גורמי הצלחה במסעדה – שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני פתיחת מסעדה

/
/
/
24 Views

כשזה מגיע להקמת מסעדה, יזמים רבים קופצים ומסכנים את זמנם ואת ההון ההתחלתי מבלי לתת את הרעיון. כמו מודלים עסקיים אחרים, למסעדות יש שיעור כישלון גבוה והבעלים מבינים מהר מאוד שלהיות בתחום המסעדות אינו זוהר או מהנה כפי שדמיינו לראשונה.

עם זאת, עם זאת, עבור הסוג הנכון של אנשים שעשו את ההכנה הנכונה, מסעדות מציעות כמה הזדמנויות עסקיות מצוינות. רבים בסופו של דבר משגשגים ונהנים מאורח החיים הנלווה לבעלות על עסק בענף זה.

לפני שתחליטו לעשות את הצעד ולפתוח מסעדה, קחו קצת זמן לשקול את גורמי ההצלחה הבאים של המסעדה. אלו מוצגות כסדרה של שאלות שכדאי לשאול את עצמך כדי לראות אם יש לך מה שנדרש כדי לפתוח ולנהל עסק של מסעדות.

1) האם אתה צריך ניסיון וכישורים?

זה עדיין אפשרי עבור מישהו ללא הכשרה או ניסיון רשמי לפתוח מסעדה ולהצליח. עם זאת, אתה תגדיל את סיכויי ההצלחה שלך באופן דרמטי אם יש לך איזשהו הכשרה פורמלית, ניסיון או שניהם. ישנם מספר רב של בתי ספר לקולינריה ברחבי ארצות הברית המציעים מגוון קורסים של משכים שונים.

אם אתה מסוגל לקבל קצת ניסיון בעבודה במסעדה, זו גם דרך מצוינת ללמוד כיצד הדברים נעשים ולקבל רעיונות לניהול עסק משלך. התחל לעשות תפקיד אחד ושכנע את הבעלים לתת לך לעבוד במגוון תפקידים כדי שתוכל להבין את כל הפעולה.

2) האם יש לך כישורי ניהול עסקיים כלליים?

כישורי ניהול כספים טובים יהיו שימושיים בכל הנוגע לטיפול במזומן ותקצוב הוצאות. למרות שזה לא הכרחי, בעלי מסעדות שמבינים את כל תזרימי המזומנים הנכנסים וזורמים מהעסק שלהם נוטים יותר להרגיש בשליטה ולהרוויח. ביצוע קורס במנהל עסקים קטנים או הנהלת חשבונות יהיה שימושי ביותר אם אין לך את הכישורים האלה כבר.

3) האם יש לך כישרון יצירתי?

בעוד שאתה יכול לסמוך על הכישרונות היצירתיים של אחרים, כגון שפים ומעצבי פנים, זה יעזור אם אתה אדם יצירתי. לאחר מכן תוכל לקבל מידע רב ביצירת קונספט מסעדה ייחודי ויעיל, עיצוב תפריט וקישוט חדר האוכל בין היתר.

4) האם אתה יכול להתמודד עם שעות עבודה ארוכות?

ניהול עסק של מסעדות ידרוש ממך לבלות הרבה זמן מחוץ למשפחתך אם יש לך כזו. כאשר ילדיכם בבית מבית הספר בשעות אחר הצהריים והערב, סביר להניח שתעבדו מכיוון שרוב המודלים העסקיים של המסעדות פועלים בשעות אלו (אלא אם כן אתם מתמקדים בארוחות בוקר וצהריים). סופי השבוע הם הימים העמוסים ביותר בשבוע עבור רוב המסעדות ולכן סביר להניח שלא תראו את המשפחה שלכם הרבה גם בשבת וראשון.

5) האם יש לך תמיכה מלאה מהמשפחה שלך?

ברור שאתה צריך לקבל את התמיכה של בן או בת הזוג שלך, לפחות בימים הראשונים עד שאתה יכול לסגת לאחור ולגרום למנהלים לנהל את הפעילות שלך בצורה שתאפשר לך קצת חופש. ואם תעבדו עם בן/בת הזוג, עליכם לוודא שהיחסים שלכם חזקים לפני שאתם הולכים לעסקים יחד.

6) האם יש לך מספיק הון סטארט-אפ?

תצטרך לוודא שיש לך גישה לכספים הנדרשים כדי להפעיל את העסק שלך, כמו גם לכסות עלויות תפעול בשלבים המוקדמים. אתה גם תדרוש כספים עבור עלויות המחיה האישיות שלך במהלך החודשים הראשונים של חיי העסק שלך בזמן שאתה מתבסס וההכנסות עדיין נמוכות. ללא ספק יצוצו גם הוצאות בלתי צפויות אז וודאו שלא תיתפסו בחסר.

7) האם אתה איש אנשים?

כבעל מסעדה או מנהל תצטרך להתייחס היטב ולתקשר בצורה יעילה עם כל מיני אנשים.

עם הצוות שלך תצטרך להראות כישורי מנהיגות חזקים ולתקשר אליהם בצורה ברורה על מנת למקסם את הפרודוקטיביות ולשמור איתם על קשרים טובים.

בעלי מסעדות בעלי אישיות חזקה ומתוודעים לרבים מהאורחים שלהם הופכים לרוב לפנים של המותג. לפעמים הבעלים אפילו בסופו של דבר הוא חלק מהאטרקציה שמושכת לקוחות לסעוד במסעדות ספציפיות. כבעל מסעדה אתה צריך להיות מוכן לצאת לקומת האוכל ולהתערבב עם הלקוחות שלך בכל עת שאפשר. הקפידו לעשות זאת בצורה שלא תפריע לחווית האוכל שלהם.

עם הספקים שלך, פקידי העירייה, הפקחים וגורמים אחרים תצטרך גם להיות לך את היכולת לתקשר איתם בצורה שתאפשר לך להשיג את מה שאתה רוצה ולבנות מערכות יחסים חזקות.

8) האם אתה עובד קשה ומאורגן?

כבעל מסעדה עצמאי אתה חייב להיות בעל מוטיבציה וממושמע אם אתה רוצה לעשות הכל ולהשיג את המטרות שלך. להיות מאורגן הוא המפתח לניהול יעיל של הזמן שלך ושל העובדים שלך.

9) האם אתה יכול לשמור על קור רוח במשבר?

בניהול היומיומי של המסעדה שלך תיתקל בהרבה בעיות קטנות וגדולות, במיוחד בימים הראשונים. כדי שהדברים ימשיכו לפעול בצורה חלקה, עליך להיות מסוגל לקחת שליטה במצב משבר, להרגיע את העובדים שלך ולהציע פתרונות מהירים ומעשיים שימנעו להלחיץ ​​את כולם. כבעלים וכמנהל אתה צריך לעבוד על ביטול בעיות כדי שהן לא יתרחשו שוב.

ישנם נכסים רבים, תכונות אישיות ותכונות אחרות שצריכות להיות לבעל המסעדה האידיאלי. במידה מסוימת ניתן לרכוש, ללמוד או לפתח את גורמי ההצלחה של המסעדה הללו לפני שאתם פותחים את הדלתות שלכם לעסקים.

למרות שאתה תמיד צריך לזכור תגמולים כספיים כשאתה מתחיל במסחר במסעדות, חשוב שיהיו לך סיבות אחרות להיכנס לעסק הזה. אם יש לך אהבה לאנשים, אוכל ואירוח אז אין דבר שאתה לא יכול לקלוט בדרך כדי להפוך את עצמך למנהל המסעדה המושלם.Source by Patrick Sutherland

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved