתה תלמד יותר מתהליך החיים מאשר הציונים עצמם.

סיבה מס' 10

כן, אתה תעשה טעויות, כנראה הרבה טעויות, אבל כל עוד תלמד מהן, הטעויות האלה רק יגרמו לך להיות חזקים יותר ופחות ירצו לוותר. אנשים רבים משגשגים באתגרים; עם זאת, אלה שלא עשו טעויות או מעטות, נוטים יותר לוותר על המכשול הראשון. הם הופכים אותך למה שאתה היום. פריצת מחסומים ומגבלות היא מדד מצוין לאופיו של האדם ולסבירות להצלחה עתידית כלשהי, לא משנה מה זה עשוי להיות.Source by Harvey Wolf

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved