בנה את ביטחונך של ילדיך עם צלילה

/
/
/
37 Views

ילדים הם חכמים והם בדרך כלל מבינים הרבה לפני שהורינו עושים שהם לא אוהבים כדורגל, כדורסל ואפילו בייסבול. אולי הם לא אוהבים את זה כי הם הבינו שהם לא טובים בזה או שהם פיזית לא בנויים לזה. אם ילד לא אוהב כדורגל, בייסבול או כדורגל, יהיה לו קשה להמשיך להתעניין בספורט. זה המקום שבו צלילה נכנסת לשחק.

צלילה מיישרת את מגרש המשחקים באופן מילולי ופיזי. בעת צלילה הצוללן אופקי, מה שהופך את כולנו לאותו גובה, ומיישר את מגרש המשחקים בצורה דרמטית. חלק מהתכונות הפיזיות שהן יתרונות על קרקע מוצקה אינן בהכרח יתרונות מתחת למים. למשל לאדם גבוה אין יתרון על פני אדם נמוך. למעשה, במקרים רבים אספקת האוויר של צוללנים קטנים יותר נמשכת זמן רב יותר, ולכן נותנת לצולל הקטן את היתרון של שהייה מתחת למים הידועה יותר זמן התחתון. זמן תחתית ארוך יותר הוא רצונם של כל צוללני הצלילה. אבל זה יכול לעבוד בשני הכיוונים. שמעתי איש הגנה מפורסם בדימוס של NFL אומר שבגיל צעיר היה ברור שבתו הולכת להיות גבוהה מכדי להיות מתעמלת אז הם הכניסו אותה לספורט שחייה. זו לא צלילה אבל זו דוגמה לאופן שבו הרפתקאות מתחת למים יכולות ליישר את מגרש המשחקים.

תארו לעצמכם את הביטחון העצמי שיכולה להיות לצלילה בחיי ילדיכם, את הגאווה שהם יכולים להיות באמירת "אני צוללן". העובדה שהם עושים משהו שהילדים האחרים בכיתה לא עושים. חשוב יותר לחשוב על חווית ההתקשרות שאתה וילדיך תזכו בצלילה יחד בהשוואה לאבא ואמא שעומדים על הקו וצופים. אין שום דבר רע בלראות את הילדים שלך משחקים ספורט, אבל למה לצפות כשיכול להיות שאתה נהנה מהזמן של חייך תוך כדי בניית הביטחון של ילדיך. הביטחון העצמי שילדים בונים בעצמם ישרת אותם בהמשך החיים כשיתעוררו מצבים קשים. יהיה להם הביטחון להתמודד עם המצב בביטחון שהם יצליחו. אנשים שצוללים יחד מתייחסים זה לזה כחברים לצלילה. המונח חברים לצלילה ניתן באמצעות אמון שנצבר. אם הורים וילדים מתייחסים זה לזה כחברים לצלילה פירושו שיש ביניהם אמון, אמון שילדים יזכרו כשיהיו להם החלטות קשות לקבל בעתיד.

התחילו לבנות את הביטחון העצמי של הילדים שלכם ותיהנו מההרפתקאות מתחת למים ביחד עכשיו. יותר חשוב להתחיל את חווית הקשר שלך איתם וליצור זיכרונות שיימשכו לנצח. שיתוף הרפתקאות מתחת למים פותח קו תקשורת עם ילדים שיימשך כל החיים.Source by Ronnie K Price

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.buxnama.com All Rights Reserved